IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
14. nov 2011

@cmelica super, takže sa to pohlo správnym smerom a budete o kus bližšie k bábätku 🙂

cmelica
14. nov 2011

@tinasc veruže pohlo a to som ani necakala ,ze budu tak skoro volat 🙂

tinka9075
14. nov 2011

@buba13 ja vrtam v pohode minule som vyskúšala aj búracie kladivo mne je jedno ja sa chytím do hocičoho 😀 😀

walta
14. nov 2011

@pici ahoj pici..... som straaasne zvedava, co mi najdu v steroch z hrdla a nosa.... lebo stale tak kaslem, ze to uz nie je ani mozne a bojim sa o moju malu, aby sa jej nic nestalo... snad, ked mi da lekar nejake lieky, asi ATB, tak to uz konecne pomoze... a dakujem ti za pekne vysvetlenie 🙂

walta
14. nov 2011

@tinasc ahoj... ako si to myslela, ze vie narobit poriadnu sarapatu??????

walta
14. nov 2011

@pici ja snad fit budem... ale som tehotna, to liecenie v tehu ide horsie, lebo nemozes brat hoci co... aby aj mala bola ok

walta
14. nov 2011

@pici tak urcite je v tom rozdiel.... mudrejsia budem v stredu, co ukazu testy

pici
14. nov 2011

@walta za malicko. uvidis snad ti konecne pomozu... streptiho som mala na mandli, moj muz dokonca zlateho ako bonus z vojny...

mirka2010
14. nov 2011

@cmelica tak juz v sobotu budeme vediet, ci mame dalsiu tehulku???? a ako sa citis,??? jooooj, len nech to vyjde, moooooc vam to prajeme 🙂

sijust
14. nov 2011

@adikasala @tinasc babulky,moc vam dakujem 🙂

cmelica
14. nov 2011

@mirka2010 hej v sobotu testujem a bude vsetko jasne 🙂 citim sa uplne normalne,sem tam brusko poboboli ,ale inac je vsetko po starom 🤐 Dakujeeeeme moooooc 🙂 🙂

sijust
14. nov 2011

@mirka2010 ahoj mojecka,videla si fotocku nasho bugriška?uz nam bilo srdienko 🙂 sme hucali s Petkom ako mali,ved to poznas...ako sa mate babulka?

pici
14. nov 2011

@sijust krasna fotecka draha... mala machulenka.. nech len pekne rastie :D
@cmelica drzime palceky aby IVF nebolo potrebne

walta
14. nov 2011

@mirka2010 ahojky.... uvidim, v stredu by som mala mat vysledky zo sterov z hrdla a nosa.... snad to zvladnem vsetko, ach jaj. To krvacanie bolo prvy krat tento piatok a aj v sobotu, ale nebolo silne, ale v piatok som si objavila na papiery na wc mensiu zrazeninu krvi, tak som radsej v sobotu isla na gyn na pohotovost. Vysetril ma primar, aj sono a aj kacicou, a zistil, ze z krcka to malinko krvaca, tak mi dal injekcie DICYNONE, moja mamina mi ich pichala v sob a aj v ned 2x denne, dnes uz len 1x denne a pichol mi ju moj manzelik, a este mi primar dal ascorutin, to su talbety a tie uzivam 2 tbl 3x denne. Som z toho na nervy, ale snad to pomoze, hoci aj dnes som mala na slipovej vlozke malicky hnedy flak... mozno mi tam praskla nejaka cievka, ktora teraz krvaca, lebo ma dost nadrapuje pri tom kasli a prave ten musim stoj co stoj odstranit.... pomoooc

walta
14. nov 2011

@sijust dakujem ti moja

walta
14. nov 2011

@adikasala dakujem

cmelica
14. nov 2011

@pici dakujem moooc 🙂 🙂

sijust
14. nov 2011

@pici paci sa ti?to som rada moja 🙂 som taka pysna...a to mame este len centacik... 🙂 co mas nove?pls zhrn mi to tak v skratke,lebo nemam uz prehlad... 😒

mirka2010
14. nov 2011

@sijust nieee, nevidela a to preco???? ja to nechapem...musim sa kuknut....pockaj 🙂

walta
14. nov 2011

@pici drz silno palce, aby som sa vsetkej pliagy coskoro zbavila... lebo ma to dost trapi

pici
14. nov 2011

@sijust cakam na vysledky hemato plus zajtra na telefonat z genetiky kedy dostanem termin... do konca roka sa urcite nic diat nebude :D a ano, paci sa mi...
@walta drzim moja silno palce...

walta
14. nov 2011

@pici vdaka ti 🙂

pici
14. nov 2011

@walta uz by bolo na case aby si si tehu vychutnavala 🙂

mirka2010
14. nov 2011

@sijust a kde je ta fotocka?

majca55
14. nov 2011

@buba13 dakujem a verím tomu v stredu mám sono a dohneme kedy bude IUI 😵

majca55
14. nov 2011

@cmelica jej moja to som rada,ale vlastne načo ti bude ved si tehulka 😵 😵

cmelica
14. nov 2011

@majca55 juj bodaj by to tak bolo 🙂 🙂

tinka9075
14. nov 2011

@majca55 ahoj v stredu mudem na teba mysliet nech sú folíky krásne 🙂 🙂

tinka9075
14. nov 2011

@cmelica žiadne ivf si tehu veríme 🙂 🙂

majca55
14. nov 2011

@tinka9075 dakujem moc hned vás budem informovať a ty sa moja ako cítiš? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre