IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
17. nov 2011

@tinka9075 no sikulka si 🙂 🙂 presne tak treba sa zabespecit 🙂 a hned podaj infosku ake mas krasne dialnice 😵 😵

walta
17. nov 2011

@adikasala aaaaano, pamatam si to.... vidis? a vyslo to, chvalabohu... sranda, ze?

tinka9075
17. nov 2011

@cmelica no musím sa zabezpečit hned napíšem poobede idem kupovat práčku tak som zvedavá aku kúpim alebo aspon vyberiem inak ceci bolia stále aj brucho ako pred mrchov dnes som mala dostat nech nechodí 🙂

walta
17. nov 2011

@tinasc ahoj, ano, tesi ma to velmi, ze bacil neni... este to by mi chybalo ...

walta
17. nov 2011

@ursula5 moja, velmi ti budem drzat palce, aby KET vyslo.... co som spoznala jednu kamosku v centre- spolu nam brali vajicka, len ona dostala hyperstimulacny syndrom, tak to odlozila na neskor, pred 3 tyzdnami bola na vklad, tiez KET, a predstav si- zostala tehu... vyjde to aj tebe, uvidiiiiiiiis 😉

cmelica
17. nov 2011

@tinka9075 tak to prajem aby ste dobre kupili 🙂 🙂 no to ani nepride,len by sa skusila 🙂 🙂 ja mavam dlhy cyklus takze ja mam mat mrchu od 21-24.12...ak uz ma prist tak nech pride v utorok 22...nech v pondelok v Heliku nestresujem 🤐

tinka9075
17. nov 2011

@cmelica ja mám pravidelný mne to chodí ako hodinky tak uvidím musím íst nejakú kúpit moju som dnes predala známym lebo ja chcem aj práčku a po čase sušičku dúfam že zajtra niečo vyberiem 🙂

cmelica
17. nov 2011

@tinka9075 takze neni o com a zajtra budu riadne kolajnice 🙂 🙂 urcite nieco vyberiete na trhu je tolko znaciek,ze az 🙂

tinka9075
17. nov 2011

@cmelica jasné že vyberieme ja chcem Elektrolux alebo Whirpool tak budem pozerat hlavna tie značky 🙂 som zvedavá na tie kolajnice veríme 😉 😉

majca55
17. nov 2011

@cmelica
@tinka9075 babulky zajtra vám držím palce moc moc budem na vás myslieť 😵 😵

majca55
17. nov 2011

pregnyl pichnutý a idem spať,prajem vám dobru noc 😔 😔

tinka9075
17. nov 2011

@majca55 dakujem dobrú nocku 😔

apolenka6
18. nov 2011

Dobré ráno ☹ maminu mi v noci zobrala záchranka opuchol jej jazyk je na internom na pozorovaní..už je dobre ,snád sa nič nezmení 😒 len som sa ráno strašne zlakla ako mi to volali ..mám kameň v bruchu ...jáj to je život .....tak sa tu dnes majte!

petuska123
18. nov 2011

@apolenka6 a dovod opuchnutia jazyka bol aky???alergia na nieco???

buba13
18. nov 2011

@cmelica, tak ako?

cmelica
18. nov 2011

KOCKY takze ziadny zazrak sa nekona,je mi smutno a som nahnevana ☹ ☹ 😠 takze ide sa do IVF 😒
Dakujem vam vsetkym za podporu!!!

simik22
18. nov 2011

@cmelica mojko tak to mi je lutoo... a co ten duch predvcerom?

adikasala
18. nov 2011

@cmelica to co?? aten duch co znamenal? 😒 skus iny test....je mi to luto....

tinasc
18. nov 2011

ahojte babulky, mne malá od včera večera do rána prevracala a prehnačkovala ☹ celú noc sme nespali, malá každú hodinu vracala, hnačku mala, len som ju stále umývala, ofukovala a prala veci 😉 fungujem tu na zotrvačník, normálne keby do mňa niekto štuchol, tak spadnem 😀 od včerajšieho rána ako som vstala, tak fungujem doteraz 😉 tak aby ste vedeli, aké budú časom starosti s deťmi 😉 🙂

tinasc
18. nov 2011

@cmelica a čo sa deje?? tentoraz test čistý?

alibabaa
18. nov 2011

@tinasc nesla si s nou na pohotovost? to moze byt malinka aj dehydrovana... ☹

tinasc
18. nov 2011

@alibabaa nie nešla som, od 4 hodiny rána už nevracala a čo som do nej vodu a čaj dostala tak už sa udržal... tak sme na dobrej ceste... samozrejme ak sa to zhorší, tak pôjdeme na pohotovosť, však samozrejme ide víkend, babula si to vždy musí takto vybrať, to je zákon schválnosti u nás... dehydrovaná už asi nie je, každú chvíľku popíja a vyzerá to, že už možno vrackať nebude... teraz oddychuje lebo je slabá... papať sa jej nechce, tak budeme na diéte...

alibabaa
18. nov 2011

@cmelica moja, a ty nejdes na krv v pondelok? moze byt kludne test zly... no mna uz ani prsia nebolia, a pri utrosi ma vzdy bolia ze sa ich nemozem dotknut a teraz?... je to na rychlom ustupe... ☹ tak som uz taka trosku negativne naladena... este mam ale taku malilinkatu nadej ze kde tu ma pichne v podbrusku... ale inak nic... ☹

tinasc
18. nov 2011

@apolenka6 no teda, dúfam, že mamina bude v poriadku... aj my sme mali pestrú noc, pozri vyššie 😉

adikasala
18. nov 2011

@tinasc no boze to ssi mala vytrpela...ja si na take nieco spomynam z dectva dost som vracavala ked som bola chora... 😉 no dufam ze uz bude len lepsie,,,daj jej jest len suchu stravu maximalne vyvar polievku teplu

tinasc
18. nov 2011

@adikasala no jasné, že suché rožky, zemiačky suché, alebo ryžu... ešte nastrúhané jablko zhnednuté... nič iné nasledujúce dva dni nedostane... ešte včera večer nič nenasvedčovalo, že by sa niečo takéto malo stať... a potom to išlo...

tinasc
18. nov 2011

@alibabaa koľko máš po vklade?

adikasala
18. nov 2011

@alibabaa nehadz hlintu do zita,,,,vydrz mysli pozitivne,ani mna prsia neboleli ked som ostala tehula a ani doteraz som nemala ziadne extra bolesti 🙂

mirka2010
18. nov 2011

@katy33 ahoj zlaticko...no nam prietoky merali ked sme boliv 30tt a dufam, ze zmeraju este ked pojdeme aj v 37tt...tak sme zatial s dr dohodnuti....sterilizator musim aj ja niekde kuknut, ale naozaj neviem, ci si ho teraz kupim...mame strasne velke vydavky, ked sa ideme stahovat, mozno neskor ho kupim...naliata byvam aj ja...mne sa zda, ze to mam aj na stehnach, take ich mam divne, vobec svoje telo celkovo nespoznavam...ruky mi puchnu, vcera som ani obrucku nenatiahla a to ja bez obrucky som ako bez prsta... ☹ inak ma priserne svrbi, az boli koza pod prsiami na jednom mieste, mam normalne pocit ako keby som tam mala popaleninu...tak ma to boli....ale da sa vsetko, vsak ked ten nas drobcek zacne kopkat, tak to som najstastnejsia na svete...vcera ma velmi aktivny den, tak sa mi prehodil zlava doprava...tak dufam len ze nezmenil polohu a ma stale hlavicku dole...pokladik nas...ja ho vzdy za krasne kopkanie pochvalim, ak ked to niekedy boli...ale to nevadi...je to ten najkrajsi pocit na svete....aj mne v buducej poradni budu robit vyter, to sa musi, aj krcok skontrolovat a ako je to u vas? teraz uz budes chodit na pasy do nemocnice??? lebo ja budem mat poslednu poradnu v 36tt a potom budem chodit uz len do nemocnice....a vy sa ako drzkate, ako malicka??? aj my moc pozdravujeme a malicky posiela svojej buducej frajerke pusinkuuuuu 🙂

alibabaa
18. nov 2011

@tinasc dnes je to 7 den... aj to pichanie rozmyslam ci nie je z toho ze ma nafukuje ako balon... 😖 och toto cakanie je fakt na nervy...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre