IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
9. nov 2011

@majca55 milacik ja viem,ze ivf je umele mna zaujomalo to kk a tw 😅 ..nieje sa cim chvalit sme pn ajj s mm mame chripku...ako sa ti dari,,

jovanka81
9. nov 2011

@cmelica no mam PCO....vraj......na pravom vajecniku a na lavom cystu, take treba to kuknut, vybrat a trochu vjecniky precistit 🙂 aby foliky pekne mohli praskat, lebo sa tvoria krasne , ale asi neprejdu stenou vajecnika, lebo je hruba...na iUI som mala krasne folikuly a nic ☹

majca55
9. nov 2011

@zabka60 jaj tak to možno budu vedieť kočky čo majú IVF za sebou.no takže nejaký vnútorný pocit má posúva dalej takže o týžden mám sono a potom dohodneme 3 IUI 😵 verím,že tentokrát to vinde.a máte už schválenú žiadosť?

cmelica
9. nov 2011

@jovanka81 aha,tak ta laparku urcite pomoze 🙂 🙂 tym padom mas aj nepravidelnu ms,vsak??

cmelica
9. nov 2011

@zabka60 ahooj a neni to TW ten kompletny spermiokram???je rozsirenejsi uz o mnohe dalsie veci...viem ze sa robi pred IVF a je to uplne ine vysetrenie ako pri IUI...

cmelica
9. nov 2011

@zabka60 trial wash test:
je uz specialny test, ide o premytie spermii a ohodnotia to z pohladu asistovanej reprodukcie a na základe kvality a počtu spermii odporucia vhodnu metodu.

majca55
9. nov 2011

@cmelica no ale pani doktorka 😵

cmelica
9. nov 2011

@majca55 to som si nasla na nete 🙂 🙂 ...a viem,ze ho budu robit aj nam ked pojdeme na IVF..

majca55
9. nov 2011

@cmelica ved si to nemusela hned prezradiť 😀 a to robia každému?

staga
9. nov 2011

nema niekto na predaj MERIONAL? Dakujem

cmelica
9. nov 2011

@majca55 a tak co to budem tajit 😀 😀 asi ano ...nam ho napisal Krajko na papier ked nam pisal co a ako 🙂 tak asi sa to robi vzdy pri IVF 🙂

jovanka81
9. nov 2011

@cmelica ani nie, menzes mam dost pravidelny, len dlhsi cyklus.....31-33 ako kedy,xixixi 🙂

zabka60
9. nov 2011

@cmelica ooo dakujem moja,ze si sa koli mne potrapila 😉teda zaujimave boh vie ake by sme mali vysledky,isto nie dobre,ked mame zlu patologiu 😢

cmelica
9. nov 2011

@jovanka81 to mam aj ja,ale ked som bola na laparke tak bolo vsetko o.k.aj vajcovody priechodne a predsa nam 1 IUI nevislo 😖 takze tfuj tfuj az to dobre dopadne 🙂 🙂

cmelica
9. nov 2011

@zabka60 neni za co 🙂 nebojkaj oni vedia preco to robia a ak je IVF pre vas to prave tak preco nie? 🙂

majca55
9. nov 2011

@cmelica ja mám pocit,že nám to robili pred druhý IUI sa doktorka pýtala nech zoberú z ejakulátu ak by sa robilo IVF nech majú všetky vyšetrenia a tá laborantka povedala ano už sme to urobili všimli sme si že je to druhé IUI 😵

zabka60
9. nov 2011

@cmelica ja neviem som akosi zanevrela na car ☹ ...ivf mi neda spavat,je to tak 50:50,bud vyjde abo nevyjde,ale najprv asi dame urobit fragmentaciu spermosiek a potom sa uvidi

alica311
9. nov 2011

Ahojte dievčatá, vidím, že rozoberát spg, mi ideme s manželom na IVF, práve sme si podali žiadosť, ale zatiaľ nám doktor nespomínal, že by bolo treba nejaké špeciálne vyšetrenie spg pred IVF? O čo ide
😲

cmelica
9. nov 2011

@majca55 no super!!! tak vy uz to mate 🙂 🙂 🙂 no nam to urcite nedali urobit,nic take som nepucula...nevadi pojde mm potom 😀 aj ste to platili???ci az potom??

majca55
9. nov 2011

@zabka60 moja a vy už máte žiadosť podpísanú?my už ano 😵

cmelica
9. nov 2011

@zabka60 presne tak dajte si urobit vsetky vysetrenia a potom sa rozhodnete 🙂

zabka60
9. nov 2011

@majca55 my uz davno,ale citala som ze vseobecna zp ze tam to plati naveky vekov ziadost a nemusi sa obnovovat..chystate sa na ivf

majca55
9. nov 2011

@cmelica nie moja to bolo v tom IUI urobené ja som sa tiež čudovala,že čo to a vraj už nemusíme manžela prehánať 😵 možno to aj vám urobili ved sa opýtaš ked pojdeš na sono 😵 a možno preto že som staršia?

jovanka81
9. nov 2011

@cmelica pocuj, nam pre IUI v iscare takto upravovali spermie...viem, ze mi hovorili, ze ich musia premyt, zbavit tych nezivotaschopnych a zaroven nechat dozriet, lebo spermie dozrievaju v hliene v krcku maternice, ale ked sa tato cesta obide, musia to nahradit pocas tej pripravy, aby boli spermie zrele.... 😉

majca55
9. nov 2011

@zabka60 no mne teraz doktorka povedala,že to odsúhlasujú na rok všeobecná a niekedy iba na pol.roka a nevedia prečo.aj dovera má iba polroka,radšej sa nato moja opýtaj dnes sú všade poradovníky a súhlasi časovo obmedzené 😨

jovanka81
9. nov 2011

@cmelica no ved to...moja kamoska bola zdrava a 8 rokov nic....teda obaja boli v poriadku a uz sa im nechcelo cakat, tak sa objednali na umele a kym cakali na termin, zistila ze je tehotna 🙂

cmelica
9. nov 2011

@jovanka81 aha 🙂 a to ste kolko platili??nam povedali,ze to stoji 50 e...ale pred iui nam robili spermio za 17 e a to trva 2 hodinky kym ich spracuju 🙂

cmelica
9. nov 2011

@majca55 no veru sa ja na to spytam ako to je...ale ak bude sliznica krasna okolo tych 16 mm tak sa snad ani pytat nebudem 😀 😀

cmelica
9. nov 2011

@jovanka81 no super a zas len ta psychika 🙂 🙂 🙂 vladne nad nami a ani si to neuvedomujeme 🙂

majca55
9. nov 2011

@cmelica tak ja si myslím že bude mať 18mm 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre