IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
12. nov 2011

@tinka9075 tak to naozaj trebalo 🙂 mate potocik pod oknami??

tinka9075
12. nov 2011

@cmelica nie potôčik tam nie je ale ked robili chodníky tak to tak dofušovali že si to teraz musíme každý spravit aby sme nespadli autom do priekopy ale po dnešku to už vyzerá lepšie 🙂 🙂

cmelica
12. nov 2011

@tinka9075 to su mi len robosi-cestari 😀 este ze vy mate tych sikovnych pomocnikov 🙂 nelaka ta testovat??

dasaa
12. nov 2011

@cmelica @tinka9075 babenky ake testovanie ?pekne vydrzime lebo my verime ze to bude teraz super 🙂

cmelica
12. nov 2011

@dasaa est ej veru zavcasu na testovanie...len ci nelaka 🙂 ty testni nech vydime tie riadne kolajnice a budeme si brat priklad 😀

tinka9075
12. nov 2011

@cmelica no to sú roboši veru dnes som tu mala kamarátov sú velmi zlatý vždy ked niečo potrebujem spravit vždy sú ochotní 🙂 🙂 testovat ma neláka vôbec ved ja nemám doma ani test 🙂 🙂

tinka9075
12. nov 2011

@dasaa nie testovat nejdem vydržím verím že sa podarilo 😉 😉

dasaa
12. nov 2011

@cmelica 😀 si dobra 🙂 budem ale este to nemam doma

dasaa
12. nov 2011

@tinka9075 tak to sa mi paci 🙂 urcite sa to teraz podarilo

tinka9075
12. nov 2011

@dasaa ale mna to fakt neláka nejak na to ani nemyslím ale dnes mi muž povedal že čo mi je bola som velmi bledá tak sa tam asi niečo deje 🙂 a ty ako zle ti nie je?

cmelica
12. nov 2011

@tinka9075
@dasaa to by bolo super 🙂 🙂 tolko tehuliek v tejto teme behom mesiaca-dvoch 🙂 🙂

tinka9075
12. nov 2011

@cmelica no to by bolo keby nám to všetkým vyšlo a tej radosti 🙂 🙂

dasaa
12. nov 2011

@cmelica tak to mas pravdu a najkrajsie by bolo keby kazda babenka bola tehotna 🙂

cmelica
12. nov 2011

@tinka9075 ja mam pocit ze posledny mesiac ju super pozitivna energia 🙂 🙂 🙂

tinka9075
12. nov 2011

@cmelica aj ja mám ten pocit no nech tá pozitívna energia tu bude do konca roka aby bolo vela tehuliek 🙂 🙂

cmelica
12. nov 2011

@tinka9075 presne tak 🙂 🙂 az nas je v tom dome kultury co najviac 😀

tinka9075
12. nov 2011

@cmelica no normálne si to viem predstavit ked sa tam nahrnieme všetky babenky aj s kočíkmi krása 🙂 🙂

cmelica
12. nov 2011

@tinka9075 no a ked zacne plakat jedno babatko pre ostatne to bude ako retazova reakcia 🙂 🙂 to bude chor 😀 kulturak bez muziky,to by nebolo ono 😀

tinka9075
12. nov 2011

@cmelica to máš pravdu ale naše bábetká plakat nebudú pekne budú spinkat v kočíkoch 🙂 🙂

cmelica
12. nov 2011

@tinka9075 🙂 🙂 to by boli ake dokonale 😀

tinka9075
12. nov 2011

@cmelica budú štastné maminky a pokojné bábetká v kočikoch 🙂 🙂

sijust
12. nov 2011

@alibabaa Tak a uz si maminka... 🙂 tesim sa...opatrujte sa!

apolenka6
12. nov 2011

@alibabaa Držím vám moc palce !!!!!aby sa kuriatka u mamičky pekne uhniezdili 😉 😉 😉 o 2 týždne krásne vysoké hcg také dvojkové 😉

cmelica
13. nov 2011

Dobre ranko kocky???ako sa dnes vsetky mate?? 😀 😀

alibabaa
13. nov 2011

@sijust @apolenka6 jaaj baby nic necitim az sa bojim, ze to nie je dobre.. ☹ bodaj by ste mali pravdu.. jednine co bolo ine, vcera som spala uz o 18,30 .. a 2x ma silno pichlo v podbrusku..
a z utrosu ma bolia didi... 🙂 ten nesklamal.. 😉

strasne si vazim podporu VAS vsetkych ... 🙂 je to uzasne takto citat a a este tazsie cakat ci to tak uzasne vyjde ako to prajete 🙂

apolenka6
13. nov 2011

@alibabaa ved je ešte skoro aby si niečo cítila 😉 nestrachu sa a nesleduj až tak....ja viem určite to nie je ľahké ja by som bola taká istá 😉 neboj a ver vašim zázrakom,že vedia bojovať!!!! 🙂 🙂 🙂

apolenka6
13. nov 2011

No ale je tu dáko "mrtvo" 😕 snád máte krásny víkend ked tu skoro nikoho niet 🙂 🙂 🙂

mirka2010
13. nov 2011

@alibabaa zlaticko moje a ako sa citis? citam, ze sa bojkas, ze nemas priznaky...ale to by bolo moc skoro...vsak si zober, ze drobcekovia len zistuju, co a kde su....a zavrtavaju sa maminke v maternici....pockaj o chvilku, kolko o nich budes vediet....🙂 moooooooooooooooooc vam prajeme, aby ste sa mali co najlepsie 🙂

adikasala
13. nov 2011

@alibabaa drzim palcusky aby sa malinke karsne zakusli!!!!uvidis bude to!!!nesledujsa velmi nechaj tomu volny priebeh a oddychuj..... 🙂

adikasala
13. nov 2011

@apolenka6 ja so tu na skok..prave som dovolala s maminkou babenkou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre