IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzana151
8. nov 2011

@alibabaa ale neboj, zvladnes aj dvojky 😲 😲 verim tomu, ze to budu nakoniec dvojicky

tinasc
8. nov 2011

@alibabaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sijust
8. nov 2011

@mirka2010 dobre mojka,dakujem.. vies pytam sa,aby som tam neprisla na holato a dr mi povie,ze ne-e tak 😀 zlatik este jednu vec...na kupanie ste kupovali vanicku?pocula si uz o tom vedierku?...mne sa to strasne paci a na vlastne oci som videla,ake je babatko vo vedierku spokojne,ked sa kupka...zevraj je to dobre pre pohyb,moze hybat vo vode ruckami,nozkami a neboji sa,lebo ma hlavicku hore,ale mm sa boji,ze sa nam smykne a utopi sa...jemine,on je taky strachoprtko,ved by som ho hadam nenechala utopit 😠

sijust
8. nov 2011

@alibabaa no moja,ked budes vkladat blastocysty a jednotkove,tak je tam ta sanca na dvojky dost velka...ale mozes mat parik...to je super predstava 🙂 to zvladnes,je to pozehnanie 🙂

cmelica
8. nov 2011

@alibabaa volaaaaaj!!! 🙂 🙂

cmelica
8. nov 2011

@alibabaa juj uz si volala 🙂 🙂 🙂 som to nedocitala 😀
nebojkaj pekne sa budu delit dalej a budes mat krasne embrijka 🙂 🙂 🙂 a ani sa nenavzdas bude vklad 🙂 🙂

cmelica
8. nov 2011

@lenisko1 ahooj!!!tak ako dopadol ultrazvuk??? 🙂

mirka2010
8. nov 2011

@alibabaa mojinka, ale najdolezitejsie bude, ze babatka budu v brusku a ze sa budu krasne vyvijat....ja viem, dvojicky to je obava mnohych zien...ale uricte je to dar a pozehnanie 🙂

mirka2010
8. nov 2011

@zuzana151 zuzinka, zehlit ich tiez budem...nech ich mam tip-top...🙂 normalne sa tesim, ako si ich budem davat do komody a triedit podla farieb, velkosti atd...a naozaj sa s tym zabavis...ved to je radost...ked vidim tie malilinke vecicky, ake su nadherne....sa z nich tolko vytesujem....a este nebyvame...budeme sa stahovat tak do konca novembra...este mame nejake nedokoncene veci a cakame hlavne na nabytok...

mirka2010
8. nov 2011

@sijust mojinka zlata...nie, nepocula som o vedierku..poslu nejaky link, pozriem to na internete....zatial nemame vanicku, ale asi budem za tento sposob...uvidime...chystame sa ju coskoro kupit...tak ale chcem taku nie uplne zakladnu, klasicku, ale taku co ma vo vnutri take polohovatelne neviem ako to nazvat...aby babatko tam bolo hlavne dobre chrbticou a tiez bude mat hlavicku v normalnej polohe 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica ahoj ako ja zatial v pohode nebolí nič 🙂

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 ahooj!!!vcera vecer ma neskutocne boleli bradavky 😨 ale dnes je uz dobre 🙂 🙂
zajtra idem na krv na SZ...dnes som tam bola a som sa ho pytala ak by som bola tehu,ci mam prist hned alebo az 8.12 to mam kontrolu...a on ze hned a ak by som mohla byt tehu tak mam uz zajtra prist na krv a v stredu na kontrolu ,aby ma poriadne nastavil a vsetko bolo tak ako ma byt 🙂 🙂

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 a co injekcie v pohode???

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica injekcie v pohode ani včera už nebolela už som sa s nimi skamarátila 🙂 bradavky ma nebolia len včera som ich mala citlivé ale dnes už nič len sa mi stále zíva len by som spala 🙂 🙂

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 si taky spachtosko...len sa vyspi,potom uz budes len v pohybe 🙂 🙂 ja sa stale s niecim zamestanavam 🙂 ja som stale spala pri tom 1 IUI...uz som si pripadala ako tulen..len som sa prevalovala 🙂 🙂 a co robis cely den? mm mas prec vsak??

majca55
8. nov 2011

@alibabaa tak paráda som rada takže ty už v piatok budeš mať svoje bambulky u seba 😲 tfuj tfuj nech sa krásne uhniezduju a keby to bol párik to je krásne u nás na sídlisku jedna má krásne sú držkaj sa moja 😵

majca55
8. nov 2011

@tinka9075 zlatko a čo to picháš?fraxiparin či niečo iné?

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica manžel je v práci ved niekto musí aj zarábat 😉 ráno vstanem dám kávu a ranajky a potom bud som pri nete alebo pozerám televízor nemám nič robit a navarím poobede ked sa mi chce idem von ked mám vychádzku a večer prejde rýchlo tak ja odychujem muž mi zakázal niečo robit 😉 😉

tinka9075
8. nov 2011

@majca55 ahoj no pichám fraxiparín ale už v pohode celkom som si už zvykla 🙂

majca55
8. nov 2011

@tinka9075 neviem či si ho nevypýtam aj ja teda doktorka sa ma pýtala či mi to nekázali a povedala,že sa dohodneme ked som mala tie dva potraty ☹ tak sa jej to na sone opýtam 😵 jasne moja nič nerob pohodička až sa fazulka pekne uhniezduje 😲

tinka9075
8. nov 2011

@majca55 ja som sa v iscare pýtala prečo si ho musím pichat a povedali mi že niečo našli v krvi a bez pomoci fraxiparínu bábo nedonosím nevadí budem pichat ved na konci to bude stát za to 🙂 🙂

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 ja tiez uz od zajtra len leharo 🙂 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica tak pekne len odychuj a budeš na PN celé tehotenstvo?ja áno na rizikovom 🙂

majca55
8. nov 2011

@tinka9075 ved ak bude treba budem ajja pichať pre bábo všetko 😵 😵

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 no to neviem ci cele,ale prve 3 mesiace urcite 🙂 zalezi na tom ako to budem znasat 🙂 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@majca55 presne tak moja reč ved to nie je tažké aj ked ja sa strašne bojím injekcii ale premohla som sa 🙂 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@cmelica uvidíš ako ti bude moja kamoška robila až do konca tak som jej závidela 😒

cmelica
8. nov 2011

@tinka9075 u nas vo firme robili 4 az do konca a jedna hned pri prvej prilezitosti,teda sono ostala doma 🙂
no ved uvidime...mm by bol najradsej keby som doma...no ja by som sa asi zblaznila nudou...ale kazdopadne ak bude treba budem doma 🙂
tebe povedal aj lekar,ze by si mala ostat doma??

dasaa
8. nov 2011

@sijust na sono mam ist o tyzden a pol tak pojdeme nadalsi tyzden ale este neviem ci pondelok alebo v utorok 🙂

cmelica
8. nov 2011

@dasaa ako sa mas???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre