IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zubrienocka
18. okt 2011

@zambilka Aj mna tak bolelo, tak mozno aj dobre 😵 . Tfuj-tfuj-tfuj, aby sa pošťastilo. Urcite nam daj vediet. My rastieme rychlostou blesku. Clovek by ani nepovedal,ze doslova z vecera do rana vie tak brusko narast.... 🙂

dasaa
18. okt 2011

Ahojte babenky tak dnes som bola v Heliku na sono a moje vysledky su take 16mm a 21mm.A v stvrtok idem na 2 IUI 🙂

zubrienocka
18. okt 2011

@ketere Niekde som citala, ze dietatko jednoducho nekope do bruska, preto ho necitime, ale ze si tam dnu veselo kontrmelcuje 😵 . Koniec-koncov, ešte si tych kopancov uzijeme 😀. Ja idem do poradne až 3.11. Gyndos ma priamo na ambulancii 3D aj 4D ultrazvuk, tak mi netreba nikde inde chodiť. Dnes som sa akurat vazila a mam 4,5 kg naviac. Pozerala som aj na nete, ze kolko by mala zena pribrat, nejake tabulkove hodnoty pre kazdy mesiac, ale nikde som to nenasla. Brusko mam jak loptu, tehu sa uz neutaji 🙂, ale vidno mi to pekne aj na zadku a stehnach. A ty kolko? Naposledy si pisala nejake 2 kilká, tak neverim, ze by to na Tebe bolo az tak vidno 🙂

katy33
18. okt 2011

@dasaa Tak super, moja, ake vajinka ty maš krasne 😀 ...tak z toho musi niečo byt na 1000000% 😉

katy33
18. okt 2011

@buba13 Mojenko, ak pomôže-len sa vyplač, každa sme si to tu odbučali 😢 ...ale potom znova nabrat sily a s vervou do toho, podarí sa to, musi 🙂 😉

dasaa
18. okt 2011

@katy33 och to by bolo super 🙂 .Ale za 2 dni sa moje vajinka mozu zmenit.

mirka2010
18. okt 2011

@alibabaa nebojkaj, vsetko dobre dopadne a urcite to pojde tak ako ma...mooooooc ti drzkame palce 🙂

mirka2010
18. okt 2011

@cmelica tak to je super sprava....lebo mat dobry spermiogram je unikat .-) takze manzelovi vyslovene gratulujem.....tak sa mozno coskoro dockate aj porirodzeneho prichodu babatka, to by bolo najkrajsie 🙂

mirka2010
18. okt 2011

@zuzana151 zlaticko moje...no kupime ho pred narodenim, ale nebudeme ho mat doma...bude u svokry, lebo to hned povedala, ze nesmie byt doma...takzmy sme si to takto premysleli...lebo po narodeni uz bude treba mat aspon vajicko, vsak to mi uz treba zobrat do porodnice....takze skuste aj vy tak pospekulovat 🙂

cmelica
18. okt 2011

@buba13
@tinka9075 kocky to mi je mooc luto ☹ veru tak treba bojovat dalej a nevzdat to za ziadnu cenu 🙂 drzte sa!!!
aky mate teraz postup???
no a ta moja sliznica bude ukazovat tehu asi az pri velkosti 20mm 😲 test negativny 😒

cmelica
18. okt 2011

@mirka2010 mm Dakuje 🙂 🙂 no to by teda bolo nieco,ale teraz sa sustredime na 2 IUI 🙂 🙂

tinka9075
18. okt 2011

@cmelica ja som volala do centra že idem na dalšie iui a pýtali sa ma či krvácam alebo špiním a ja že nie tak mám príst zajtra na krv a sono vraj sa im to nezdá že krv je istejšia tak uvidím 🙂

buba13
18. okt 2011

@katy33 uz som bucala a pomohlo ;)

buba13
18. okt 2011

@cmelica dali mesiac to isti ;) ale u @tinka9075 to veru nie je iste 🙂
dalsi mesiac neviem co, tak som sa objednala vo stvrtok k doktorke a ta povie. som sama zvedava

tinka9075
18. okt 2011

@buba13 no normálne som bola prekvapená že sa im v poslednej dobe stalo že kočky mali testy negatívne a boli tehotné divné nie?to si naozaj plakala ja som zatial v pohode 🙂

buba13
18. okt 2011

@tinka9075 to sa im naozaj stalo? jj revala. tak som si myslela...

cmelica
18. okt 2011

@tinka9075 a co sa im nezda???ty si dnes nebola na krv?jaaaj ty to mas asi tak ze test a volat,ze...veruze krv je istejsia...tak este nic nieje stratene 🙂
@buba13 takze v novembri ideme spolu 🙂

cmelica
18. okt 2011

kocky takze testik negativny 😒 moja sliznica si roby co chce,takze ja budem tehu az ked bude mat 20mm 😲 inac to nevidim....

tinka9075
18. okt 2011

@cmelica ano mala som si robit test tak asi preto sa im to nezdá tak ideme zajtra na výlet krv viac ukáže ako test
@buba13 že majú vela takých prípadov ved uvidíme ale mne tiež raz vyšli testy negatívne a bola som v piatom týždni 😉 babenky ked to krv nepotvrdí v novembri idem s vami a to sa už musí podarit 🙂

majca55
18. okt 2011

@cmelica joj škoda,ale ide sa predsa na druhé IUI a to bude to pravé 🙂 😲

apolenka6
18. okt 2011

@cmelica hm...škoda 😒 to asi nezáleží aká vysoká je sliznica,kočky mali aj menšiu a boli tehu,neboj! dalšie IUI sa podarí 😉

apolenka6
18. okt 2011

@dasaa to máš krásne rozmery vajíčok 😉 veľa šťastia ,aby bolo IUI úspešné 🙂

apolenka6
18. okt 2011

@sijust no dnes si presne za polkou 😕 som nedaočkavá ako ty, odratávam vám to tebe aj @pici 😅

dasaa
18. okt 2011

@apolenka6 dakujem uz len dufat a verit ze vsetko dobre dopadne 🙂 A to som bola len 9 den

apolenka6
18. okt 2011

@ursula5 aj ja som si myslela,že budem v lete doma ...a všetko sa niekedy zmení ako by si to ty nepredstavovala .....neboj ved ideš o mesiac na vklad a budeš v lete doma 🙂

apolenka6
18. okt 2011

@dasaa nooo tak paráda 🙂 clostil zabral 🙂

apolenka6
18. okt 2011

@alibabaa spíš??? 😕 😀 😀 😀

dasaa
18. okt 2011

@apolenka6 zabral ale nebolo mi dobre neviem ci nie s tych liekov 🙂

alibabaa
18. okt 2011

@apolenka6 nespim ale keby si videla ... oci su zrele na spaaaratkaaa 😕 😀 😀

apolenka6
18. okt 2011

@dasaa mne sa 2 IUI podarilo , ja som nemala problém,že by mi bolo zle pri liekoch

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre