IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
22. okt 2011

@apolenka6 na 11ty...kks...ja som strasny stresak.... 🙄

majca55
22. okt 2011

@apolenka6 pritom ja som ich nahovorila na to aby sa nebáli prežívala snimi aja nič ☹ ale aj oni to somnou zlatíčka prežívajú ale kde je tá spravodlivosť 😒

miminkad
22. okt 2011

@apolenka6 preco si si taka ista?ja tu istotu nemam

sijust
22. okt 2011

@miminkad neboj,bude to dobre 🙂

tinka9075
22. okt 2011

@dasaa
@majca55 dakujem babenky počkám na štafetu už sa mi to blíži mrcha včera dorazila tak sa teším na iui 🙂

sijust
22. okt 2011

@majca55 mojinka,to sa vsetky,co sme tu pytame....ale asi to nie je spravne....proste je to tak....a vsetky, skor ci neskor budeme bejbinko mat 🙂

miminkad
22. okt 2011

@sijust inak gratulujem. 😉 ked spravid test,tak budes mat riadne bakule 😉

majca55
22. okt 2011

@tinka9075 jej super tak šup šup do dalšieho úspešného kola 😲 😵

sijust
22. okt 2011

@miminkad este radsej nie...ale dakujem 🙂 vcera som si robila,ciarocka bola,ale taka slabsia....uz si nejdem robit,uz vydrzim...som prekvapena,ze som si ho spravila...ked som bola na IUI tak som vydrzala az na krv....ale teraz je to cele akesi ine 🙂 a ty ides kedy na krv?v utorok?ak boli podbrusko a prsia,tak je to dobre znamenie 🙂 nespinis?

miminkad
22. okt 2011

@sijust na krv idem v utorok.ty zajtra?prsia ma bolia na dotyk.spinila som stvrtok,vcera to uz bolo o moc menej,dnes zatial klop klop klop to vyzera,ze nic.podbrusko ma dnes par krat v noci bolelo. 😕

tinka9075
22. okt 2011

@majca55 ved idem aj sa teším aj bojím že sa nepodarí ale ideme dalej bojovat a hotovo 🙂

sijust
22. okt 2011

@miminkad ja idem v pondelok....no moja,to vyzera na tehu...niektore zienky spinia v case,ked maju dostat ms...ja si myslim,ze to bude dobre 🙂

miminkad
22. okt 2011

@sijust ja mam dostat az v stredu.zajtra budes vediet aj vysledok?neskusis este zajtra testik?to uz bude nadherny 😵 dakujem za povzbudenie

majca55
22. okt 2011

@tinka9075 ved my sme riadne bojovnice tak by sa už mohlo na nás šťastíčko usmiať 😵 😵

sijust
22. okt 2011

@miminkad ja som mala min.mesiac 20teho ms...uz nebudem testovat...vydrzim...a nemas zaco...citim,ze si tehu 🙂

tinka9075
22. okt 2011

@majca55 no to by sa už mohlo ved ja na to bábo už dlho čakám ale musíme verit budem ti velmi držat palce a pekne hladkaj bruško nech fazulka poslúcha 🙂

miminkad
22. okt 2011

@sijust ja som mala az 28.ako casto ta boli podbrusok?

majca55
22. okt 2011

@tinka9075 dakujem ti moja moc ved jej stále dohováram,že sa tu všetci na nu moc tešíme 😀

sijust
22. okt 2011

@miminkad mna zacalo boliet na druhy den od vkladu...nad ranom som sa zabudila na dost velke pichnutie....a od vtedy ma bolelo kazdy den ako pred ms,stale som chodila na zachod,ze urcite sa uz ms spustila....a od vcera to uz bolest nie je,len taky tlak,ja ho mam skor nafuknute,take napnute ....si spominala,ze ti tiez vkladali exp.blast.vsak?nechces si spravit test?

miminkad
22. okt 2011

@sijust nam davali osembunkove.ja som mala bolesti len dnes v noci,predtym to boli len take slunke obcas,ze sa to dalo prehliadnut alebo som si myslela,ze si to aj nahovaram.tiez som mala chvilu pocit,ze uz mam dostat.brucho mam tiez nafuknute a napnute.sa mi mm smeje,ze ake mam velke

apolenka6
22. okt 2011

@sijust no tak čo ti stresák 😀 to je seper!!! nie?? 11 deň 😕 😕 😝

apolenka6
22. okt 2011

@miminkad lebo som povedala!!!!!a BASTA!!! 😕 😀

sijust
22. okt 2011

@miminkad tak som si ta s niekym pomylila...prepac....s niektorou som si uz o tom pisala...lebo my sme davali len jednu exp.blast.no vidis,nafuknute brusko...to je ono 😉

sijust
22. okt 2011

@apolenka6 vies ako sa bojim???hrozne!!!

miminkad
22. okt 2011

@sijust ved uvidime.ale je super,ze ti to vyslo na prvykrat 😉

apolenka6
22. okt 2011

@majca55 nuž aká je to spravodlivosť veru....keby sme tak vedeli,ale čo môžme sa aj roztrhať,snažilkovať a aj tak nič 😖

apolenka6
22. okt 2011

@sijust nebojkaj trdielko 😅 😅 nemáš sa čoho báť,ked tak čítam čo ste si písali ty aj miminkad tak ste jasnéééé!!!!! 😲

sijust
22. okt 2011

@miminkad moja,ci mi to vyslo uvidime az v pondelok poobede 🙂 vcera sme sa strasne tesili,ked sme tam tu ciarocku zbadali,lebo dva roky kazdy mesiac biela ako sneh...ale teraz uz rozmyslam nad hlupostami,som hrozna 😠 sa mu stale prihovaram,ze len nech pekne ostane,ze kde by mu bolo lepsie 😀 takze ty si test nespravis?

apolenka6
22. okt 2011

@miminkad nooo to veľké pichnutie bude ono!!!! 😕

miminkad
22. okt 2011

@sijust no aj ja im rozpravam,nech bojuju,ze im bude s nami dobre a ze ich moc lubime uz teraz.pri prvom ivf som nechala robit test muza,no a samozrejme chudak prvykrat a ked videl jednu ciarku,naramne sa tesil.nuz reku,ale tak to nema byt.neviem,ci spravim test.necham to na vnutorny pocit.ja uz mam tiez dost tych bielych testov...a jasne,ze to vyslo.ani nad inym nerozmyslaj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre