IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenisko1
23. okt 2011

@majca55 jaaj takze ty nemas este ani týžden za sebou.. nech ti to zbehne rýchlo... a dakujem snad sa to podarilo... drzim aj tebe silno palce... a určite ti dam vediet ako som dopadla

majca55
23. okt 2011

@lenisko1 držím ti moc moc palce 😵 😵 a napíš aj ako sa budeš cítiť 😵 😵

lenisko1
23. okt 2011

@majca55 no jasne ze napisem ... ved dufam že aj ty napises, že aky mas novy príznak hehe... a vies čo mam este jeden neviem či príznak, ale ked mi treba len troha čurať tak mam bolest vacsiu v podbrusku ani nie tak bolest ale taky tlak skôr. Píšem ako tatar 🙂 tažko sa mi vysvetluju vlastne tie pocity 🙂

majca55
23. okt 2011

@lenisko1 chápem niekedy sa tie príznaky a pocity nedajú ani napísať 😵 mna zatím tie prsia dosť tak uvidíme 😵 😵 ideš testnuť?ja nie počkám na krv 😵

apolenka6
24. okt 2011

@sijust dnes na teba myslíme a čakáme vysoké hcg ... 😅 😅

apolenka6
24. okt 2011

@pici srdiečko naše musíme veriť 😉 vieš ,že sme sme s tebou 🙂

apolenka6
24. okt 2011

@walta snád ta @tinasc upokojila ,krásne ti to napísala 🙂 neboj budete v poriadku !!!

apolenka6
24. okt 2011

Inak dobré ránko !!!znovu pondelok 😝

ketere
24. okt 2011

@alibabaa 🙂 🙂 Dakujem, ja som to radšej "negúglila", aby som nebola ešte viac v strese 🙂

ketere
24. okt 2011

@zubrienocka Ahoj, no to mi odľahlo.... tak teda ešte musíme chvíľku vydržať 😉 idem v stredu do poradne, tak uvidím, čo povie doky..

ketere
24. okt 2011

@mirka2010 Ahoj, dakujem za podelenie sa o skúsenosti...a si je to individuálne 😒 neviem čo budeme mať, idem teraz v stredu do poradne a aj na morfo, tak hádam by už mohlo byť niečo vidieť... čítam, že budeš mať chlapčeka? aké bude meno? Už sa Ti to kráti 🙂

apolenka6
24. okt 2011

@fomarik ahoj Lucka ! ako sa máte nepíšeš,verím,že si užívate malú Livinku ..ozaj? @dzuli08 už asi porodila aj ti písala? hovorila,že dá tebe vedieť 😕 🙂

ursula5
24. okt 2011

@sijust držím dnes palčeky 🙂

majca55
24. okt 2011

@apolenka6 aj tebe dobré ránko a pekný týžden prajem 🙂 😵 aj všetkým babulkám 😵 😵

alibabaa
24. okt 2011

@ketere tak ja som ti to "vyguglila" aby si nemala zbytocne stresy ... 🙂 ja som dnes bola na prvom sone 4dc a stresovala som tam jak sisina. ked som dr. davala protokol tak sa mi ruky triasli jak hovado.. ☹ ale ved celkom pohoda. len ja sa v strese zabudam pytat... 😅 tak teraz iba viem co mam pichat a neviem ako to tam vyzera.. ☹

alibabaa
24. okt 2011

tiez prajem krasne dobre ranko 🙂

walta
24. okt 2011

@alibabaa ahoj.... snad to tak bude, teda ja tomu verim na 100%... dnes budem volat o vasledky, a ked dnes este nebudu, tak vo stvrtok budem volat zase. Akonahle sa dozviem, hned sem pisem... drz mi palce 😅

walta
24. okt 2011

@apolenka6 verim tomu, ze je vsetko v naj poriadku... moje malicke musi byt ok, ved tak ho lubim, strasne moc

ketere
24. okt 2011

@alibabaa ešte raz ďakujem a držím päste, nech rastú aj folíky a nech je už konečne babatko v brušku... som trošku mimo.. ideš na ivf?

zubrienocka
24. okt 2011

@ketere Ako Ti zavidim, ja este musim tyzden pockat. Daj vediet, som zvedava...ale urcite zbytocne hystericime, ako vzdy 😀

alibabaa
24. okt 2011

@ketere hej, 1ivf.. som taky posero, zo vsetkeho neznameho mam strach.. ale ved zvladnem.. dnes mi pridali k dipherelinu gonal a v piatok si mam volat kedy cez vikend mam prist na kontrolu

@tinasc cez vikend sa krv neberie, ze? fiha.. som sa jej vyhla.. sa mi nechce verit.. ktory den ti robili punkciu? buduci tyzden vo stvrtok mam jedno megadolezite stretko.. aj s mm. tak dufam ze to nepadne na stvrtok.. a muz je potrebny iba kym da matros, ze? potom moze ist a vratit sa pre mna.. to by aspon stihol on.. ked nepridem ja snad to preziju.. aaaach clovek mieni, zivot meni... ta blba mrcha vsetko meni nie zivot.. 😀 😀 😀

ketere
24. okt 2011

@zubrienocka jasné, že dám vedieť 🙂 hneď v stredu večer alebo vo štvrtok ráno píšem 🙂 už sa neviem dočkať 😉

ketere
24. okt 2011

@alibabaa 😀 tak držím päste a posielam veľa veľa veľa tehu vírusíkov 😀 😀 daj vedieť potom, ako to vyzerá 🙂

mirka2010
24. okt 2011

@ketere ahojky, vobec nemas za co 🙂 ja som tiez bola okolo toho 20tt taka v oacakavani, ze kedy uz bude maly kopkat, ale ono to pride a cim bude vacsi, tak to bude krasnejsie....my si teraz v tomto obdobi najviac uzivame vlnenie bruska a poriadne kopceky na brusku, ked malicky kopka...je to naozaj to najkrajsie, co som doteraz zazivala 🙂 takze este chvilku vydrzat a budes citit to iste 🙂 daj potom vediet, co cakate....meno este nemame uplne rozhodnute, takze si pockame az do porodnice 🙂

ketere
24. okt 2011

@mirka2010 už sa na to veľmi teším 🙂 v stredu sa ozvem, dúfam, že budeme múdrejší 🙂

tinasc
24. okt 2011

@alibabaa ale berú krv, aj cez víkend neboj 🙂 ja som mala punkciu na 17DC, vklad na 19.. tak teda nech ti to nevyjde na to stretko, ale keby náhodou... hej manžel ráno dá materiál a potom príde pre Teba tak cca. okolo 13.00...

ursula5
24. okt 2011

@sijust no čo ako výsledky??? som napätá 😀 😀

sijust
24. okt 2011

@mirka2010 @pici @katy33 @ursula5 @majca55 @tinasc @apolenka6 @alibabaa @walta @dzuli08 @cmelica @zuzanka7834 @fomarik @adikasala @miminkad babulky moje tak sme tehotni 🙂 HCG 980...sliznica 16mm 🙂 dakujem vam vsetkym za vasu podporu strasne si to vazim!mam vas vsetky moc rada 🙂

petuska123
24. okt 2011

@sijust gratulujem 🙂

sijust
24. okt 2011

@petuska123 mojka,na teba som zabudla prepac prosim,tolko vas tu mam 🙂 moc dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre