IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
4. nov 2011

@dasaa gratulujeeeem!

ursula5
4. nov 2011

@walta daj vedieť hneď ako zavolajú, myslím na Vás oboch nech je všetko OK!!!! 😉

tinasc
4. nov 2011

@walta myslím na teba a držím palce 🙂

majca55
4. nov 2011

@alibabaa no moja teraz čakám až mi príde súhlas z poisťovne doktorka verí že sa nám to podarí ked není žiaden problém 🙂 tak dúfam,že sa nemýli lebo je to posledný človek ktorému v centre verím 😵 a že dlhý protokol je vraj lepší ako krátky lebo aj to ma zaujímalo ale uvidím čo nám povie koordinátorka.a vraj by nás to malo stáť od 700 do 1100 ečiek tak neviem.už som pripravená na všetko a teším sa ked to už začnem 😵 držím palce nech je tá punkcia čo najskor zlatko 🙂

sijust
4. nov 2011

@majca55 zlatik,dlhy je naozaj lepsi,taky "lajt"tesim sa,ze ste sa na to dali...uvidis,do tretice vsetko dobre... 🙂 nas to stalo aj so zamrazenim 1098€ drzim palce a myslim na vas 🙂 ja som ochorela,tak som sa tomu branila,ale premohlo ma to 😠 v noci ma zobudila bolest hrdla,hrozne...a bala som sa nieco si dat 😕 esteze idem dnes ku svojej dr.tak sa popytam...zatial valim vystavene citrony v pol deci vode 😉 zaruceny recept,tak dufam,ze nesklame...

tinasc
4. nov 2011

@sijust zázvor, med, citón, cibuľa, cesnak... 🙂 snáď ti to neprejde do štádia, že by si musela brať atb 🙂

lenisko1
4. nov 2011

ahojte chcem sa spýtat či niektorá z vás mala na začiatku tehu sem tam taky ružovkasty hlien ked sa utrela na wc. Strasne sa bojim že opat potratim. Raz včera a raz dnes ked som bola na wc-ku som sa utrela a mala som take do ruzova. Brucho ma neboli. Tak snad to nie je predzvesť niecoho zleho.

tinasc
4. nov 2011

@lenisko1 a berieš niečo? duphaston, utrogestan?

lenisko1
4. nov 2011

@tinasc beriem 2x denne duphaston

alibabaa
4. nov 2011

@apolenka6 ano, nastastie sa mi podarilo. este su na svete dobre duse 🙂 som sa velmi tesila a dnes rano mi uz aj jednu pichli.. teraz cakam do 14,00 ze co mi povedia 🙂 dr sa vyjadrila, ze v nedelu alebo v pondelok punkcia. zavisi od krvneho vysledku .. tak sedim ako na ihlickach

tinasc
4. nov 2011

@lenisko1 tak dúfam, že to nebude nič vážne, veľa kočiek takto špinilo a nič to nebolo, chce to len pokoj a nenamáhať sa... nemala si niekedy teraz dostať ms?

lenisko1
4. nov 2011

@tinasc no u mna je tazko povedat že či teraz lebo ja som mala nepravidelnu takze je dost mozne ze som presne v tom dni... tak snad to dobre dopadne snazim sa tomu verit ale bojim... som doma lezim v posteli 🙂

walta
4. nov 2011

@ursula5 @tinasc @sijust @tinara23 @apolenka6 @katy33 @alibabaa @majca55 @bahara @cmelica Dievcence moje, prave mi volali. Vsetko je v poriadku, nase babatko je zdravunke.... a cakame dievcatko. Ach, taka som stastna, aj moj manzel. Ani si neviete predstavit. A vam dakujem za vasu podporu. Moc mi to pomaha, ked si mozem s vami popisat. Posielam vam moje objatie 🙂

lenisko1
4. nov 2011

@walta blahozelam

alibabaa
4. nov 2011

@walta tak by som ta vystiskala. super strasne sa tesim. je to babulka 🙂 krasa. drzte sa a pekne sa opatrujte a muz nech ta pekne ofukuje 🙂

tinara23
4. nov 2011

@walta tak to je super správa 🙂 aspoň máš istotu, že je všetko ok, držkajte sa 🙂

tinasc
4. nov 2011

@lenisko1 len pekne oddychuj, všetko bude ok 🙂

tinasc
4. nov 2011

@walta ja som to vedela že je to v poriadku, neskutočne sa teším, teraz si už len užívaj tehotenstvo, uvidíš ako to rýchlo ubehne a budete sa tešiť z malinkého uzlíčka 🙂 veľmi som rada, že to dobre dopadlo 🙂 🙂 🙂 🙂

petuska123
4. nov 2011

@walta 🙂 🙂 🙂 🙂 supis pribudne nova baba na svet 😀 a teraz uz len uzivat bez stresu kamen ti odpadol takze slavime z tebou 😉

lenisko1
4. nov 2011

@tinasc no to dufam. tentokrát si nedam uz babo vziat 🙂

tinasc
4. nov 2011

@lenisko1 verím aj ja budem zažívať ten pocit 😉

walta
4. nov 2011

@lenisko1 dakujem moja 🙂

walta
4. nov 2011

@alibabaa dakujem... hehe, manzelovi odkazem 🙂

walta
4. nov 2011

@tinara23 dakujeeeeeeeem 😉

walta
4. nov 2011

@tinasc dakujem ti krasne, a neskutocne sa tesime

walta
4. nov 2011

@petuska123 ano, je to dievcatko... straaasne sa tesime... uz som spokojna

lenisko1
4. nov 2011

@tinasc asi ano asikazda z nas... už keby som bola aspon v 3 mesiaci to najhorsie za sebou ... sice to je jedno hocikedy sa môze nieco stat najlepsie už keby som porodila a bola doma so zdravim babom hehe vela by som chcela

tinasc
4. nov 2011

@lenisko1 hm, to by sme chceli všetky 🙂 ale bude dobre neboj 🙂

lenisko1
4. nov 2011

@tinasc musi ine ani neberieme :D a ty si teraz vlastne ako na tom?? už sa mi to tu pletie ze kto čo ako

tinasc
4. nov 2011

@lenisko1 idem v januári na druhé ivf 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre