IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica presne tak a na PN-ku chod bude to lepšie ja som na PN ale s kolenom a v Iscare sa ma pýtali či som na PN a keby som nebola tak by ma vypísali 🙂 no už sa teším ako sa na námestí stretneme možno aj s dvojčatami 😉

cmelica
6. nov 2011

@tinka9075 mne ju napise moj doky...a v praci poviem,ze koli cyste... juj tak to by nam ani chodnik nestacil,keby mame ist vedla seba 🙂 🙂 mate nabeh na dvojky???ci by ste chceli??

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica ani u mna v robote nič nevedia ved som na PN s kolenom tak ich nechávam v tom 😀 a ked sa aj podarí musím íst na PN tak poviem že mám cystu nábeh na dvojky nemáme ale chcely by sme 🙂

cmelica
6. nov 2011

@tinka9075 🙂 🙂 🙂 tak tfuj tfuj nech su dve 🙂 🙂
dnes sa mm pytal,ze ak sa uvolnia aj tie dalsie 2 vajka,ze ci budeme mat stvoricky 🙂 ja ,ze ci sa zblaznil,ci by mu jedno nestacilo 😀

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica dakujem brala by som dievča a chlapca 🙂 to mi aj môj včera povedal že som tam mala ešte dve vajka tak budú trojčatá no zbohom a povedal ked sa začnú delit tak budeš mat plné bruško bábetiek no ja som sa nasmiala 🙂 🙂

cmelica
6. nov 2011

@tinka9075 taky parik by som aj ja brala 🙂 🙂 ach ty chlapi ,este ze nam dopraju 😀

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica presne tak doprajú ved oni bábo nebudú mat v brušku ale aspon že nám budú pomáhat 🙂

cmelica
6. nov 2011

@tinka9075 pomahaju uz teraz 🙂 dnes sme po dlhom case spolu navarili a upiekli kolacik pre navstevu 😀 taky sme spokojny 🙂 🙂 🙂

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica presne tak môj včera varil polievku a stále ma posielal aby som si šla lahnút dnes som spravila šalát a upiekla stehná ved to sa pieklo same aj my čakáme návštevu len sme nepiekli minulý týžden sme boli v polsku tak sme kúpili keksíky tak napečené máme 🙂 🙂

jania023
6. nov 2011

@cmelica ked nato prides daj vediet aj mna by to zaujimalo lebo som to casto pocula ked som bola na IVF

cmelica
6. nov 2011

@tinka9075 tak ty si si to zariadila super,napecene mas 🙂 🙂 my este urobime niake ocka a mozu prist,len si trosku nechame pretravit zaludok po obede 🙂 🙂
@jania023 a co to presne? ta tekutina co znamena??

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica tak rýchlo som napiekla ani som o tom nevedela 🙂 🙂

jania023
6. nov 2011

@cmelica ano 😉 aj mne doky vravel ze mam volnu tekutinu v dutine brusnej a neviem co to znamena

cmelica
6. nov 2011

@jania023 mne povedala teraz doky ,ze foliky praskli a tekutina je v dutine,ale co to znamena som sa jej neopytala,truba 🙂 hadam je to len a len dobre ked je tam...ani na nete to nemozem najst 🙂

jania023
6. nov 2011

@cmelica no ja neviem ci jeto dobre alebo nie..lebo ja som to mala pri ivf a tam sa foliky vaberaju ale asi tiez uz prasknute nie?neviem ☹

ursula5
6. nov 2011

@cmelica veru chcem ísť na KET aj som to písala všetko záležalo od toho kedy mi mala prísť mrcha lebo minulý mesiac som mala ET a čakala som či príde načas ale moje telo je zatiaľ ako hodinky tak došla na čas a okolo 23.-.24.11 bude vklad 😀 už beriem lieky

ursula5
6. nov 2011

@apolenka6 veru sa riadne búri takú silnú som nemala ešte nikdy a bolesti už 3 deň , myslela som že vydržím ale musela som si dať tabletku no nič vydržím, len aby to vyšlo 🙂

cmelica
6. nov 2011

@jania023 co som pochopila z toho ,co som doteraz nasla tak ta tekutina je z prasknuteho foliku pri uvolneni vajka a trva niekolko dni kym sa vstreba... http://www.doktori.sk/index.php?go=medicinsky-o... tam je nieco aj o asistovanej reprodukcii....

walta
6. nov 2011

baby, moj kasel ma polozi asi na kolena, uz kaslem vyse mesiaca, ved som mala zapal priedusiek, aj ATB som vybrala, aj proti kaslu ambrobene, na chvilu preslo, ale kasel sa vratil. Prave idem z lekarne, lekarnicka poradila STODAL sirup, tak som ho kupila, snad zaberie. Nemate s podobnym problemom, aky mam teraz ja, skusenost? Dakujeeeem

mirka2010
6. nov 2011

@walta ahoj zlatko...no vies, s kaslom je to tazke a v tehotenstve o to viac....a co tak cibulovy sirup-domaci, skusala si? a uricte su velmi dobre teple zabaly na predusky....take suche teplo....no a viac neviem....snad ti ten sirup z lekarne pomoze....

majca55
6. nov 2011

@ursula5 a ja som kde moja? 😕

alibabaa
6. nov 2011

@apolenka6 hej, hej, za sebou.. pekne v postielke odpocivam. 🙂 🙂 vajicok 10 a zajtra o 11 budem vediet viac 🙂

majca55
6. nov 2011

@cmelica no moja ty teda ale všetko pekne teraz študuješ aspon ajja už viem z čoho je ta tekutina 😀 dievčence my sme tu ale také múdre že zachvílu si možeme aj sami robiť IUI a IVF 😀 😀

apolenka6
6. nov 2011

@alibabaa tak to som rada,len oddychuj 😉 zajtra budeš mať infošky o drobcoch 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀

majca55
6. nov 2011

@alibabaa moja krásna urodička držkám palce a ako sa cítiš? 😵

apolenka6
6. nov 2011

@majca55 ako si sa rozhodla? ideš ešte na IUI? veru múdre sme ,len prax nám akosi nevychádza 😒 😠

alibabaa
6. nov 2011

@apolenka6 drzim im palce nech sa krasne delia 😕 😕 😕

@majca55 dakujem, boli ma brucho ale da sa to prezit. 🙂

idem, len som nakukla aby som vam dala vediet ze zijem 🙂

tinka9075
6. nov 2011

@alibabaa pekná úrodička teraz len pekne odychuj 🙂

apolenka6
6. nov 2011

@walta júj zlatko kašel vie byť zákerný 😠 😠 to poznám mala som to pred rokom a som vtedy už bola napapaná clostilu a išla som na IUI a do toho kašel,to bol môj najhorší zážitok ,ležať na koze a tváriť sa že nekašlem a pritom ležať v klude ,len aby dr nezbadal,že som chorá 😕 😕 a mňa dusilo 😝 fúú ked si na to spomeniem 😖 😖 😖
neviem čo mi vtedy pomohlo ....viacej kvapiek som využívala a nič ,potom som aj lieky brala ked sa do toho horúčka priplietla......skús cukor nasypať na cibuľu a potom piť tú šťavičku 😉

apolenka6
6. nov 2011

@alibabaa určite držím ! len chod ležkať máš náročný deň za sebou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre