IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
4. nov 2011

@majca55
@dasaa babulky tak už som doma dominantný folík už praskol pred iui ešte tam boli tie dva tak uvidíme či sa podarí 😉

tinka9075
4. nov 2011

@dasaa už mi môžeš poslat tehu vírusiky teraz ich už budem potrebovat dlhé čakanie 14dní 😉

tinka9075
4. nov 2011

@apolenka6 dakujem už som doma tak teraz sa len modlit nech sa podarí 🙂

sijust
4. nov 2011

@walta mojinka zlata,strasne moc sa s tebou tesim 😀 😀 😀 ja som vedela,ze nosis pod srdienkom zdrave babatko-princeznicku na bale 😉 opatrujte sa
@tinasc dakujeem moja, zazvor navareny...homeopatika nakupene,tak dufam,ze to bude ok 🙂
@alibabaa zlatko,uz to budes mat za sebou,to je super..podla mna to strasne rychlo preslo,tebe asi nie 😀 ale hlavne,ze uz si zase blizsie 🙂

Dievcata,bola som dnes u svojej dr.za 4dni nam narastlo srdienko...som revala,jak mala...dr.mi hovori:jeeej,to je krasne 4mm babatko 😀 len mam obrovske!!! vajecniky(ovarialne cysty)hlavne,ze mi Galo napisal ze bpn a ja mam vajecniky jak medicimbaly...vsetko mam zakazane,nic nemozem robit...total kludovy rezim,bola prekvapena,ze mi to nenakazali v centre,ze keby praskli,tak je paradny problem...ale uz mam tehotensku knizku...aaaaaaaaaa 😀 len dufam,ze mi ta choroba rychlo prejde :/

alibabaa
4. nov 2011

@sijust tak sa pekne setri, pekne oddychuj a nic nedvihaj. muz nech ta tiez ako aj waltu pekne obskakuje 🙂

sijust
4. nov 2011

@alibabaa musim sa,lebo sa tych vajecnikov bojima a do toho sa mi este aj prechladnutie pridruzilo... 😖 mm chce ist tiez na pn 😀 aby sa mohol o mna starat....sama len dycham a chodim tam do malej miestnostky 😀

cmelica
4. nov 2011

@walta uzastne!!!mooc gratulujem 🙂 🙂 ine sme ani nepripustali 😀 😀 drzkajte sa a velaaa zdravicka 😀

cmelica
4. nov 2011

@sijust tak uz mate srdiecko aj knizocku,super 🙂 🙂 🙂 opatruj sa a nozicky pekne vylozene hore 🙂

cmelica
4. nov 2011

@tinka9075 urcite sa podari 🙂 🙂 🙂 drzkaj sa a vela oddychuj 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@cmelica dakujem ja som na pn tak odychu bude dost 😉

pici
4. nov 2011

@alibabaa pepsi je lepsia keby ti bolo zle po narkoze. ja som mala aj ponozky, intimne servitky pre vlastny dobry pocit a vlozku keby som krvacala po zakroku. dalej dobru naladu netreba zabudnut, rano vziat atb a karticku poistenca...
vela vody potom zlatko,a by si nemala OHSS, ale ty ho nebudes mat urcite D:
nemaj smajla dole za ICSi, lebo to je istota ze budu prdolovia urcite...

dasaa
4. nov 2011

@ursula5 a ako pokracujete vy ?dakujem

dasaa
4. nov 2011

@tinka9075 uz posielaaaaam a drzim prsteky aby si bola tehu thuj thuj 🙂

dasaa
4. nov 2011

@ursula5 dakujem 🙂

majca55
4. nov 2011

@sijust juj moja až som sa rozplakala už aj srdiečko si počula krásne držkaj sa a len odychuj teraz sa musíš šetriť ržkám palce až o porodu 😵

majca55
4. nov 2011

@alibabaa zlatko a kedy teda ideš a pregnyl kedy pichaš?čo je to moja OHSS?a ešte mojka ICSI?juj hrozne ti džkám palce 🙂

dasaa
4. nov 2011

@walta ahoj superrr sprava som rada ze je vsetko poriadku 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@dasaa dakujem si strašne zlatá že mi držíš palčeky 🙂

majca55
4. nov 2011

@pici moja takže už sme na rade hádam aj my dve 🙂 dúfam,že nám tie štafety pomožu a hlavne už si to aj zaslúžime 🙂 hádam december alebo január to istí 😵

alibabaa
4. nov 2011

@majca55 dnes o 22,00 pichnem pregnyl a v nedelu punkcia.
ohss je hyperstimulacny syndrom je to vraj nejaka tekutina v bruchu, ktora tam nema co robit a velke bolesti su pri tom.. a icsi je napichovanie vajicok spermiami. to sa robi, ked sa spermie nevedia prebit do vajicka. tak im pomahaju aby to mali jednoduchsie 😀
dakujem 🙂

walta
4. nov 2011

@pici neboj sa, nepominali, isto ostane aj tebe, len nech je babatinko zdrave, to si budes zelat urcite najviac 🙂 🙂 🙂

walta
4. nov 2011

@alibabaa drzim palce a neboj, vsetko zvladnes ako nic.. drzim palce 😉

walta
4. nov 2011

@adikasala jeeeeeej, dakujemeee... veru, bud kamoska, alebo mozno aj potencionalny frajer 😀

majca55
4. nov 2011

@alibabaa aha a to není tou injekciou?že jedna tojí vraj 100 ečiek?kolko vajok mojka máš?dúfam,že my dve s pici ťa budeme následovať 😵

walta
4. nov 2011

@evapavla dakujeme krasne 🙂

dasaa
4. nov 2011

@tinka9075 nemas zac 😉 ved aspon tak to si mozme pomahat 🙂

walta
4. nov 2011

@mirka2010 aj tebe sa ospravedlnujem, ako aj kocke pici, lebo aj tu som zabudla oznacit, tym padom vam neblikalo, ze vam pisem. Veru, sme moooc moc stastni, ze mame dievcatko a ze je zdrava. To je najdolezitejsie. Posielame ti / vam nase objatie 😉 😉 😉

alibabaa
4. nov 2011

@majca55 no podla toho ake pera jedno stoji 56 druhe 110 to je gonal .. ine neviem. nie je to zarucene tymi injekciami. mam ich bud11 alebo 12... dr to nejako zahovaral..
jasne ze budete. len najskor tu stafetu musim chytit aby som ju mohla odovzdat.. 😅

tinka9075
4. nov 2011

@dasaa to máš pravdu aspon že je modrý koník môžeme si držat palce 🙂

walta
4. nov 2011

@sijust dakujeme ti a tebe drzim silno palce, nech babatinko krasne rastie 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre