IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
30. okt 2011

@pici presne ako hovoríš ajja som si sama zhánala kam mám ísť a nikto mi nič nepovedal akurát tu vy niektoré kočky ☹ a to som moja do roka 2 krát potratila a nikto nič ☹ stále len počúvam,že som zdravá a prečo to teda vždy tak skončí nikto nepovie ☹

sijust
30. okt 2011

@alibabaa tesim sa,ze sa ti pekne uroda zbiera 😀 kolko uz pichas?

sijust
30. okt 2011

@pici myslim,ze takto je to spravne...urcite je tam nejaky dovod,na ktory treba prist...nie skusat,minies vsetkych nanucikov a stale nic....moja inak dve hnisavky za rok to nie je dobre...tam moze byt tiez problem...o mandliach viem svoje.... ☹

sijust
30. okt 2011

@mirka2010 zlatik,mala si na zaciatku tehu taky biely vytok?nepali,nesvrbi,nema zapach...ja stale nosim slipku a na nej je to take zlte akesi 😖 aaaaaaaa....

sijust
30. okt 2011

@majca55 tehulka nasa nadejna,ako sa citis? 🙂 nerobila si si este testik?

sijust
30. okt 2011

@adikasala taka som rada,ze ti je uz lepsie,strudlu by som ti hned poslala...len som zjedla cely plech....jemine,ak budem takto pokracovat,tak budem ako slonica 😀

majca55
30. okt 2011

@sijust nie moja bojím 😉 ale asi v utorok urobím inak sa mám celkom fajn 🙂 a ty papkáčik?vyprázdnuješ chladničku? 😀

tinasc
30. okt 2011

@alibabaa volajú oni, na to si platila ten poplatok 😉

pici
30. okt 2011

@sijust ja som nemala hnisavu anginu 5 rokov vobec mozno aj viac... ale minuly rok ked som bola na liecbe kvoli endo sa to na mna takto nalepilo

pici
30. okt 2011

@majca55 ved to ma sere. u nas v centre to robia babam po potrate.. preco nie vsetkym. ved sa za to neplati... nechapem...???? cele zle

sijust
30. okt 2011

@pici moja to je jedno,ze si ju 5rokov nemala,ale ze si ju mala dva krat v jeden rok...mandle byvaju loziska a vela krat sa stalo,ze lekari patrali po pricinach a nakoniec to bolo mandlami...ja nehovorim,ze je to u teba tym,len viem,co mandle sposobuju ☹

tinasc
30. okt 2011

@sijust ja som mala minulý rok angínu dvakrát za sebou... juj, už by som to nechcela zažiť... ☹

sijust
30. okt 2011

@tinasc hmm....angina je svinstvo...je pravda,ze mandle su na to,aby zachytavali necistoty a neslo to na priedusky prip.pluca,ale mozu sa stat loziskami zapalu a problemov pre ine organy... ☹

tinasc
30. okt 2011

@sijust hej, no snáď tento rok neochoriem, alebo potom, lebo sa bojí, že ako začnem brať ten prednison, tak budem chorá, lebo sa mi potlačí imunita...

mirka2010
30. okt 2011

@sijust no, mne vytekal ten utrogestan, takze vobec neviem, ci som mala vytok, alebo nie....takze mojka zlatucka, v tomto ti neviem veru poradit...ale potom ked som ho vysadila, tak som hned mavala vytok a ten mavam aj doteraz....niekedy ho mam uplne priezracny ako voda....a niekedy bielkavo-zltkavy, tiez bez zapachu...ale moj gyn mi povedal, ze je to uplne bezne v tehotenstve...takze sanicoho neobavaj...a tiez sa potom na to opytaj, ked budes na najblizsej poradni...najdolezitejsie je, ze nezapacha.....lebo ak by zapachal, tak to by znamenalo zapal...

pici
30. okt 2011

@sijust ok budeme patrat :D a uvidime...

dzuli08
30. okt 2011

@apolenka @pici @walta @sijust @mirka2010 @adikasala @ @zuzana7683 a všetky ostné
Ahojte babenky, tak neviem, či Vám Lucinka písala, prečítam si Vás neskôr. Som mamina krásnej zdravej dcérky Vanesky. Narodila sa 19.10.2011 s krásnymi mierami 3900g a 50 cm.
No a teraz postupne :D
3 dni po tom, ako nás prijali do nemocnice nás prezrel primár a keď sme boli otvorení už na 3 cm, opýtal sa nás, či môže tomu trošku pomôcť. Súhlasila som, lebo pozerať sa na žienky, ktoré okolo Vás rodia a keď vidíte tie krásne uzlíčky plakať, no nedalo mi.... Dali mi prednison - to je liek, čo sa volá rozbuška a spustí pôrod. Nechcem sa zariekať, ale bola to hrôza. Síce o 7 hodín bola Vaneska na svete, ale tie bolesti neprajem nikomu. Nemala som ani epidurálku, lebo lekárka nemala v to poobedie službu.
Najhoršie bolo to tlačenie, lebo malinká bola veľmi veľká. Hlavne, že 2 dni pred pôrodom mi ju vážili a mala mať 3600g. Keby mi ju dobre odvážili, určite by som išla cisárskym a to, čo prežívam teraz už mohlo byť za mnou. Komplet som sa celá dotrhala, ale pomalinky sa už dávame do normálu,.
Snáď čoskoro všetko prebolí,
Vaneska je ale úžasné pokojné bábatko, skoro stále len spinká. V nemocnici sme mali žltačku, no už asi prešla. Doteraz sa o ňu staral väčšinou len náš úžasný ocino, ten ju kúpal aj prebaľoval, lebo mne sa pre bolesti nedalo. No odvčera sa do týchto činností začínam aj ja zapájať a je to fakt úžasný pocit. Mliečka máme dosť, tak sa kojíme a zatiaľ je všetko super. Len nech nám pán Božko stále takto pomáha.

apolenka6
30. okt 2011

@dzuli08 Ahooooj 😅 😅 no tak sa veľmi tešíme,že máš krásnu dcérenku a odpadám kolko kg má 😨 😵 😝 GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,len vám prejem hlavne zdravíčko a rodinnú pohodu 🙂 už ste rodinka ,ja tiež v to dúfam 😕
Každým dňom budeš na tom lepšie ,rany sa zahoja a budeš si užívať materstvo plnými dúškami 😵 😵 😵

katy33
30. okt 2011

@dzuli08 Zlatinko, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeee, malinka je určite prenadherna, mohla by si nam sem aj foto šuchnut 😀 Chuda moje, taku vahu, veru to bolo čo vytlačit, i nas tymto strašia, že nech sa pripravim, že to nebude take lahke, lebo už teraz je malinka dost velka. Juuuj, a to ta museli nechat dotrhat? Nemohli nastrihnut, rychlejšie by sa to uhojilo a možno nebolo až take bolestive 😕 Vaneska, prekrasne meno ste vybrali. Tak mliečka je až-až, tak bambulka môže papkat kolko len chce 😀 😉 Som velmi rada, že malinka je zdravunka a ty budeš ffit čo nevidiet, o par tyždnov ani nebudeš vediet 😉 Ešte raz gratulujeme a prajeme vela zdravíčka pre obe 😀 😉

alibabaa
30. okt 2011

@mirka2010 @majca55 volali, ze v stredu dalsia kontrola 🙂 a pridali mi dalsiu inj. takze teraz uz kazde rano 3 ☹
zatial ze su male, ale nezvysoval davku, tak je to myslim na dobrej ceste 🙂

@pici super, tak drzim palceky a tiez sa mi to zda divne, ze ta neposlali na nejake vysetrenia.. a zda sa mi to hovadina, ze posielaju na vselijake vysetrenia az po potrate. som zvedava

@cmelica dakujem 🙂 aj ja som sa potesila 🙂

alibabaa
30. okt 2011

@sijust mne sa to uz zda ako vecnost. 14 dni diphereline, 7 dni gonal900, a od zajtra luveris ... ☹

alibabaa
30. okt 2011

@tinasc aha. .. no uz volali 🙂 a pridali luveris a v stredu na dalsiu kontrolu 🙂

ursula5
30. okt 2011

@majca55 chcela by som ísť ešte na vklad, uvidím kedy dostanem mrchu a pod+a toho sa rozhodnem, ale asi pôjdem 😉

dasaa
30. okt 2011

@majca55 neboj vsetko dopadne 😉 dobre a ty nam potom oznamis skelu spravu ze na teste si mala // 🙂

pici
30. okt 2011

@alibabaa aj ja moja veru ty kolky den pichas?

dasaa
30. okt 2011

@alibabaa krasna urodicka 🙂 drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂

majca55
30. okt 2011

@alibabaa držím palce na stredu aby si už čo najskor išla na odber 😵 🙂 či vlastne punkcia to volajú že? 😵

majca55
30. okt 2011

@dasaa juj moja dufam,že máš pravdu a dakujem si zlatá 😵

majca55
30. okt 2011

@pici vieščo ja pokial som sa nespýtala nikto mi nič nepovedal neporadil ☹ akurat teraz pred IUI sa má doktorka opýtala aja,že mám už vyšetrenia za sebou a všetko mám ok 😉 ale nikto nič nevie 😨 😠

sijust
30. okt 2011

@dzuli08 mojaaaa,strasne moc gratulujem!!!!a velmi sa s tebou tesim!!dufam,ze ta uz skoro vsetko prebolka a budes sa moct naplno tesit z babulky 🙂 opatrujte sa a budem sa tesit na dalsie novinky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre