IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
18. nov 2011

@cmelica mojka, vobec nemas za co, vsak na to sme tu, aby sme sa podporovali...no a ako sa mame my??? tak tehulkovsky...dnes nas trapi zaha....ale nevadi, uz mam na to liecik🙂 inak maly cestuje po brusku, sa troska bojim, aby nezmenil polohu, lebo doteraz bol pekne hlavickou dole a teraz cestuje a cestuje...tak neviem 🙂 budeme drzat palce na nedelu 🙂

cmelica
18. nov 2011

@tinara23 no trpezlivost uz mam 7 rokov tak uz niaky ten polrok ma nezabije 😅 musime ist dalej a bojovat 🙂

adikasala
18. nov 2011

@cmelica no neviem ale test by nemal ukazat falosny pozitivny...maximalne falosny negatyvny.podla mna ked naozaj si neni tehula,tak si ale bola stym ze sa to skoncilo skor a nevyvyjalo sa to dalej,vela tehotenstiev skonci tak,ze o tom ani zena nevie 😒

cmelica
18. nov 2011

@mirka2010 taky mali neposedko uz v brusku 🙂 nebojkaj urcite sa pekne otoci tak ako ma 🙂 dakujem 🙂

cmelica
18. nov 2011

@tinka9075 a ty mojka kam chces ist???ty budes mat dnes vecer krasne kolajnice a budes si pekne uzivat tehu az do konca 🙂

cmelica
18. nov 2011

@adikasala presne ako pises aj nad tym sme rozmyslali,ze tam nieco bolo,ale uz nieje ☹ kazdopadne ideme dalej do boja 🙂

tinka9075
18. nov 2011

@cmelica no neviem ty si bola moja nádej a ked nebudú nevadí budeme sa podporovat pri ivf ked sa bude dat pôjdem hned v decembri 🙂

adikasala
18. nov 2011

@simik22 trpezlivost 😉 tak pre motivaciu ja mam 3 iui absolvovane neuspesne!!!posledna v aprili 😉 a v auguste som si nasla na teste lyze ako hrom prirodzene 😀 😲

ursula5
18. nov 2011

@walta ďakujem teraz to záleží či sa drobček dobre rozmrazí, nakoniec sme sa dohodli na 1, pretože nechcem už dvojičky a doktorka povedala, že nechce aby som bola v strese celých 14 dní či sa uchytia 2 alebo jedno, že vložíme jedno a všetko záleží ešte od rozmrazenia takže 24.11. ideme na to potom beriem dovolenku 😉

adikasala
18. nov 2011

@ursula5 drzim palce aby to bolo s ocakavanym vysledkom 😲

cmelica
18. nov 2011

@adikasala tak to je motyvacia aj pre mna 🙂 budem pokracovat v lieceni od pani Anky a uvidime 🙂

buba13
18. nov 2011

baby raz nam to vyde. je to tazke a ani nam tento mesiac urcite nevysiel. drzte sa!

cmelica
18. nov 2011

@tinka9075 ja tvoja nadej?? to nie ty si bola moja,ved uz ti IUI vyslo,tak preco nie teraz??neboj ty to IVF uz nepotrebujes 🙂

alibabaa
18. nov 2011

baby mi sme tu zacali riadne depkovat ako vidim.. toto pocasie nam asi neprospieva... co tak stravit krasny vikend a vypustit vsetko z hlavy? @cmelica a my to v pondelok dame! 😠 ziadne ze negativne.. to uz sme poculi vela krat.. teraz nas uz caka len: "tak je to pozitivne, ste tehotna" 😉

sijust
18. nov 2011

@cmelica moja,este vydrz do testu prosim.... ☹
@apolenka6 zlatko,dufam,ze uz je maminka ok...ked sa bojis o niekoho,koho lubis,tak nejde prestat...toto poznam!prajem skore uzdravenie!
@alibabaaa zlatik prosim ta nestresuj!len sa pekne drobcekom prihovaraj...odpocivaj a netrap sa!!!bude to dobre,uvidis 🙂
@tinasc zlatko,prajem malickej skore uzdravenie a tebe vela sil,aby si to zvladla...opatrujte sa 🙂
@majca55 mojecka,drzim zajtra palce...do tretice vsetko dobre 😉 ja sa mam celkom fajn,uz nevymetam chladnicku,jem tak normalne,strasne mi chutia mandarinky a pomarance,tie idu na kila...prestali mi chutit moje milovane olivy a kys.kapusta...inak sa citim velmi dobre...sem tam mi pride tak tazko od zaludka,ale musim si zaklopat,ze je to fajn 🙂

ursula5
18. nov 2011

@sijust nepreháňaj s mandarinkami a pomarančmi, niekde som čítala že to nie je moc dobré potom sú deti alergické na citrusy 😀

cmelica
18. nov 2011

teraz na tv joj bol dr Harbulak a rozpraval o IVF 🙂 no neskoro sme to prepli...

ursula5
18. nov 2011

@alibabaa veru depka riadna tu aj vonku 🙂 ja mám pre istotu zase horúčku na puse 😒 vždy pred vkladom aj pred ET som mala dúfam, že sa do štvrtku vyliečim ☹

cmelica
18. nov 2011

@alibabaa ziadne depky,ta uz presla ked som sa z TN pekne vyrevala v aute 😢 pockam si na krv a ideme dalej ...teraz to za kazdu cenu nevzdam... a jasne ze ti zavolaju ,ze je to POZITIVNE na nic ine ani nemysli 🙂

cmelica
18. nov 2011

@ursula5 ako dopadlo sono???

cmelica
18. nov 2011

@sijust jasne ze vydrzim do testu...urcite na tu krv pojdem,ale sono asi napovie 90 %...

ursula5
18. nov 2011

@cmelica sono asi dobre sliznica 10mm a krčok 3,5 ale neviem čo to znamená bol tam Galo 😒 takže som sa nič nepýtala bol zas odmeraný a niečo som tam mala pretočené a to som sa tiež nepýtala 😀 😀 😀 radšej som prchala KET je naplánované na štvrtok 24.11. okolo 11 tej teraz už len fandiť vrabčiatku aby sa dobre rozmrazilo 🙂

adikasala
18. nov 2011

babenky mysliet pozitivne,a este raz mysliet pozitivne,,,,urcite maminy budete 🙂 velmi vam to prajem vsetkym 🙂 🙂 🙂 🙂

simik22
18. nov 2011

@cmelica no to mas pravguu.. ked toto cakanie ma zabija 😠

simik22
18. nov 2011

@adikasala no tak to je super 🙂)) gratulujem, dufam, ze si z teba budem brat priklad 🙂

cmelica
18. nov 2011

@ursula5 no sliznica je krasna 🙂 🙂 hlavne je aby sa to krasne rozmrazilo vrabciatko,ako si ho nazvakla a bude vsetko na dobrej ceste 🙂

adikasala
18. nov 2011

@simik22 vies zazraky sa deju....o tom som sa presvecila,tu v temicke sme 2 take co skusali iui a nakoniec bol z toho maly zazrak necakany 🙂 hlavne tomu musis verit ze maminou budes ci tak alebo onak,takisto aj s casom ked to ma prist to pride urcite...drzim palce

simik22
18. nov 2011

@adikasala dakuje, ja v to verim, ze raz budem maminou, aj ked cesta bude tazka.... 🙂

adikasala
18. nov 2011

@simik22 kolko sa snazite?a kolko mas rokov ak to neni tajomstvo?

simik22
18. nov 2011

@adikasala
@adikasala snazi,e sa vyse roka cez doktorov.. a predtym ani neviem ako dlho... mam sice len 22 rokov, ale mam PCO, a snubenec ma zle spermose

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre