IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
11. nov 2011

@cmelica z centra mam taky pocit, ze tam nehladaju riesenia na problemy, ktore mame 😒 iba si nas posadia, povedia diagnozu - mate problem s prirodzenym oplodnenim, IUI predstavuje vyssiu sancu, no najvyssiu ma IVF - ktoru ponuku beriete? Aspon ja som sa stretla s takymto pristupom. Hlavne mm bol z toho taky zarazeny, ked si to vypocul a na otazku, co sa s tym da robit, dostal odpoved, ja nie som urolog.

cmelica
11. nov 2011

@kostickabonnie a kam do centra chodite??

kostickabonnie
11. nov 2011

do GYN FIVu k dr. Stenovej, ale boli sme tam zatial len 3 krat

simik22
11. nov 2011

@cmelica no vidis xixi, hodne je toho tu, zee? 🙂)

tinka9075
11. nov 2011

@kostickabonnie ahoj trošku sa vám tu votriem aj ja som chodila do GynFiv a pocity také isté ako píšeš mne to pripadalo ako na bežiacom páse o pacientkách tam lekári nemajú ani šajnu vždy ked som tam šla musela som lekárovi povedat či stimulujem alebo čakám na ivf no hrúza 😒

kostickabonnie
11. nov 2011

@tinka9075 asi nemozeme ocakavat, ze len co tam prideme, tak sa stane zazrak, ale aspon sa pri tom "biznise za niekolko stoviek eur" milo usmievaju, ze? 🙂

tinka9075
11. nov 2011

@kostickabonnie presne tak ja chodím teraz do Iscare v Martine a tam je ako druhý svet a cítiš že ti chcú pomôct úplné iné ako v GF 😉

mirka2010
11. nov 2011

@katy33 ahoj zlaticko...som ta tu uz postradala, dlho si nepismenkovala s nami 🙂 tak prave dnes otvarate? moc, moc drzim palce, aby sa zakaznikom pacilo a mna pizzu, to by som si hneeeeeed dala...mozno niekedy prideme k vam na dobru pizzu a vyobzerame tie nase pokladiky, to by bolo? 🙂 zlatko, ja som mala dnes poradnu, aj ja mam presne 12 kg navyse...som ako taky maly slonik...aj sestricka sa smiala, ked som vstavala zo stolicky, ale tak v dobrom, ze uz ma bude pomaly treba z nej tahat 😀 ale co zo stolicky, som jej povedala, tro keby ma v posteli videla, ved to je zazitok, sa vobec len otocit, nieto este aj v noci vstavat na wc 🙂 ale ja si stale hovorim, pre toho nasho drobca vseeeeeetko na svete vydrzim...mas pravdu, aj ten porod...vsak zvladneme, tuk, tuk, tuk, len aby babatka boli zdrave a my sme si ich zdravucke videli, to je najdolezitejsie 🙂 na predporodnu pripravu chceme ist, tu mame taky vikendovy kurz tak pojdeme, ked sa prestahujeme s mm.....a ozik, my sme uz s zuzankou aj veci poprali...aj ty uz mas poprate? no, ohrievacku na flasku mame-to nam svokrusa kupila a sterilizator nieeee...myslis, ze to naozaj treba? a pekne pridaj brusinko sem, sup, nech vidime, ako rastiete 🙂 moc vas pozravujeme 🙂

jovanka81
11. nov 2011

@cmelica no, kolegynka ma vyhecovala k vykonu, peciem len pre moju potrebu, ale spravila som víninmku 🙂 🙂

mirka2010
11. nov 2011

@katy33 kati, ked si zazmluvnis dr v nemocnici, tak naozaj nie je mozne, ze keby neprisiel, tak by peniaze nevratili spat..je to proste dokument, zmluva, takze si myslim, ze by si to nemocnica nedovoli to nevyplatit, ak by nerodil dohodnuty lekar...teda, aspon si myslim, ze je to tak....🙂

alibabaa
11. nov 2011

@adikasala @tinasc @tinka9075 @katka.gzd @fomarik @pici @ursula5 @buba13 @zuzancek22 @mirka2010 @zuzanka7834 @katy33 @cmelica @iva567 @apolenka6 @dasaa @84matulik @jajka1980 @majca55 @sijust @mariankach @babulka555 @zuzana151
ahojte kocky dufam ze som nikoho nezabudla..
tak vlozili 2 blastocysty a 3 zostavaju na zmrazenie, v pondelok si mam volat, kolko ich nakoniec zamrazili.citim sa ok, nic ma neboli akurat som unavena.. robil dr harbulak. ten diazepam(m) neviem ako sa pise je celkom fajt tabletka .. 😀 😀 😀 😀 som sa citila taka volako opita 😅
hladkam... a odkazala, ze sa maju pekne uhniezdit a zostat v brusku, tam im bude dobre, ze sa o ne pekne postaram 🙂

tinka9075
11. nov 2011

@alibabaa huráááá babulky máš už vložené len ich pekne hladkaj a že im odkazujem nech poslúchajú ved im držíme palce všetky babulky 🙂 🙂

alibabaa
11. nov 2011

@tinka9075 dakujem odkazem 🙂

cmelica
11. nov 2011

@alibabaa jeeej tak uz mas fazulky pekne v brusku a teplucku 🙂 🙂 🙂 veru tak nech sa riadne uvelebia a ty sa o ne postaras,aby sa mali ako v bavlnke 😵 drzkaj sa a moooc drziim palce 🙂

tinka9075
11. nov 2011

@alibabaa pekne im odkáž a nech poslúchajú 🙂 🙂

jajka1980
11. nov 2011

@alibabaa ...tak držím palce a maj len pozitívne myšlienky...Hladkaj bruško a dohováraj im, nech sa tam pekne zahryznú... 😀 Hádam to vyjde...ešte raz: Držííím palce všetky..aj na nohách..a že to o 12-14 dni bude len pozitívna správička..

alibabaa
11. nov 2011

kocky ste zlate DAKUJEM 🙂

cmelica
11. nov 2011

@alibabaa a citis sa ako??aj bolelo po zakroku?

alibabaa
11. nov 2011

@cmelica no zakrok ano, ale po zakroku nie.. len mi bolo treba strasne cikat.. inak mozno trosku napatie v brusku ale to uz mam tyzden.. takze .. nic noveho... klop klop nic mi nie je 🙂 a dokonca vcera som aj krvacat prestala 🙂

cmelica
11. nov 2011

@alibabaa no super!takze same pozitivne spravicky...urcite to nebolo jednoduche ,ale zvladla si to!!! Uz len priat tfuj tfuj az to dobre dopadne a toho 21 si povieme len tie najkrajsie spravicky 🙂

alibabaa
11. nov 2011

tak idem pekne lenosit dalej.. pekny vikendik kocky a dobru nocku.. toto bude pre mna skutocne vynimocna noc 🙂

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica kde si odišla čo si bola zdriemnút? 🙂 🙂

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 nie nie prisla kamoska a isli sme povimetat do TN obchody 🙂 sak co som len na PN 😀
juuuj a tych malinkych veci co mali nadhernych...radost sa tam prechadzat 🙂

cmelica
11. nov 2011

@alibabaa dobruuu 🙂 🙂

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica to aj ja stále pozerám na tie malinké vecičky sú také krásne už sa teším ked ich budem kupovat 🙂 🙂

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 presne tak a topanocky take malunkate, no radost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ty si si podriemala??

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica nie aj ma lámalo ale nešla som lebo v noci by som nespala 🙂 🙂

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 tak niak...aj som bola rada ,ze ma vytiahla este von 🙂

cmelica
11. nov 2011

@tinka9075 ale teraz uz si idem lahnut 🙂 Dobruu nocku prajem 😔

tinka9075
11. nov 2011

@cmelica to je dobre aspon si sa prešla my ideme v stredu do polska pre stolík tak si pomaličky popozerám a pokúpim čo treba pichala som injekciu a v pohode 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre