IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
5. nov 2011

@tinka9075 nie je nad to ked ides od lekara s dobrim pocitom...hned je vsetko krasnejsie 🙂 🙂 🙂

alibabaa
5. nov 2011

@tinka9075 dakujem 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@cmelica ja som včera išla a taká spokojná lebo som na nom videla že sa teší ked bol folik prasknutý ale on sa tešil vždy ked robil sono že pekne reagujem a folíky pekne rastú 😉

sijust
5. nov 2011

@dasaa pomalicky zaciname 7tt...na sono idem do Mt 14teho...tak snad uz bude to srdienko aj pocut 😉 aj ty sa moja opatruj,hlavne neprechladni...lebo choroba na zaciatku tehu teda nic moc 😒

tinka9075
5. nov 2011

@alibabaa neboj všetko dobre dopadne budeme ti držat palce všetky babenky 🙂 🙂

mirka2010
5. nov 2011

@tinka9075 jaaaaaj 🙂 to som ja ale nevedela 🙂🙂🙂 ano, je to naozaj skvely clovek a ani troska nepochybuj, ze by nespravil naozaj vsetko, vsetko preto, aby si bola co najskor tehulka 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@mirka2010 ja veru nepochybujem verím mu po dlhom čase zase verím doktorovi ale docent je niečo iné on chce pomôct a to si na nom velmi vážim 😉

mirka2010
5. nov 2011

@tinka9075 presne tak...vies, ked sme sa ho opytali my, ze ako sa ma? tak vies co odpovedal? ze maju uz narodenym svojich 76 babatiek.....to som ostala uplne hotova...proste on nezareagoval, ze mam sa dobre, dakujem...ale hned myslel na svoje pacientky...a to som ostala uplne hotova....a zaroven hrda, ze poznam takeho uzasneho cloveka 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@mirka2010 ja som velmi spokojná ked sa mi nepodarilo pred mesiacom prvé iui tak mal slzy v očiach a povedal že aby som sa nebála nabudúce to vyjde a teraz ked som chodila na sono pred iui som videla že sa velmi teší že folíky rastú pekne aj hovoril že je spokojný my sme už pochodili vela centier ale takého človeka sme ešte nestretli na prvej konzultácii sme u neho sedeli skoro dve hodiny a ked som mu povedala že ho zdržiavame len sa usmial a povedal že nevadí 🙂

dasaa
5. nov 2011

@tinasc Ahoj moj je len teraz taky.Ale ked zacne podnikat tak ho uvidim rano o 9hod a potom v noci okolo 01:00hod.Budem aj ja sama ☹ ale zase je tu MK a skvele babenky 🙂

dasaa
5. nov 2011

@cmelica urcite sa to podari 🙂

cmelica
5. nov 2011

kocky co to znamena ked je po prasknuti foliku tekutina v dutine brusnej???

pici
5. nov 2011

@tinasc to som videla v odporuceni a vysvetleni od dr.Madara z prazskej reprodukcenj imuno, ze minimalne mesiac pred IVF inak to nema vyznam

pici
5. nov 2011

@alibabaa a na co tam ides o 7 15? to ma ist partner... moj muz isiel pekne rano dat spermie a ja som isla neskor... prevolaj si to, lebo budes cakat zbytocne. oni vychadzaju z toho ze tam idete obaja spolu. ale my sme boli zvlast, manzel ma necakal dosli po mna mama s kamoskou a ja som tam nesla tak skoro lebo som vedela ze cca o pol 10 som isla dnu

ursula5
6. nov 2011

@dasaa no ja som začala včera jesť lieky na KET 😀 takže okolo 23.11. by mal byť vklad 😉

ursula5
6. nov 2011

@apolenka6 klad by mal byť 23.-24.11. tak uvidím ak do vtedy vydržím 😀 😀 mám takú silnú mrchu akú som nemala za celý život tak skapíňam 🙂 🙂

ursula5
6. nov 2011

@majca55
@pici a ja chcem byť v poradí??? už je tu poradovník na tehu??? niekde ma doň zapíšte 😉 😀 😎

pici
6. nov 2011

@ursula5 ano zlatko, prepac mi to... si tam :D

ursula5
6. nov 2011

@pici prosím zaradť do poradovníka!!!
pici, tinasc, apolenka, cmelica , alibabaa, ursula5 😀 😀 😀 😀 😀

ursula5
6. nov 2011

@pici čo treba mesiac pred IVF?? to imunologické vyšetrenie??? no ja dám KET a keď nevyjde tiež budeme riešiť nejaké vyšetrenia 😉

pici
6. nov 2011

@ursula5 mesiac pred IVF treba brat prednison ak vytvaras protilatky...

alica311
6. nov 2011

Ahojte dievčetce, vidím, že rozoberáte IVF, ja idem až koncom roka 2011 alebo začiatkom roka 2012, uvidíme, ako to stihneme, manžel má zlú morfolu 0%, dali ste si niektorá pri tejto diagnóze robiť genetiku spermií?

cmelica
6. nov 2011

@ursula5 je tak ty predsa ides na vklad?? nechcela si ist az v roku 2012??ci si to mylim??
kazdopadne drzim palceky 🙂 🙂 🙂 nech je konec roka uspesny a sami tehuliek 🙂 🙂 🙂

apolenka6
6. nov 2011

@ursula5 ja mám mať mrchu koncom týždňa 😠 a tá tvoja je posledná tak sa musí ešte vybúriť 😀 😀 😀

apolenka6
6. nov 2011

@adikasala júúj to musí byť krásne ked je celá veľká rodina po kope 😵 ja mám Vianoce strašne rada ,atmosféru ,len zhon nie 😒 ale sa nemienim stresovať 😕 😉 no ked budeš ,len ochutnávať trošíčku hádam ,by si mohla?! 😕 😀

apolenka6
6. nov 2011

@alibabaa no a máš to už asi za sebou 😉

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica ahoj ako sa cítiš ja zatial v pohode ani bruško už nebolí len niekedy ma v nom trochu šklbne 🙂

cmelica
6. nov 2011

@tinka9075 ahoj!!trosku popolieva brusko a este mam hnedy vytok,ale inac super 🙂 🙂 aj beries niake vitaminy??

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica tak to je dobre ja som výtok nemala vitamíny neberiem žiadne ale žujem ovocie a beriem kyselinu listovú inak nič ja verím že teraz sa to podarí nám obom 🙂 no musí ved chceme spolu kočíkovat na námestí v Bánovciach 😀 😀

cmelica
6. nov 2011

@tinka9075 jy tiez kyselinu listovu a calibrum babyplan 🙂
no to veru musi vyjst 🙂 🙂 a namestie je len a len nase 😀 😀
zajtra si idem pre PN-ku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre