IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 ved jasne,ale tebe to treba nebude 😵 ja už len čakám kedy mi ju schvália 😵

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 verím ti že nebude treba ja som bola prekvapená že mi to tak rýchlo schválili za mesiac 🙂

pici
5. nov 2011

@tinasc vies o tom, ze ho treba uzivat aspon mesiac pred vkladom, inak to nema vyznam?
@tinka9075 no dufam ze ano :D

tinka9075
5. nov 2011

@pici ak sa mi podarí a budem tehu ja ti tu štafetu donesiem osobne 🙂

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 dúfam,že aj mne to tak schvália 😵

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 neboj schvália to rýchlo ja mám všeobecnú 🙂

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 ja tiež 😵 a ty si to mala kolké IUI?

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 toto bolo tretie ale prvé bolo bez liekov len tak sme chceli skúsit tak to ako keby ani nebolo 🙂

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 jaj takže do tretice všetko dobré tfuj tfuj 😵 ja neviem či ešte ísť na IUI alebo počkať na IVF? ☹ mne teraz to IUI pokazil jeden doktor som si na 100 % istá ☹

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 to dúfam aj ja že do tretice všetko dobré moje iui bolo teraz tak presne naplánované v pondelok hrozili trojčatá tak docent povedal že mám príst ešte v stredu musí to vidiet ako to vyzerá a v stredu tam ešte boli tri ale jeden dominantný tak docent povedal že mám pichnut pregnyl a praskne ráno pred iui a ked sme šli do Martina tak ráno bolesti neskutočné a na sone bolo vidiet že praskol tak mám štastie že som natrafila na takého super človeka ja si myslím že dost záleží na doktorovi a nakoniec som to videla aj včera že bol štastný že to tak vyšlo 🙂

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 tak to je super 😵 ale ja sa už o tých skúsenostiach nedám 😠 myslím,že aj to sono pred IUI je dobre robiť či to má vobec zmysel ísť do toho.tak som zvedavá ako ja dopadnem 😕

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 ja si tiež myslím že sono pred iui je dobré robot ved som to tu včera písala ako to bolo u mna pred iui sono potom iui a po zákroku zase sono ešte sme sa smiali že tie spermie zasunú daleko aspon v Iscare sa to tak robí ale zase je to dobré lebo vieš na čom si 🙂

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 presne tak moja 🙂 ja som teraz hrozne sklamaná a znechutená ☹ tak uvidím ale tebe moja budem držať moc moc palce aj na rukách aj nohách 😀

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 dakujem si zlatá tak verím že sa podarí ved vieš že ja som tiež chodila do Helosu a bola som velmi sklamaná v Iscare aspon viem že mi chcú pomôct 🙂

cmelica
5. nov 2011

@majca55
@tinka9075 @dasaa @sijust @pici @apolenka6 @adikasala kocky tak mam to za sebou 🙂 🙂 uz si len pockat na vysledok ...bola tam dr. Gatova,tak som bola spokojna a urobila mi aj sono pred a praskli mi 2 foliky 🙂 🙂 🙂

pici
5. nov 2011

@cmelica super tak moc moc drzime palce... kedy vieme dobry vysledok?

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 ešte počkám na žiadosť a skúsim IVF ale poviem ti,že momentálne nemám na nič chuť ☹ držkaj sa moja a relaxuj 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@cmelica jáj to sa teším velmi tak budú dvojčatá dr.Gatová je najlepšia doktorka z celého Heliosu jedine s nou som si rozumela 🙂 vidíš to je dobre ked ti urobila sono pred iui tak už sme obe čakatelky 🙂

majca55
5. nov 2011

@cmelica moc moc držkám palčeky zlatko aj na celých 9 mesiacov 😲 lebo toto IUI je to pravé tak isto ako aj u tinky9075 😵 takže pohodičku a manžel nech obskakuje,ale on je super 😲

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 to ti verím že si aj sklamaná no ja relaxujem som na peenke tak aj tak nemám čo robit 🙂

cmelica
5. nov 2011

@majca55
@pici
@tinka9075 dakujem babulky 🙂 🙂 sono a krv mame naplanovanu na 21.11 -dlhe to cakanie nas caka 🙂 🙂

pici
5. nov 2011

@cmelica jaj tak to ano... ale tesim sa... budem s tebou odratavat :D

cmelica
5. nov 2011

@tinka9075 este .ze mame MK ,ze ta podpora je tu obrovska a hlavne to hadam rychlejsie ubehne 🙂 hej Gatovu som videla 1x a mam z nej super pocit 🙂

cmelica
5. nov 2011

@pici dakujem 🙂 🙂 ty budes vediet kedy vysledky???

pici
5. nov 2011

@cmelica draha 10 dni po tomo ako ty budes tehulka :D ja v januari asi pojdem na vklad. mozno neskor, uvidime ako sa veci pohnu

mirka2010
5. nov 2011

@cmelica ahojky...tak moc, moc drzime palce...dufam, ze to naozaj vyjde 🙂

cmelica
5. nov 2011

@majca55 🙂 🙂 veru ze je 🙂 podpora od nasich manzelikov je neuveritelna a velmi dolezita 😵

mirka2010
5. nov 2011

@tinka9075 ahoj, aj ja sa pripajam k tomu, aby to u teba vyslo naozaj na 100% a uplne s tebou suhlasim, ze docent je vzacny clovek...a toto centrum je skvele 🙂 verim, ze vam to vyslo a mooooooc drzkame palce 🙂

cmelica
5. nov 2011

@pici super tak sme tu cakatelky viacere,i ked na nieco ine 🙂 🙂 no a novy rok s novym prirastkom do rodinky 🙂 to bude paradicka 😀

alibabaa
5. nov 2011

@pici o kolkej asi si odchadzala z GF ??

@majca55 ano, pregnyl pichnuty a dnes pekne oddychujem, nech nic nepokazim. vcera ma velmi pichlo v brusku tak dufam, ze nic nepopraskalo a je tak ako ma byt 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre