IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zubrienocka
23. okt 2011

@alibabaa Presne, to bude v tom 🙂 🙂 🙂 Dakujeme

mirka2010
23. okt 2011

@ketere ahojky, ja ti poviem moju skusenost....ja som zacala citit len take klopkanie v 18-19 tt a to som si myslela, ze su to uz pohyby...no mozno aj boli, ale nic zjavne....na prve ze naozajstne pohyby som si pockala az do skoro zaciatku 22 tt, takze mas este cas....a hlavne, niekedy si to zena ani neuvedomuje, lebo napriklad, mne to zacalo ako keby mi v crevach skvrkalo a to hlavne po jedle a stale som si myslela, ze to je kvoli tomu, ze som prave papala...a pritom, to su take prve pohyby 🙂 a potom som vsade citala, ake motyle mam citit, alebo rybky ako keby od dnuka...a to ti poviem urpimne som citila az po prvych kopancekoch....a to tiez len niekedy....takze mozno budes tiez citit az prve kopanceky....🙂 a dalsia vec...do 25 tt je normalne ze to nemusis az tak citit....a este nieco 🙂 vela zavisi ako mas placentu umiestnenu...lebo ak ju mas niekde v strede bruska, alebo po bokoch, pohyby zo zaciatku nie je ani mozne citit....lebo malicke moze kopkat aj do nej a cez nu to zena neuciti 🙂 zlaticko, dockas sa....a uz velmi skoro 🙂 a co cakate????

pici
23. okt 2011

@mirka2010 12ty den... no uvidime... moc tomu uz neverim

alibabaa
23. okt 2011

@pici nevzdavaj to... mas nam podat stafetu ... predsa... 😕

alibabaa
23. okt 2011

@pici zlatko a zajtra si mam zobrat len protokol a diphereline aby mi ho pichli? alebo aj nieco ine? idem na prve sono 4dc...

pici
23. okt 2011

@alibabaa ja si nepamatam. ja som pichala od 26dc toho cyklu predtym...a pichala som sama...

alibabaa
23. okt 2011

@pici joj. to mi je jasne, .. ja len ze ako to bude prebiehat. spravia sono a idem domov? volam o 14,00 ze co dalej? nemam si vziat pre istotu so sebou aj gonal ci luveris??

pici
23. okt 2011

@alibabaa ja si to fakt nepamatam ale myslim ze dovtedy som pichala stale len diphereline... injekcie si neber zatial, ja som nikdy ziadne nebrala. a poobede ti povedia co budes pichat...

alibabaa
23. okt 2011

@pici ok vdaka... ako sa citis?

pici
23. okt 2011

@alibabaa dnes je to lepsie ale stale nie som ok

tinasc
23. okt 2011

@walta buď v pohodke, bude všetko v poriadku, neboj... ja s tým nemám skúsenosti, tak moc a moc držím palce, aby babulko bolo zdravučké 🙂

tinasc
23. okt 2011

@alibabaa zober si diphereline, protokol, lebo ti do neho budú pozerať aj lieky, ktoré by si si mala začať pichať od 4 dc... čiže ja som brala na 4dc diphereline, aj fostimon, lebo som ho začala pichať na 4dc, aj protokol... po sone ti doktor všetko vysvetlí a sestričky pichnú... neviem či máš v protokole niečo od 4 dňa... ak nie tak sa dohodnete... pri prvej kontrole ti urobia len sono, v ten deň si do centra nevoláš, všetko sa dozvieš od doktora... teda ak medzitým nezmenili postup...

jovanka81
23. okt 2011

@rehotka25 budem drzat palceky......ja uz ani nesnazilkujem, musim najskor odstranit cystu laparoskopicky a potom sa uvidi, co a ako 😉

alibabaa
23. okt 2011

@tinasc jeeejda. takze .. diphereline je jasny, sama si ho nepicham, nech nemusim susedku budit tak si ho tam necham pichnut. nemam teraz pri sebe protokol. mam v nom napisany gonal900 a luveris. tak si ich mam pre istotu vziat so sebou? a povedia mi vsetko alebo sa musim pytat? na co nemam zabudnut sa spytat??? dufam, ze neotravujem prilis... tymito otazkami 😅

tinasc
23. okt 2011

@alibabaa nie neotravuješ, samozrejme... no teda diphereline je jasný, najlepšie bude ak sa pozrieš do protokolu... vezmi si so sebou aj tie ostatné... ak bude treba, tak ti pichnú... po sone ti doktor povie, ako ďalej pichať a koľko... a kedy prídeš na ďalšiu kontrolu... nie som si istá, či na prvej kontrole berú aj krv... ale asi ešte nie... až na ďalšej...

alibabaa
23. okt 2011

@tinasc nie na prvej neberu krv.. az na tej dalsej to tam je tusim aj napisane.. ok dakujem za radu. co ste robili cez vikend?

alibabaa
23. okt 2011

@pici tak sa pekne davaj dokopy, nech sa prckom dari.. ok? 🙂 a nemysli negativne.. 😠

pici
23. okt 2011

@alibabaa jasne draha...

tinasc
23. okt 2011

@alibabaa no práca na dome, čo iné... čo sa robí v bežnej slovenskej domácnosti cez víkend? upratuje a robí okolo domu 🙂 😉

walta
23. okt 2011

@mirka2010 ahoj... uvidim, co povie zopakovany test.... snad vsetko bude v poriadku, nic ine si ani nezelam

walta
23. okt 2011

@tinasc vdaka ti, moja

majca55
23. okt 2011

@sijust moja moc ti držím palce na zajtra 😵 😵

alibabaa
23. okt 2011

@walta vsetko bude v poriadku neboj. druhe testy su spolahlivejsie a urcite ukazu ze je vsetko ok. tak sa drz a davaj si na seba pozor 🙂

mirka2010
23. okt 2011

@pici moja zlata, stale je to len 12tt.....pockame este chvilku a budu // 🙂

lenisko1
23. okt 2011

@majca55 ahoj ako sa cítiš?? zatial žiadne príznaky tehu?

majca55
23. okt 2011

@lenisko1 ahoj celkom dobre akurát prsia ma bolia a sú znova vačšie 😀 ešte je asi skoro a ty sa ako máš?

lenisko1
23. okt 2011

@majca55 no mna boli podbrusko ako na mrchu a prsia ani nehovorim a tiez sa mi akosi zrazila podprsenka hehe... kedy ides na krv?? ja v piatok to bude dlhy týžden :(

majca55
23. okt 2011

@lenisko1 tak to bude tomu ver ja až 2.11. 😨 tak ty máš celkom tehu príznaky vau vau 😵 tak dúfam,že ja ich budem mať o týžden 😉

lenisko1
23. okt 2011

@majca55 jaaj keby si pravdu mala že to vsetko su priznaky 🙂 a prečo ides az 2? ty si kedy bola??

majca55
23. okt 2011

@lenisko1 ja som bola tento týžden len v stredu takže si ešte počkám 😨 ja si myslím,že si tehu 😵 😵 tfuj tfuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre