IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
13. okt 2011

@katy33 na Vianoce pod stromčekom budete už traja 🙂

dadax84
13. okt 2011

Ahojte byby, prosim Vas, da sa vyvolat ovulacia viac ako jeden krat za mesiac? Alebo som narocna?

jovanka81
13. okt 2011

@apolenka6 aale dnes super, prave som dosla zo spevokolu, takze si pospevujem vsade kde chodim, xixixixdobra nalada ma neopusta ani pri pomylseni, ze zajtra je piatok a hura vikend konecne sa vyspinkam, xxixi 😉

jovanka81
13. okt 2011

@walta tak to ma velmi tesi a drzim vam palce... a s akou diagnozou ste isli na iFV? ak mozem vediet?

jovanka81
13. okt 2011

@dadax84 neviem, ci sa da vyvolat, asi skor nie ako ano, ale mozu vajicka ak ich dozrie viac praskat v roznych dnoch stava sa to obcas,len to je asi skor v prirodzenom cykle, nie stimulovanom 😉

alibabaa
13. okt 2011

@lenisko1 DRZIIIM tfuj, tfuj, tfuj 🙂

tatinka
13. okt 2011

@si31si vsak uvids ako sa s manzelom rozhodnete, ja chcem dve je tam vacsia sanca na uspech

pici
13. okt 2011

@dadax84 prepac.. ale to je co za otazku? jasne ze sa to neda vyvolat.. ved to vajicko dozrieva 14 dni, potom praska putuje... a potom sa neoplodnene vyplavuje s krvou.. to je trosku v skratke menstruacny cyklus... dve ovulacie sa vyvolat urcite nedaju...

tatinka
13. okt 2011

@si31si premyslam aj nad mraziacikmi, stale premyslam ci si to dat,,,ale myslim ze je to uzitocne,clovek potom niektore veci nemusi v pripade potreby absolvovat dvakrat

apolenka6
13. okt 2011

@ursula5 tak to si mala ozaj ťažké ,sama vychovať dvojky 😝 😕 môj obdiv!!!! 😨 ja viem ,že nebudú rovnaké, ale mužská logika 😀 😀 ..neboj teraz to vytiahneš aj na 16mm sliznicu ,,a si myslím,že na výške sliznice nezáleží ,dievčatá mali oveľa menšiu a boli tehotné 😕

apolenka6
13. okt 2011

@zuzancek22 tak to sa teším,že sa vám podarili hned 2..ale to máte v rodine dvojičky 😉 nikto sa nebude čudovať 😉 ked ti bude zle,čo aj je teraz 😅 tak si pomysli ako si sa cítila ked si túžila po drobcoch a táto nevoľnosť proti tomu je už nič.....lebo prejde!!!!!!! držkaj sa!!!!!

apolenka6
13. okt 2011

@katy33 No hnusobe som krky nevykrútila 😠 😠 😠 zatial!!!!! ale nech sa trase 😕 😕 😕 veru dnes prišla ako hodinky presne 29DC ja toto nechápem taká som presná ..vždy 😔 júúúj veru zajtra frčíme smer MT o 11 máme pohovor....som zvedavá čo dr povie.....
tak to som rada ,že si OK a v moči sa nič vážne nenašlo ,babulka naša 🙂 😉 zajtra dám info ako sme dopadli 🙂

apolenka6
13. okt 2011

@tinasc mna čaká zubár v decembri 😝 tak už máte zúbky v poriadku 🙂
ved to istota to nemusí byť dať si dve vložiť 😕 aj jedno dokáže byť silné....ved uvidíme ako sa rozhodneme

apolenka6
13. okt 2011

@jovanka81 tak ti si speváčka 😵 😵 😵 aspoň ti je veselo 🙂 a zaspievaš si na svoju nôtu ked ti je smutno 🙂 🙂

apolenka6
13. okt 2011

Dnes som sa sem skôr nedostala mm okupoval PC 😠 tak tu takto večer straším 🙂

alibabaa
13. okt 2011

@apolenka6 no.. nie si tu sama... teda teraz som tu sama ja 😕

alibabaa
13. okt 2011

@tinasc @pici
ty si prosim ta mala tusim dlhy protokol a co vsetko si pichala ?? dakujem

ursula5
14. okt 2011

@apolenka6 jasné sliznica nie je dôležitá a myslím si keby som bola tehotná mám ju ešte vyššiu 🙂 ďakujem za obdiv ale takých ako ja je veľa, všetko sa dá zvládnuť 😉

pici
14. okt 2011

@alibabaa ano zlatik ja som malal veru dlhy, pichala som od 26DC diphereline, potom, gonal modre pero a pergoveris... plus som tam mala este aj gonal cervene ale to som nepichala nakoniec

lenisko1
14. okt 2011

@alibabaa dakujem

tinasc
14. okt 2011

@alibabaa hej mala so dlhý... ja som pichala diphereline a fostimon... a podľa toho čo povedal doktor bude pichať zase to isté... len vyššiu dávku...

tatinka
14. okt 2011

@apolenka6 to mi hovor🙂, tiez kazdy den robim do vecera a ked pridem nechce sa mi ani riady umyt a nieto este varit, ale ked clovek musi..🙂)nikto iny okrem mna apriatela nam nenavari 🙂)takze ina moznost nie je ..my sme mali plnene kelove listy, mnamky

sijust
14. okt 2011

@mirka2010 @katy33 dakujem babulky,ze ma takto podporujete,velmi mi to pomaha... 🙂inak uz som musela zacat spat na chrbte-katastrofa 😖 prska ma tak bolia,ze sa ich ani dotknut nemozem,nie to este na nich spat...a take akesi velke su...som musela vytiahnut podprdu,co som nosila,ked som bola este "pucka" mi "to" akosi vylieza,alebo co 😀

alibabaa
14. okt 2011

@sijust moznooooo 😉
mna pri utrosi vzdy boleli tak, ze som si myslela ze viac sa uz asi ani neda.. ale u teba to bude urcite mat iny vyznam ! 🙂 🙂

sijust
14. okt 2011

@alibabaa a tak vies,opisujem len subjektivne pocity 🙂 ja viem,ze utrogestan je "sviniak",ale pevne verim,ze drobcek s nami ostane 🙂

alibabaa
14. okt 2011

@sijust ostane!! 😠

mirka2010
14. okt 2011

@sijust tak to je super sprava...ked prska bolia, vsetko je tak ako ma byt 🙂 to ta moze ukludnit ,naozaj 🙂 kedy si budes robit testik??? uz sa neviem dockat? a co vytok? a inak sa ako citis??? stale spinkas????

sijust
14. okt 2011

@mirka2010 zlaticko,neviem ci naberiem odvahu na testik 😕 ja som si ani pri IUI nerobila...ale ak by som si ho spravila,samozrejme,ze ti hned dam vediet...mam sa inak celkom fajn...okrem toho,ze som neskutocne unavena z toho utrosu mi dobre...podbrusko pobolieva,prska no hotovo... 😀 ale myslim,ze to vsetko moze byt z tych hormonov....snazim sa na to nemysliet,ze co ked sa to nepodari,len hladkam/e brusko a rozpravam/e sa s nim 🙂 a vy mojinka?co nove?

adikasala
14. okt 2011

babenky ahojte...chcem sa spytat tehuliek mali ste v 11 tyzdni pobolievanie podbruska je to normalne? alebo? 🙂 nechcem panikarit ale nejako sa mi nepaci...dakujem 😉

sijust
14. okt 2011

@apolenka6 zlatik,tak ako ste dopadli?daj vediet....som hrozne zvedava a myslim,ze nie som sama 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre