IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
30. okt 2011

@majca55 myslím na teba ,streda je za dverami 😕 náladu si nekaz ,aj ked chápem nervozitu 😉

apolenka6
30. okt 2011

@tinasc tak sa doma oslavovalo 🙂 všetko dobré prajem !!!!

apolenka6
30. okt 2011

@ursula5 ved čo načakáš 😕 asi máš strach,ale ho budeš mať vždy a si myslím,že 2 pokus bude úspešný

tinasc
30. okt 2011

@apolenka6 ďakujem 🙂 no veľká oslava bude na bud. nedeľu... tak dúfam, že sa mi podarí pár dobrých fotiek urobiť a dám na fb 😉

majca55
30. okt 2011

@apolenka6 dakujem zlatko budem informovať ťa v stredu 😵

apolenka6
30. okt 2011

@katy33
@mirka2010 tak krásne sa čítajú vaše príspevky ked si píšete 😵 aspoň vieme čo nás všetko čaká .... 😨

apolenka6
30. okt 2011

@tinasc už sa teším 😕

apolenka6
30. okt 2011

@majca55 jasné ,ved všetky čakáme 🙂

apolenka6
30. okt 2011

@dasaa a ty ideš kedy na krv po IUI?

apolenka6
30. okt 2011

Idem pozerať Učastníkov zájazdu -dobrá komédia 😀 mám to rada

apolenka6
30. okt 2011

@cmelica určite tento rok stíhame 😕 vieme to i bez horoskopu a ked nie tento tak v budúci 😕

cmelica
30. okt 2011

@apolenka6 presne tak...my sa nevzdame 🙂 🙂 auticko opravene??

apolenka6
30. okt 2011

@cmelica ☹ nie nie je ..ale teraz ho aj tak nepotrebujeme do MT,,iba na nákupy mi chýba 😠

cmelica
30. okt 2011

@apolenka6 joj tie nakupi su horsie ako ten martin 🙂 aj beries niake tabletky??

apolenka6
30. okt 2011

@cmelica nie nič už od marca 😨 ani neviem v ako som stave ,verím,že v dobrom

cmelica
30. okt 2011

@apolenka6 ani si nebola u svojho dr??

majca55
30. okt 2011

@apolenka6 dala som si nahrávať na zajtra super film 😀

walta
30. okt 2011

@evapavla ahojky.... aj ja si myslim, ze amnio vydrzim, ked bude treba. Vies co ma napadlo? Kedze som po IVF, lekari vedia presny datum, ked som zostala tehotna. Ze od ktoreho datumu sa ma ratat moj mozny termin porodu? Od poslednej menstruacie, alebo od datumu, ked mi vlozili embrya? Rozmyslam nad tym, ze ci nemam vyratany zly termin a preto mi skacu aj vysledky z krvneho testu. Uz asi moc spekulujem, co???

apolenka6
30. okt 2011

@cmelica veru nebola som nikde od posledného IUI 🙂 preventívnu budem mať vo februári

apolenka6
30. okt 2011

@majca55 pohodový film na nedeľu večer

walta
30. okt 2011

@mirka2010 jeeej, dakujem, a snad zajtra budem mudrejsia, co sa tyka dalsich vysetreni, alebo coho. Len nech sa to pohne dopredu

cmelica
30. okt 2011

@apolenka6 aha 🙂 tak si este uzijes krasne mesiace bez stresov 🙂 🙂 alebo tam pojdes skor ,ale to uz budes tehu 😀

apolenka6
30. okt 2011

@walta ahoj moja! chod na kvalitné sono , viac vyšetrení ,budeš múdrejšia a kludnejšia aj ja si myslím,že je to len planý poplach a dieťatko je a bude v poriadku!držím palce 😉

walta
30. okt 2011

@apolenka6 vdaka srdecna

apolenka6
30. okt 2011

@walta ja tiež poznám tvoju dr. chodila som k nej,ale ked išla na 2 materskú som išla peč doktor nestíhal a nemal čas sa venovať snažilke 😕

evapavla
30. okt 2011

@walta , 🙂 neviem ako sa počíta TP ak je to po IVF, ale asi by sa
to malo zohľadňovať pri stanovaní hladiny AFP, mne genetička k mojim výsledkom povedala, že len jednoducho mi inak funguje metabolizmus, tiež nie som úplne štíhla 😉

apolenka6
31. okt 2011

Dobré ránko 🙂 dnes práca,zajtra voľno 😵 pekný deň!

alica311
31. okt 2011

Ahojte dievčatá, chcem sa vás spýtať, či po ste mali po pichnutí pregnylu 5000iu nejaké bolesti, mne ho pichli pred týždňom a dnes ma akosi dosť bolí v podbrušku, v letáku je napísané, že ak "pocítite výraznú bolesť brucha kontaktujte lekára", tá bolesť nie je až taká, že by som si musela dať liek od bolesti, ale bojím, sa či je všetko v poriadku, nemám ísť radšej lekárovi. neviete mi poradiť. ďakujem

majca55
31. okt 2011

@alica311 ale ved je to už týžden to asi pregnylom nebude a čo si mala planovaný styk?či IUI?

majca55
31. okt 2011

@apolenka6 aj tebe zlatko a všetkým babenkám dobré ránko a pekný dník 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre