IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
24. okt 2011

@sijust moja hrozne sa teším ja som tomu verila ked si mala slabú čiarku 😲 😲 aj niečo už videli?takže pekne relaxuj a fazulka nech pekne rastie 😵 😵

alibabaa
24. okt 2011

@sijust krasne ciselko 🙂 tak sa pekne opatruj a muzicek nech sa o teba peeekne stara 🙂 gratulujem zlatko

alibabaa
24. okt 2011

@tinasc na 17dc to znamena od 1dna mrchy ze? no to som zvedava kedy pojdem ja. myslela som ze je to kratsia procedura.. ☹ ☹

alibabaa
24. okt 2011

@miminkad a ako si dopadla ty? drzim palceky aby to boli dooobre spravy.. dufam, ze si to ty co mala ist dnes tiez na hcg... 😅 ze som si ta s niekym nepomilila.. 😕

sijust
24. okt 2011

@majca55 dakujem moja zlata 🙂 este sme nevideli,v pondelok idem na sono,tak snad fazulicku uz uvidime...ja tomu nemozem ani uverit...aaaaaaaaaaa 🙂 prajem ti z celeho srdca,aby toto IUI vyslo 🙂

sijust
24. okt 2011

@alibabaa zlaticko,dakujem strasne moc 🙂 odovzdavam stafetu,teda @majca55 skor a ta potom tebe alebo ako...hlavne nech ste vsetky tehotne 🙂

katy33
24. okt 2011

@sijust Slniečko moje, gratulujeeeeeeeem, ja som vedela , že to bude prekrasne čisielko, ale až taketo nadherneeee 😀 😀 😀 😲 😲 😲 ...velmi, prevelmi sa tešime s tebou a držkame palčeky, aby si mala z fazulky už len obrovsku radost a krasne to dotiahli do štastneho konca...ked pôjdete na buduce, už bude fazulke krasne bit srdiečko a všetko to začne letiet ako voda, ani sa nenazdaš a baburiatko bude medzi vami 🙂 😲 Zlatinko, odteraz žiadna namaha, stresy...len oddych, oddych, oddych 🙂 😉 ...velmi som štastna, mojenko , velmi 🙂 😲

miminkad
24. okt 2011

@sijust som moc rada,gratulujem 😉

tinasc
24. okt 2011

@sijust mooooc gratulujem... krásne 🙂

miminkad
24. okt 2011

@alibabaa no mozno myslis mna.ja som mala ist zajtra na hcg.hcg ma 340,ale nevyzera to s nami dobre.v maternici mam asi 6cm zrazenin a mam aj hyperstimulacny.nevieme,este,co s nami bude.hrozi,ze o babo prideme....

tinasc
24. okt 2011

@alibabaa áno je to kratšia procedúra, lenže mne týždeň meškal menzes a potom som mala jeden hormón dosť nízky, takže o to dlhšie som pichala... ty to budeš mať kratšie uvidíš 🙂

katy33
24. okt 2011

@pici Zlatinko, zajtra ideš na krvičku? Ak ano, mocitansky na teba myslime a držime všetky prsty, čo su k dispozicii, ja verim, že nam sem tiež šupneš krasne čisielko hcg a budeme mat čo oslavovat 🙂 😉

mirka2010
24. okt 2011

@sijust mojinka zlata, prezlata.....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ja sa tak tesim, ze sa to neda ni slovami opisat.....konecne sme sa dockali, ze si tehulka a z celho srdiecka vam to prajeme a hlavne vam prajeme aby vsetko prebiehalo len a len dobre nech sa malicke dobe vyvija, nech pekne poslucha maminku v brusku a urcite ho od nas vypozdravuj......🙂 joooooooj, moc sa tesim 🙂🙂🙂

majca55
24. okt 2011

@sijust dakujem moja hned si tu štafetu beriem 😲 😲 hrozne som ti držala palce a čakala na správu máš krásne HCG 😵 😵 takže sa s mužíčkom tešíte 😎

adikasala
24. okt 2011

@sijust velmi sa tesim cisielko nadherne 🙂 🙂 🙂 zo srdca gratulujem 😲 😲 😲 dnes som sem nakukla ze co....lebo mi neni dobre este stale mi je zle a vraciam a to som uz v 13 tyzdni 😉

alibabaa
24. okt 2011

@miminkad joj moja .. ja ti tak drzim palceky aby sa to babo udrzalo.. 😕 drzte sa a vela sa mu prihovaraj... 🙂

buba13
24. okt 2011

@sijust gratulujem aj ja. nadhera! si pre mna vzor 🙂

buba13
24. okt 2011

baby vsetkym vam drzim paste!

alibabaa
24. okt 2011

@pici straaaaaaaaaaaaaasne prestrasne ti drzim palceky... 🙂 🙂

miminkad
24. okt 2011

@alibabaa dakujem.snazim sa stale mu,im rozpravat,nech bojuju.

ursula5
24. okt 2011

@sijust gratulujééééééééééém .......... 😀 😀 😀

ursula5
24. okt 2011

@sijust pekne sa držte, nech maličké rastie a ty pekne oddychuj, v novembri si prosím poslať tehu vírusy 😀 😀

sijust
24. okt 2011

@katy33 Katuska,moc dakujem si zlaticko 🙂 rano na sone mi Krajko hovoril,ze to je urcite tehu,ja ze pan doktor este radsej nepredbiehajme...a on ze mozeme sa stavit 🙂 a poobede som mala najkrajsi telefonat v zivote....ja som sa Mikulovej do tel.rozplakala 😕 ale ked inak sa mi nedalo 🙂 v pondelok ideme na sono,myslis,ze by sme uz mohli pocut bit srdiecko?

sijust
24. okt 2011

@ursula5 zlatik,z celeho srdca ti ich posielam....vsetky,ktore mam aj @majca55 aby ste babulky mali vytuzene dcerenky 🙂

sijust
24. okt 2011

@miminkad dakujem moja a moc drzim palce,aby sa drobcek udrzal,bude to dobre,len ho pekne hladkaj a rozpravaj sa s nim...myslim na teba a drzim palce 🙂

sijust
24. okt 2011

@buba13 jeej moja,dakujem....aj ty ides na IVFko?alebo IUI...tam ti radsej vzorom nechcem byt,lebo to nam nevyslo,ale som stastna,ze sa nam toto podarilo na prvy krat 🙂 dufam,ze nam bude mimik pekne rast 🙂 prajem ti vela stastia a sil do boja 🙂 vyplati sa 🙂

sijust
24. okt 2011

@mirka2010 zlaticka moje krasne,moc vam dakujem...dufam,ze cez leto uz bude partak alebo frajerka pre vaseho anjelika 🙂 taka som stastna,az sa mi to nechce verit,ze by sa to mohlo hned na prvy krat podarit....dakujem zlatinko za podporu 🙂

sijust
24. okt 2011

@adikasala dakujem moja,dufam,ze uz nebudes dlho vrackat a zacnes si uzivat tehu...uz mas brusenko? 🙂

ursula5
24. okt 2011

@sijust ešte neposielaj až v novembri teraz mi to nepomôže jedine žeby sa stal zázrak a udialo sa to prirodzene 😀 😀 😀
držkaj sa

sijust
24. okt 2011

@tinasc dakujem moja 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre