IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 aspon ze si bola v heliku s niecim spokojna 🙂
kokos ale henten pristum je pekne na trt 😠 oni maju zenam pomahat a nie ich podvadzat 😖

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica ja som bola v helíku nespokojná len s Krajkom ostatné bolo ok bola som spokojná 🙂

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 co urobi jeden lekar 😒 ale nevadi teraz si spokojna a caka ta uz len krasne tehulkovanie 🙂 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica ale teraz je už dobre po dlhom čase zase verím doktorom a to je super pocit teraz som už v dobrých rukách to viem 🙂 no verím že sa už budem zachvílu gúlat a ty so mnou 😀 😀

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 verim ze to bude coby dup 😀

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica neboj bude a budeme bruškaté 😉 😉

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 ak to budu dvojky tak to budu riadne balony 😀

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica nevadí ved budeme štastné aj ked budú brušká ako balony 🙂 🙂

alibabaa
7. nov 2011

@buba13 nepokakala by som sa. moja mama mala 50 ked si robila vodicak. a poviem ti ze byt policajtom tak v zivote nedostane vodicak. pekne som si ju vzala na parkovisko a potom na take neoficialne cvicisko kde su sam pneu aby sa to naucila. no a poviem ti nebola to sranda, vela som sa na svojej spolujazdcovej strane nabrzdila a ocami posuvala chodnik, ci stlp alebo cokolvek co nam velmi lahko mohlo vojst do cesty.. dokonca aj krajnice 😀 ale poviem ti, dnes maminka ma 52 a uz bola 2x v bojniciach po dialnici a uz vela krat aj v dunajskej strede. ma sice za sebou uz aj mensiu koliziu, skrkla sa s dodavkou 😀 lebo ju nevidela 😀 😀 😀 asi preto ze bola biela? 😅 ale je to uzasne. jedine coho sa stale boji je, ze zostane stat na nejakom kopceku v kolone. tak jej uz zhorela spojka lebo uz bola stara ale dodnes si pamata tu bezmocnost ked sa auto nechce pohnut a za tebou trubia a trubia debilny bratislavsky ponahlaci.. ale to je fakt jedine comu sa vyhyba: kopceky, kde by mohla vzniknut kolona ... takze v tvojom pripade to chce osobu ako ja: trpezlivu, ktora ti povie kde robis chyby a potom vela hodin jazdy sama. len tak si sadnut do auta a previezt sa tam a tam... a zistis, ze ti to ide zo dna na den lepsie. to su moje zaciatky .. akurat vtedy este nie mm ale priatel si so mnou sadol do auta. tam ma vyhecoval, rozplakal a neviem co vsetko az som si kupila staru herku a ucila sa sama na nej jazdit. chcelo to odvahu a ja som ju nakoniec nabrala. a dnes? dnes zasne ze ako sa mi dari 🙂

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 no mne gatova povedala,ze by som ustala aj dvojky...nie som niaka tycka do fazule ale riadna bakula,tak asi preto 🙂 veru u mna maju miesta v brusku dost 😀

majca55
7. nov 2011

@alibabaa moja čo hovorí tvoj manžel tak ten pocit mám už ajja 😠

majca55
7. nov 2011

@cmelica
@tinka9075
@buba13 dievčence nebojte sa ak bude treba odveziem vás 😀 ved vás prídem pozrieť obzrieť si vaše kočíky 😵

alibabaa
7. nov 2011

@tinka9075 nas sa na izbe po punkcii pytala embryologicka ci chceme mrazit, ci embryoscope, ci icsi, ci PK a ku vsetkemu vysolila aj sumy aby sme jej vedeli povedat, ze ci ano alebo nie. bola velmi prijemna a vsetko nam vysvetlila... akurat mam VELMI ZLE skusenosti so sestrickami okrem jednej, s recepcnymi a s jednou doktorkou tusim stenovou... dnes si drabek neodpustil poznamku ale to nie je nic oproti tomu, ze ti nic nepovedali a vyhodili. sila to si ma dost sokovala. embryologicka dokonca spomenula, ze niektore zeny si nedavaju mrazit,.. ale ked tak nadtym rozmyslam, tak lezala tam kocka po vklade a meditovala nadtym ci zmrazit ci nie.. no ale to som bola este v nejakom piatom nebi.. tak som ani nereagovala. akurat som sa jednej z polospanku opytala ci uz bola na vklade alebo este len caka 😅

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica aj mne docent povedal že dvojky by som mala donosit tiež nie som tyčka do fazule tak uvidíme 🙂

cmelica
7. nov 2011

@majca55 ved ty budes mat tiez babulku v skrupinke na sedacke za teou a kocik v kufri 🙂 🙂 ci mate doma dodavku ,ci mikrobus??? 😀

tinka9075
7. nov 2011

@alibabaa ked som bola na ivf ja tak sa nás nepýtal nik ale nevadí už je to tam tak už nič nenarobím asi pred tromi rokmi sa velmi nepýtali na to lebo aj kamoška bola a dopadla tak ako ja 😒 😒 tak som rada že sa už polepšili 😉 😉

majca55
7. nov 2011

@cmelica tak máme aj dodávku moja 😀 ale nie prídem len mojím autíčkom 😵 jasne a bambulka bude v škrupinke jej to bude krásne 😵 už si to predstavujem

tinka9075
7. nov 2011

@majca55 aj ty už prídeš s kočíkom neboj a budeme si návzájom obzerat kočíky a bábetká 😀 😀

tinasc
7. nov 2011

@alibabaa no myslím, že tie embryologičky boli v pohode, aj mne vtedy povysvetľovala, vlastne navrhla, ako by sa to mohlo urobiť... snáď by to neurobili, aby to vyhodili, iba na výslovné želanie pacientky... a sestričky sú podľa teba tiež nanič?

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075
@majca55 hovori sa ,ze ked po tom tuzis a vies si to predstavit tak to zarucene vyjde 🙂 🙂 juj to bude super stretko 😀

majca55
7. nov 2011

takže babulky rozhodli sme sa s mm,že ideme na 3 IUI ešte 😵 mrcha dorazila tak uvidíme zajtra volám do Helíku 😵

cmelica
7. nov 2011

@majca55 jupiiiii drzkam palceky zlaticko 🙂 🙂 🙂 teraz to bude uz tutovka 😀

majca55
7. nov 2011

@cmelica
@tinka9075 ja nás už normálne vidím na námestí 😵 takže do vianoc všetky tehulky a na testoch // iba takéto čiaročky 😵

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica vyjde musí ved nás tu je už dost adeptiek na bábetká 🙂 🙂
@majca55 moja to som velmi rada že si sa rozhodla íst na 3iui toto sa už podarí 🙂 🙂

majca55
7. nov 2011

@cmelica díky moja preto do toho ideme 😲 🙂 tfuj tfuj

alibabaa
7. nov 2011

@majca55 no diky... nebud pesimista. to fakt neprospieva ani tebe ani nikomu inemu 😕 mm hovorim, ze uvidime o 20 dni, ked budeme mat 100% vysledok a ja verim ze bude pozitivny a poviem mu kis kis hanba.. je tu vela neuspechov to ano, hlavne po pici mam tiez zvlastne pocity... a stretla som sa s 2 kockami ktore im podali dokonca staznost ale aj napriek tomu sa snazim verit tomu, ze pomahaju a neklamu....len to beru prilis pasovo....
a na veci nic nemeni to ze si myslim ze si pytaju nekrestanske prachy za tie doplnkove sluzby... mozno keby neboli take drahe tak by si ich dalo viac ludi a mozno by mali lepsi prijem za tie sluzby ako teraz... ale to je len moj subjektivny nazor....

majca55
7. nov 2011

@tinka9075 dakujem ste mojou motiváciou babulky a oporou díky 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@majca55 neviem či nám bude to námestie aj stačit 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@majca55 sme tu nato aby sme sa podporili 🙂 🙂

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 no mali by sme ho dat zvacsit to stihnu za rok 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre