IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
17. nov 2011

@sijust dakujem moja nebojím sa mám skúsennosti aj s Krajkom a dobre takže sa vobec nebojím len som mala strach aby tam nebol Galo brbr 😠 ale verím,že mi to Gaťová dobre vyrátala a Krajko super vloži spermošky 😀 a ty sa máš ako?vyjedáš chladničku stále? 😝

cmelica
17. nov 2011

@adikasala ahoooj!!

majca55
17. nov 2011

@buba13 tak ani nikoho už nečakaj,lebo nepríde a vydrž to už v tej robote 😝 😅

apolenka6
17. nov 2011

@adikasala že uhorky 😀 😀 tak sa krásne prevetrajte 😕 tak papa a káve ja stole 😉

majca55
17. nov 2011

@simik22 tak držím palce aby sa krásne uhniezdila fazulka 😵

tinasc
17. nov 2011

@adikasala veru aj my sa ideme vyvenčiť 🙂 vonku síce už tma, ale bude aspoň sranda 🙂

majca55
17. nov 2011

@adikasala dakujem a dufam,že to tu nepokazím a pridám sa tu k vám všetkým 🙂

apolenka6
17. nov 2011

@ursula5 tak zajtra idete do Mt budem držať palce a som zvedavá ako si sa rozhodla ,kolko vložiť 😉

cmelica
17. nov 2011

@majca55 na to ani len nemysli 😝

majca55
17. nov 2011

@dzuli08 krásna bambulka 🙂 ešte raz gratulujem a prajem veľa zdravíčka a radostí 😲 😵

simik22
17. nov 2011

@majca55 no dufajme, aj tebe drzkam palceky--- a koko mm si mala folik? a sliznicu?

majca55
17. nov 2011

@simik22 sliznica doktorka povedala že super ale mm neviem a folíky dva 16,dva 20,jeden 13 a ešte aj malinké 😀 doktorka bola nadmieru spokojná zo všetkým 🙂 a ty si ma kolko a kedy IUI?

simik22
17. nov 2011

@majca55 coze? tak to si mala riadne! mne doktor povedal, keby som mala 3 foliky, IUI mi neurobi. mala som iba jeden... sliznicu som mala vcera 11 mm... a vcera som mala IUI. a ty si brala CLostil? aku si mala davku?

ursula5
17. nov 2011

@walta ja sa mám fajn zajtra mám kontrolu pred vkladom a na budúci týždeň KET tak oddychujem a pripravujem sa zas na pár dní lehára 😀 len nech Ti hlavne už prejde ten kašeľ a môžeš mať aj troška kľudu a užiješ si to tehu lebo sa mi zdá, že ťa stále niečo kvári 😀

majca55
17. nov 2011

@simik22 ano 2 denne povedala že som dobre zabrala ale dva tie velke dovtedy prasknú takže len tie dve budu super tak dufam,že sa chytí 🙂 ako sa cítiš aj si špinila?

majca55
17. nov 2011

@ursula5 jej tak ti prajem úspešný vklad 😵 juj keby sa nám to tu všetkým zadarilo mali by sme krásne spoločné tehulkovanie 😲 takže tfuj tfuj nech sa uhniezdi fazulka 😵

cmelica
17. nov 2011

@simik22 a ako sa citis po IUI??drzkam moooc palceky 🙂 🙂

ursula5
17. nov 2011

@apolenka6 ďakujem a vkladať budem asi 1, ak by to nevyšlo tak mám ešte jednu šancu 😉 ale všetko uvidím zajtra

ursula5
17. nov 2011

@majca55 dík, ta sa idem tešiť na to spoločné tehulkovanie 😉

cmelica
17. nov 2011

@ursula5 tak predsa si sa rozhodla pre jedno 🙂 🙂 zajtra ides na sono aka je sliznica,ci??

ursula5
17. nov 2011

@cmelica áno na sono aká je sliznica 😉 a na rozhovor s embriologičkou, asi som sa rozhodla pre jedno, nejdem riskovať dvojky už by som to asi nezvládala ako pred 15timi rokmi 😀

majca55
17. nov 2011

@ursula5 a kolko máš v mrazáčiku?a to ti kedy rozmrazuju a kolko to trvá?moja tieto predvianočné spoločné fazulky sa nám už musia podariť 😵

ursula5
17. nov 2011

@majca55 mám tam len 2 a zajtra sa dozviem všetky podrobnosti, vôbec netuším ako sa a kedy sa rozmrazujú .... zajtra podám info 😀

cmelica
17. nov 2011

@ursula5 a kolko by mala byt sliznica na vklad??drzim palceky az je riadna 🙂

majca55
17. nov 2011

@ursula5 tak to držím silno palce až sa dozvieš iba dobre správy 😵

ursula5
17. nov 2011

@cmelica ja vôbec netuším????? 😀 😀 😀 😀 necháme sa prekvapiť 🙂 zajtra sa možno všetko dozviem ak sa nezabudnem opýtať 😀 😀 alebo ak nebude Kajko taký rýchly a nevyprevadí ma rýchlejšie ako ma všetko napadne 😉 😉 😉

cmelica
17. nov 2011

@ursula5 😀 😀 😀 no on to niekedy berie ako na pase 🙂 🙂 tak sa pytaj predtym,to nema sancu neodpovedat 🙂 🙂

apolenka6
17. nov 2011

@ursula5 tak jedno 😉 máš pravdu budeš mať jedno v zálohe 😅 ale to nebude treba!! 😉

simik22
17. nov 2011

@majca55 aha, no ja som brala len jeden clostil. citim sa uuuplne normalne, a vcera som trochu spinila

cmelica
17. nov 2011

@simik22 to je uplne normalne to spinenie 🙂 aj mas utrogestan??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre