IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
6. nov 2011

@cmelica presne! no nič pripojím sa ja k babulkám a idem tiež spať,,Dobrú noc prajem!!! neviem na akú zmenu ideš,ale asi máš rannú 😉

cmelica
6. nov 2011

@apolenka6 dobruuu 🙂 idem si zajtra pre PN 😀 ale dnes bolo toho az dost,mali sme oslavu a som ohucana a unavena...

tinka9075
6. nov 2011

@apolenka6
@cmelica dobrú aj ja už pôjdem o chvílu ale ešte pichám o 22injekciu 🙂

cmelica
6. nov 2011

@tinka9075 a ako to zvladas???

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica už dobre včera ani nebolela zachvílu už budem v pichani injekcií profík 😉

tinasc
6. nov 2011

dobrú nocku všetkým 🙂

cmelica
6. nov 2011

@tinka9075 to je super 🙂 tak pekne pichaj a dobru nocku prajem 😀

cmelica
6. nov 2011

@tinasc dobruuu 🙂 🙂

tinka9075
6. nov 2011

@cmelica dobrú nocku 🙂

apolenka6
7. nov 2011

Dobréééééé ránko babulky !!!!! a zas je tu začiatok týždňa 😕 víkend daleko....
@cmelica ahá tak budeš PN ,ak sa ti dá tak je dobre oddych treba 🙂

apolenka6
7. nov 2011

@tinka9075 hmm šikulka ,ked si vieš sama pichať injekcie ,ale čo neurobíš pre dieťatko 😕 😉 aj ty si po IUI PN?

apolenka6
7. nov 2011

Aj ja napíšem do " rozvrhu " 😉 september 2010 -1 IUI-neúspešné
december 2010-2IUI-úspešné (rýchly koniec)
február2011-3IUI-neúspešné a od vtedy mám leháro 🙂

adikasala
7. nov 2011

ahojte kocenky ako sa mi mate?nebola som tu cez vykend,ale stetoho popisali 🙂 nestiham citat!!!mame sa ok mali zme nabyty vykend teraz ked mi je uz dobre a brusko rastie to uz je o inom 🙂 🙂 amoj mm nic nerobyl iba oznamoval novy 🙂 prirastok do rodiny,koho stretol 😀 😀 😀 jaj ako sa tesi hrdy otecko,,,,znami to velmi pochopili lebo vedeli sme sa zsnazili 4 dlhe roky ;-

@cmelica drzim palce aby si o dva tyzdne mala dve / /kolajnice 🙂 @alibabaa aj na teba som myslela dufam ze vsetko prebehlo hladko a teraz len pockat na mrnousou ako budu rast,a potom vytuzeny vklad stehulkom 😉

cmelica
7. nov 2011

@adikasala dakujem moooc!!!!prajem krasne tehulkovanie 😀

dasaa
7. nov 2011

@tinasc och moja ale ty si sikovna a zvladnes to 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@apolenka6 dobré ránko no už pichám jak profík ale pre bábo všetko som na PN síce z kolenom ale v robote ani netušia že som po iui 🙂

mirka2010
7. nov 2011

@adikasala ahojky, tak brusko uz vykuka??? pridaj nejaku fotocku, nech vidime 🙂 a ako sa citis??? inak oznamovanie rodine je tak naaadherne.....velmi si to uzivajte 🙂

buba13
7. nov 2011

@cmelica na mna si ty zabudla, kym som sa ja dopracovala, ze je ok vsetko :-/ som rada, ze si bola spokojna s doktorkou. IUI bude uspesne. Ved do tretice, nie? Musi to byt dobre a dve // 😉 Si na PN-ke?

cmelica
7. nov 2011

@buba13 mojka prepac to som teda ale 🙂 no hned to napravim 😀
dakujem 🙂 🙂 my sme boli 2x a naozaj to bolo uplne ine ako 1x...bola som spokojna ,ze je tam Gatova 🙂 hej som na PN,dnes som si ju bola dat napisat a aj vychadzky ma 😀 😀 pomohlo mi aj to sono ,ze nam urobila,ci vobec foliky praskli 😵
a ty ako???

katy33
7. nov 2011

Babulky moje, ake ste vy spisovatelky, však sa mi až hlava zatočila, kolko ste toho tu popisali 😀
@mirka2010 Ahoj mojenko, mame sa dobre, len sa akosi zväčšujeme zo dna na den 😀 😕 ...ano, aj my ideme ešte v 36-37tt na sono-to sa robia prietoky, či sa malinkej dobre okysličuje krvička. Veru , mojenko, ja mam praveže pocit, že sa to akosi rozbehlo, už som začala prat poamlinky vecičky, chystam si pomaly do skrine veci do pôrodnice, potom už len nahadzat do tašky 😉 Dnes sme konečne kupili už aj matrac do postieločky , dečku do kočika a aj zavinovačku teplu 🙂 , tak som vytešena...len stale čakam sadu do postieločky, čo som si objednala, dufam, že stihne prist 😕 Dnes som bola kupit papierove plienočky, a však som nevedela, čo vybrat, som tam na to pozerala cela bez seba 😅
Malinka bola na poslednom sone už dolu hlavkou, no ja mam pocit, akoby sa otočila nejak inak, lebo ma už tolko netlači dolu a kopka kade-tade, tak to neviem identifikovat, kde ma ritku a kde hlavku 😀 ale dufam, že na kontrole bude natočena tak, ako ma byt....sa mi už aj snivalo, že som rodila sekciou, tak snad to tak nebude 😕 Nemavaš ešte taketo divne sny?A v noci sa budime už častejšie, vždy, ked sa chcem otočit, sa vrtim ako taky kombajn 😝 Juj, už aby bol december, normalne premyšlam, že si stromček vyzdobim začiatkom decembra, lebo ak pojdem ppotom do nemocnice, tak mm ho dozdobi až-až 😀 Sme boli dnes v Tescu a tam mali take prekrasne vianočne vecičky, som tam hikala ako taky somarik, ale normalne som odolala, ale už vidim, že sa tam vratim 😕 😀 😝
A vy sa nam ako mate-chrustiček poslucha maminku 🙂 , mojenko, ja si myslim, že i vy to budete mat do konca roka už za sebou 🙂 😉

buba13
7. nov 2011

@cmelica v pohodicke 🙂 som rada, ze si v poriadku a to je najpodstatnejsie. no som zvedava na test ako vyde o dva tyzdne 😉 tvoj mam na mysli. super ze to sono robili.
ja po starom. v sobotu som nevedela ani prekrizit nohu cez nohu ako ma strasne boleli vajcniky a podbrusko cely den. strasne bolesti som mala a myslela som, ze neprezijem. nikdy som nemala taketo bolesti. a tento mesiac nejdeme na IUI. muz je chory, ale mne sa nezda. stale hovori, ze ho hrdlo boli (stale nosi sal-vonku a aj vo vnutri) a smrka. neviem ci nie je na nieco alergicky. ale uz to ma vyse mesiaca a ja mam posledny mesiac po laparke co je vacsia pravdepodobnost otehotniet. otras. ked sa kasle nieco tak poriadne.

cmelica
7. nov 2011

@buba13 a co si mala ovu??alebo sa zahniezdovalo vajko 🙂 🙂 to by bolo super 😀
a kolko si po laparke??
mm berie aj niake lieky od dr???

cmelica
7. nov 2011

@katy33 tak vybavicka uz kompletka 🙂 veru tie vecicky v tescu su nadherne 🙂
prietoky urcite budu super a malicka sa otoci kym pojdete do porodnice 🙂 🙂 sa drzkajte !!

buba13
7. nov 2011

@cmelica no neviem graf mi nenaznacil este ovu, ale urcite to musela byt ovu. take strasne bolesti som nikdy nemala ani zo zubami a to je uz co povedat, ked to poviem. uz som 5.mesiac po laparke 😒
citis sa dobre? od kedy do kedy ma vychadzky?

cmelica
7. nov 2011

@buba13 tak ste znazilkovali, nie?? ja som po laparke presne rok aj mesiac 🙂 hej v pohodicke 🙂 🙂 vcera sme trosku oslavovali,tak nebolo kedy mysliet na bolest,ale sem tam ma zabolelo podbrusko...dnes je uz dobre 🙂
vychadzky ma od 9-11 a od 14-16 tej...som rada,aspon tu nebudem zavreta 🙂 🙂 merias BT??

alibabaa
7. nov 2011

@tinasc @katy33 @pici @apolenka6 @majca55 @cmelica @tinka9075 @walta @adikasala @mirka2010
@zuzanka7834 @sijust
tak mame oplodnenych 6 vajicok. 5 prirodene! 🙂 a 1 z 3 ICSI .. a to som si myslela ze icsi je najspolahlivejsie. pekne sa delia a dala som ich na PK. tak dufam, ze vsetkych 6 pekne bude rast aj nadalej 🙂

@pici @tinasc @sijust baby volali ste aj pocas PK ze ako sa vyvijaju alebo ste pockali az do vkladu, ze ako to nakoniec dopadlo?

buba13
7. nov 2011

@cmelica a v pohodicke, vsetko citis aj po tom roku? no jasne snazilkujeme skoro kazdy druhy den 🙂
to pas super, mozes ist aj do obchodu dokupit co ti chyba na varenie a poobede na prechadzku po obede 😀
a co ste oslavovali?

pici
7. nov 2011

@alibabaa ja som volala kazdy den :D ako sa maju moje babatka :D a gratulujem :D

buba13
7. nov 2011

@cmelica ano meriam BT 🙂

cmelica
7. nov 2011

@alibabaa jee krasna urodicka🙂 🙂 drzkam im palceky nech sa pekne delia a gratulujem 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre