IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
1. nov 2011

@apolenka6 dakuje, a aj ja verim, ze vsetko je ok

walta
1. nov 2011

@evapavla dakujem

vvia
1. nov 2011

@sijust takze riesite ivf?

si31si
1. nov 2011

no lebo ja mám teraz tiež také pochybnosti chodila som na sono ku krajkovi ale raz som išla k gaťovej a ona sa ma pýta že čo vám doktor povedal na to ... ked mi kružila tým sonom po bruchu tak v maternici niečo našla ale neviem čo a ja že nič mi nehovoril a ona že tak to teraz nebudeme riešiť len teraz mám obavy lebo idem do ivf stojí to kopec penazí a čo ak práve kôli tomu sa embrijko nezahniezdi. Na jednej strane chcem veriť doktorom čo povedia a na druhej čo ak ťahajú len peniaze že rýchlo rýcho umelé z toho máme najviac penazí. tak neviem ak by sa nepodarilo tak rozmyšlam že prejdem k tomu dr tomašovi lebo jeho si všetci pochvalujú

sijust
1. nov 2011

@vvia my sme uz "poriesili" 😉

sijust
1. nov 2011

@walta mojinka,ja som vedela,ze mas zdrave babatko...bude to fajn,uvidis a zajtra drzim palce...moja druha sesternica,ktora najskor tri krat potratila na zaciatku,potom v 6tom mesiaci chudinka musela porodit mrtve dietatko 😢 tak ked otehotnela,bola na amnio a vsetko ok...drobcek uz ma 2roky...a je to krasny chalan.... 🙂 budem na teba moc mysliet!!!!!

cmelica
1. nov 2011

@buba13 dakujem 🙂 🙂 🙂 ako sa mas??co nove??

dasaa
1. nov 2011

@cmelica zajtra ides do Heliku tak drzim prsteky 🙂

mirka2010
1. nov 2011

@walta ahojky, takto mam radost, uricte ta upokojilo, ze ti genetik vsetko vysvetlil a hlavne, ze babatko je v poriadku...a to ze je skrining negativny to je skvele, velmi sa tesim..aj ked ides na amnio, co by urcite isla kazda zena, tak budes kludna, lebo tam sa ukaze, ze babatko v tvojom brusku je zdravucke a budes si vychutnavat tehulkovanie este viac 🙂 prosim, hned napis po amnio, budeme na teba moc, moc, moc mysliet a prajeme len tie najlepsie vysledky 🙂

walta
1. nov 2011

@sijust dakujeeeeem

cmelica
1. nov 2011

@majca55 mojka je my to moc luto ☹ ☹ ☹ viem,ze teraz si nahnevana na cely svet,ale nic nieje stratene a svoj uzlicek stastia urcite budes mat coskoro v naruci...ci uz po IUI,alebo IVF,a sanca je aj prirodzene,takze hlavku hore a sup na rovne nohy a s velikym monozstvom otazok do Heliku 🙂
moooc ti drzim palceky aby si svoje stasticko coskoro nosila pod srdieckom 🙂

walta
1. nov 2011

@mirka2010 jasne, napisem hned... a do 48 hodin po odbere by som mala vediet aj vysledok. Verim, ze bude ten najlepsi 🙂

mirka2010
1. nov 2011

@walta samozrejme, ze bude skvely....uz teraz si myslim, ze mozes byt na 100% ista, ze je vsetko v poriadku....vsak oni by ti urcite povedali, nenechali by ta v neistote este dalsie dni az do amnio....len hlavne malickemu posielam more lasky, aby citilo, ze maminka mu veri, ze ho lubi...a hlavne aby citilo, ze je vsetko v poriadku...vsak uz si uricte kludnejsia???

cmelica
1. nov 2011

@walta drzim palce a verim,ze bude vsetko v tom najlepsiom poriadku 🙂 drzkajte sa !!!
uz len amnio a viete na 100% vysledky?ci vas caka este niake to vysetrenie??

cmelica
1. nov 2011

@tinka9075 a ake velke si mala foliky,ked ides este v stredu na sono???

sijust
1. nov 2011

@majca55 zlatik,prajem ti vela sil,aby si to zvladla...tak strasne by som ti dopriala princeznu,po ktorej tak tuzite,ale moja,ak to nebude teraz, tak bude neskor,ale urcite bude... 🙂

cmelica
1. nov 2011

@dasaa ahooj!!!nie nie ja idem k svojmu dr na sono a potom volam do heliku kedy si pichnut pregnyl a prist na IUI...mame to blizsie 🙂 ty si netestovala???

dasaa
1. nov 2011

@cmelica som prekvapena ze ides k svojemu gyn.Nerozumiem preco ja potom chodim do Heliku ked mi vystaci moj gynekolog na sono. ☹ Nie netestovala som 🙂

cmelica
1. nov 2011

@sijust ja neviem ci tym lekarom niekto prisije usta ked maju vysetrovat ci ako ....ale ked nemaju pacientov to je same haha-xixi 🙂
tak u svojej dr uz budes pocut aj srdiecko 🙂 🙂 🙂 super 🙂 aked yo tam ides ???drzkaj sa 😀

ursula5
1. nov 2011

@apolenka6 áno mesiac hore dole už nevadí ale na december to nechávať nebudem to potom radšej v januári, všetko fakt záleží kedy dostanem mrchu ale chcela by som to ešte skúsiť, ale mám trošku strach a to čakanie ma zabíja 😉

cmelica
1. nov 2011

@dasaa no neviem ani ja ,len viem ze Krajko sa s mojim dr pozna a strasne ho nechal pozdravovat..ze by koli tomu pozdravu 😀
povedal,nam ze nam usetri jednu cestu 🙂

dasaa
1. nov 2011

@cmelica ta pekne tak ze mas vynimku no toto 😀 😀 😀 😀

cmelica
1. nov 2011

@dasaa no to by som netvrdila 😀 nam, to dobre padne ze to je takto,mm si nemusi brat dovolenku 🙂 🙂 🙂

walta
1. nov 2011

@mirka2010 ja moje babo velmi, velmi lubim.... ono to vie... len nech uz mam za sebou aj tu anio... nech sme uz obaja spokojni, ja aj tatino. Si zlata, ze na nas myslis.... dakujeme

walta
1. nov 2011

@cmelica ahoj... amnio je 100% metoda, ved tam sa vysetruju chromozomy dietatka, cize ta povie, ako sme na tom

mirka2010
1. nov 2011

@walta mojnka zlata...samozrejme, ze ho lubis...a ked ho zacnes citit, tak ho budes milovat najviac na svete....amnio rychlo prejde, vysledky budu len a len dobre...a my sa budeme neskutocne tesit z toho, ze je vsetko v poriadku...takze zajtra ti to robia, ano??? o kolkej?? aby sme vedeli posielat len same pozitivne mylienky 🙂

walta
1. nov 2011

@mirka2010 zajtra rano o 7:00 tam mam byt, tak predpokladam, ze okolo pol 8-8mej mi to budu robit. Musim vydrzat, a ja to vydrzim, kvoli babatku urobim vsetko.

dasaa
1. nov 2011

@cmelica ved jasne aspon to mas teraz blizko 😉

mirka2010
1. nov 2011

@walta samozrejme, uplne chapem....to je jasne, ze vsetko vydrzis, vsak kto by nie??? nebojkaj...viem, ze sa mi to lahko pise,ale mozno to bude uplne bezbolestne, lebo niektorym kockam sa to tak vydari, ze to ani necitia....vydrzis....aj ked si viem predstavit, ze musis sa bat....skus si nejako zamestnat myslienky....chodte niekde s manzelom a mysliet na nieco krasne 🙂 urcite by to pomohlo 🙂

buba13
1. nov 2011

@cmelica v pohode asi. zatial nic noveho a tesim sa na december ci mozono koniec novembra ci ideme do toho a ci nie 😒 a ty ako sa citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre