IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
3. nov 2011

@tinka9075 moja tu krv ti brali v centre či na hematologii?

majca55
3. nov 2011

@alibabaa moja a ty ako pokračuješ?kedy bude asi punkcia?držkám palce 😲 😲 chcem sa ťa opýtať prečo sa musí piť tolko vody ked si picháš injekcie?mne to povedali na konzultácii ale som sa neopýtala 😎

apolenka6
3. nov 2011

@tinka9075 ááá až teraz som si našla správičku 🙂 mi to neukázalo 😠 ,až ked sa snažím prečítať čo ste si dnes napísali 😕 a je toho veľa 😝 tak 3 vajká 😅 super ,zajtra IUI a už bude úspešné ked ti zistili v čom je problém 😉 a čo ti vlastne je? lebo ja som písala dr že mám znížené trombocyty v krvi a mi napísal ak ich mám moc znížené tak si ich mám zvýšiť a až potom sa snažiť otehotnieť 😨 ,ale ja mám len máličko nižšiu hodnotu ako má byť 😝 a aj tak mi na to dali vitamíny a to bolo všetko..a ako sa dá niečo zvýšiť ked to raz nemáš 😒

tinka9075
3. nov 2011

@majca55 v centre a posielali na hematologiu lebo doktorovi sa niečo nezdalo že prečo tie potraty

majca55
3. nov 2011

@tinka9075 aha lebo mne brala na hematologii a ešte ma posiela do Martina lenže tam až 17 január a to chcem byť už tehu 😀

tinka9075
3. nov 2011

@apolenka6 ja som sa ani nepýtala taká som bola štastná že už na to prišli len som sa pýtala či je to vážne a docent povedal že sa nemusím bát len si musím pichat injekcie aby som udržala bábo tak budem pichat aj ked vidím injekciu tak mi je zle ale vydržím iné mi ani nezostáva 😉

tinka9075
3. nov 2011

@majca55 do januára budeš tehu a na vyšetrenie ani nepôjdeš 😉

apolenka6
3. nov 2011

@tinka9075 spýtaj sa ak tam pôjdeš 😕 vieš či aj mne toto v otehot, nebráni 😕 zajta držím palce!!!

apolenka6
3. nov 2011

@tinasc to si viem predstaviť ako sa pýta von a nemôže 😀 😵 ☹ ale aspoň nie je už vonku dlho svetlo 🙂

tinka9075
3. nov 2011

@apolenka6 dakujem spýtam sa určite a napíšem ti 🙂

apolenka6
3. nov 2011

No nič odovzdávam PC manželovi 😠 😕 😀 pekný večer ešte 😉

majca55
3. nov 2011

@tinka9075 dakujem zlatko podáš mi štafetu 😀 teda už ich mám tolko,že sa to musí podariť 😵 😵

tinka9075
3. nov 2011

@majca55 jasné podám a velmi rada 🙂

buba13
3. nov 2011

@dasaa mooooc gratulujem! vela zdravicka a dakujem aj ja za stafetu 🙂

walta
3. nov 2011

@mirka2010 ano, oddychujem, idem aj spat, nejaka som ustata... dobru nocku zelam 🙂

alibabaa
3. nov 2011

@majca55 aby sme nedostali OHSS to je ovarialny hyperstimulacny syndrom. najdes aj tu na MK info. je to dost zakerne. krce brucha, tekutina v bruchu,... brr. urcite sa chcem vyhnut tak pijem vela ale som aj stale velmi smadna, tak to nie je az taky problem ako som si myslela. zajtra rano kontrola krv a sono a dufam, ze po 14,00 sa dozviem ze mam pichnut pregnyl a v nedelu alebo v pondelok punkcia.. 😉
co vsetko si sa dozvedela? necitala som spatne. idem spat ale zavislacka este musi nakuknut na MK 😀 😀

apolenka6
4. nov 2011

@walta dnes čakáme na výsledky 🙂 držíme palce !!!!!!!!!!!!!!!!

apolenka6
4. nov 2011

@tinka9075 Tak a dnes IUI 😉 držím palčiská 😅

apolenka6
4. nov 2011

@alibabaa a čo včera si niekde zohnala ,to čo ti chýbalo ,myslím injekcie 😕 snád áno 🙂

apolenka6
4. nov 2011

@katy33 Katka naša a ty sa ako máš? mala sa drží?!? 😕 všetko už pokúpene do nemocnice 😨 inak našej mladej kamoška porodila a chodila k tvojej dr a tá jej povedala,že malá bude mať do 4kg 😕 a malá sa narodila s váhou 2,50 😉 možno aj vaša "drobienka" nebude taká moc veľká a raz dva bude vonku 😅

walta
4. nov 2011

@apolenka6 ahojky..... ano, uz aj ja cakam na telefonat, som taka napata..... jaaaaj, snad to budu dobre spravy

apolenka6
4. nov 2011

@walta ešte som tu 😕 ale len do pol 8 o 8hod. otvárame a dnes idem skôr ,kolegyňa ide na konzultáciu na umelé prsia 😕 tak držím palce a čakáme.... 🙂 a to ti majú ráno volať 😨 asi si ani nespala ,ale neboj zajtra už bude dobre 😅

dasaa
4. nov 2011

@apolenka6 dakujem aj tebe vela stastia a stafeta sa posuva 🙂

dasaa
4. nov 2011

@tinka9075 @cmelica jasne ze vam poslem tehu virusiky tak sup sup virusiky na babenky 😉 🙂

dasaa
4. nov 2011

@walta Ahoj tak ako uz viete nie co nove ?

walta
4. nov 2011

@apolenka6 ahoj... no, snad mi zavolaju rano, som taka napataaaa... jaaajha

walta
4. nov 2011

@dasaa ahoj... este nevieme nic ☹

ursula5
4. nov 2011

@alica311 moja všetky sa bojíme, že to nevyjde 🙂 ani nám to nevyšlo ale bojujeme ďalej, nám ani IUI ani prvé IVF ale stále je tam šanca, myslím, že ja by som skúšala najprv s našimi a až potom z dárcovskými, ale rozhodnutie je na Tebe ja Ťa neodhováram 😀

ursula5
4. nov 2011

@sijust zlatko vôbec neviem ešte kedy na to zatiaľ mrcha neprišla ani príznaky nedorazili 😀 podľa výpočtov čakám teraz niekedy tak uvidíme hneď dám vedieť ako začnem papkať lieky alebo či to neodložím 🙂 to strašné od augusta furt len na niečo čakám, už len pre toto by som mohla otehotnieť 😀 😀 😀

ursula5
4. nov 2011

@majca55 určite sa podarí..... treba veriť aj keď to nie je záruka úspechu poznám to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre