IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
17. okt 2011

@apolenka6 hej,ale ak by sme to dotiahli az na IVF tak si vypytam papier od lekara a s nocnymi som skoncila 🙂

buba13
17. okt 2011

@cmelica prave citam, ze aj ty bude testovat 🙂 myslim na teba a budem cakat na vysledok 🙂

cmelica
17. okt 2011

@majca55 mojka neviem ci by to malo zmysel rano testovat,vypijem dost vody a to by asi nebolo ono 🙂

buba13
17. okt 2011

@tinka9075 to je obrovska vyhoda! ja by som spala stale
@cmelica a to budes aj spat ci robno varit obed?

apolenka6
17. okt 2011

@pici týždeň ubehne ako voda!!§ 😅

cmelica
17. okt 2011

@buba13 hej budem,ale az poobede 🙂 🙂 dam vam tu hned vediet ...

apolenka6
17. okt 2011

@cmelica nočné som ani ja neznášala 😖 všetko bolo naopak

cmelica
17. okt 2011

kocky nebude to tym vitaminom E a kyselinou listovou???alebo tymi cajikmi??

adikasala
17. okt 2011

baby ja som dnes vsetko vyvratila aj obed a uz som si myslela ze po obede mi bude dobre 😒 😒 cely den ma to drzi aj teraz som musela utekat..neviem co si dat jest aby som to udrzala aspon na noc....prepacte ak som nechutna ale nemam sa komu postazovat

majca55
17. okt 2011

@pici moja ale potom ťa čakajú nádherné // 😵 moc ti to prajem 😲 😲

tinka9075
17. okt 2011

@buba13 neboj ani mne sa nechce ráno stávat do roboty ja sa teraz teším že môžem si pospat 🙂

adikasala
17. okt 2011

@pici vydrz!!!! 🙂 🙂 🙂

majca55
17. okt 2011

@cmelica aha moja to som nevedela tak až poobede ked sa vyspíš 😵 😵

tinasc
17. okt 2011

@adikasala v pohode moja, to mi je ľúto, že takto trpíš... ja som takéto nepoznala... nejaké piškóty alebo suchý rožok? hm?

apolenka6
17. okt 2011

@adikasala Nie čoby nechutná nie si !!! my netehotné tíško závidime v dobrom 😉 no v tomto ti neviem poradiť ,možno malé množstvá jedla by boli dobré 😕 a vraj zázvorový čajík je dobrý piť ked je zle al. zázvorové lízatka aj sú ked sú nevoľnosti

buba13
17. okt 2011

@adikasala daj si tycinky slane, ale pomaly... mozno bude lepsie

cmelica
17. okt 2011

@adikasala takto ti dava fazulka najavo ze je tam 🙂 mozno niaka sucha strava by pomohla...

tinasc
17. okt 2011

@adikasala inak aj tu spomínané zázvorové lízatká sú vraj dobré... ale ja to nepoznám a tebe to momentálne nepomôže... no snáď pomaly jesť a málo...

sijust
17. okt 2011

@cmelica tak drzim palce moja,aby sa to podarilo 🙂

cmelica
17. okt 2011

@sijust Dakujem!! 🙂 🙂 ako sa citis???

katy33
17. okt 2011

Ahojte babulky moje, tak my sme dnes boli na biometrickom sone, malinka je už otočená dolu hlavkou...no je nizko, tlači sa stale dolu-no ja ju nepustim 🙂 Sme o tyžden popredu a važime 1745g-valibuk 😀 ...ešte v 36tt na prietoky a potom už len čakat 🙂 😉 Už mame aj vybaveneho pôrodnika-mlady 😀 ....vraj, ak budem otvorena okolo 16.12 na 1cm, poradi mi, čo robit, aby malinka prišla na svet ešte pred Vianocmi, al. nam aj pomôže 😕 😕 😕 ...ale, že mu musim slubit, že do 36tt vydržime, tak sme slubili 🙂 😉
@apolenka6 Zlatinko moje, mala si pravdu, Petino šiel so mnou aj dnu a dr. sa ma pyta,,Katka vy ste asi vydata?,, ja, že ano a on pozrie na Petina ,,A toto je vaš OFICIALNY manžel?,, 😕 😕 ...potvoriak jeden, ale vraj, nerad robi cisarske, tak dufa, že to bude u nas prirodzene....a to aj my, veru...inak ukecany a vysmiaty, ochotny-aj Pepinovi sa pačil , tak je dobre 😀 😎 😝

apolenka6
17. okt 2011

@katy33 tak vidíš potvoriak jeden 😉 a si predstav keby si tam sama 😕 ale je zlatý a nie je slizký ...to je dobre že Pepinovi sa páči 😀 a snád aj tebe 😝
a aj máš dáke foto? rada by som videla malú Vikinku ,tak ved ona si už otvor von našla 😀 šikulka je ,len nech sa ešte neponáhľa a počká si do Vianoc ...jé Katka to budete mať krásne Vianoce si to viem živo prestaviť ako sa budete tešiť 😵

katy33
17. okt 2011

@alibabaa Zlatinko, nebojkaj sa, ja verim, že nič nebudu musiet stopnut a všetko bude voriadku 😉 O chviločku bude po včeličkach, bude ti ich niekto pichat?Len vydrž, mojenko 😉
@cmelica No, mojenko, možne je všetko - aj nam sa tak podarilo, neviem už na kolky pokus mala byt priprava na IUI, mala som už doma injekcie a čakala ms, aby som mohl azačat pichat, a ked som si urobila test, boli tam krasne // a moja sliznica bola len 8,9mm - to ani nechceli verit, že tam niečo môže byt a pozr sa 🙂 ...kiež by to tak bolo aj u vas 😀 ...ja som tiež PCO , ale muž mal bojovnikov vporiadku 😉

katy33
17. okt 2011

@apolenka6 Veru tak, ja som mu stale nakukala na tie brčiny 😀 😀 😀 ...ako sme tam sedeli , šli okolo 4 sestričky a každa z nich sa nas spytala, či niečo nepotrebujeme, velmi zlatí su tam, velmi dobry pocit mam stade 🙂 😉 Dr. Galo aj chcel urobit foto, no malinkaje už teraz velka, tak to sa už nedalo 😒 A vieš, čo mi poradil na tvrdnutie bruška? Vraj podla vedeckych najnovšich vyskumov je učinejši ako magnezium -alkohol-vraj večer pohar vinka, al. konačiku neuškodi 😕 😕 😀 😝

cmelica
17. okt 2011

@katy33 jee Dakujem moooc...no neviem ci to tak bude aj u nas...prestudovala som kartu a sliznica sa pohybovala od 7,3mm do 14,8 mm no a tehu som nebola 😖 ale aj tak zajtra testujem,mozno budem prekvapkana 🙂 🙂
neboj nic do toho 36 tt to vydrzite 🙂 tak maldeho sa ti zachcelo 😀 hlavne je ze mas z neho super pocit 🙂

apolenka6
17. okt 2011

@katy33 Nooo tie brčiny má pekné 😕 ja som tam bola na laparke a bola som tam spokojná ,len akurát by sa tam pýtala finančná injekcia a nemocnica by bola na 100% a možno sa to tam už za 3 roky zmenilo 😕
áááá 😅 😅 😅 tak malá sa už bude zaučať a vychutnávať si vínečko ,vínko červené tralala....je taká pesnička
škoda ,že už fotka nebude ,ale ja si počkám na originál a naživo !!!! 😅

majca55
17. okt 2011

@katy33 no ale ako dobre ti poradil 😀 😀 a už to máte za pár krásny vianočný darček 😵

katy33
17. okt 2011

@cmelica Zlatinko, ja budem zajtra na teby mysliet a dufat v zazrak 😉 ...sliznička ti krasne rastie a to je dôležite na uniezdenie fazulky super-to u mna som mala 5-7mm 😕 Veru mlaďas - aj malinkej sa určite pačil, tak mexicke vlny robila v brušku 😀 😉

katy33
17. okt 2011

@apolenka6 Ono, ked som uvidela nemocnicu, zostala som laknuta, no ten pristup personalu je užasny...a bola som prwkvapena z čistych a zrenovovanych WC - lebo, ked ideš na toaletu tu v nemocnici, hladaš pol hodinu, čim sa tam splachuje - šnurky a podobne veci, a kde si chceš umyt ruky, ta je tam iba točka bez kohutika 😕 🙄 Dr.slubil, že nas potom aj povodi, poukazuje....už sa tešim 🙂 😉

katy33
17. okt 2011

@majca55 😀 😀 😀 ...že..ja som na neho pozerala, či si nerobi zo mna srandu, no potom prizvukoval, že len za poharik 😀 😀 😝 ...nech je to aj po Vianociach,, ako mame termin, len nech je malinka zdravunka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre