IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
20. nov 2011

@majca55 ale je to také nespravodlivé čím si všetky musíme prejst aby sme mali aspon jedno a niektoré otehotnejú ani nevedia ako a idú na potrat 😒

cmelica
20. nov 2011

@tinka9075 no je to veru nespravodlive 😖 ale my sa nevzdame 🙂

majca55
20. nov 2011

@tinka9075 presne tak moja

tinka9075
20. nov 2011

@cmelica
@majca55 jasné že sa nevzdáme musíme íst dalej aj ked to bude asi dlhá cesta ale na konci nás čaká bábo 🙂

majca55
20. nov 2011

@tinka9075
@cmelica kočky dobru noc a zajtra držkám moc moc palce 😵 čakám dobré správičky

tinka9075
20. nov 2011

@majca55 dobrú nocku 😔 😔

cmelica
20. nov 2011

@majca55 dobru nocku aj tebe 🙂 🙂 my sa posnazime 🙂

cmelica
20. nov 2011

@tinka9075
@majca55 no idem aj ja do hajan 🙂 dobru nocku 😔 😔

tinka9075
20. nov 2011

@cmelica ahoj zajtra držím palce dobrú nocku 😔 😔

apolenka6
21. nov 2011

Dobré ránko dievčatá!

@ursula5 Volala si ako sa rozmrazuje drobčiatko? 😕 🙂 včerajšie TV správy ma nepotešili 🙄 zas chcú DNPO zrušiť,len nám zostáva sa modliť aby to neodsúhlasili 😖

apolenka6
21. nov 2011

@tinka9075 som zvedavá na testík 😕 😝
@cmelica a tebe moja čo ukázal?

ursula5
21. nov 2011

@apolenka6 ahoj, no ja to už nepočúvam počkám si čo urobia, kašlem na nich na zloduchov ale im sa odbúra príjem do poisťovne ............. Mihál ma sklamal a pokladala som ho za odborníka a začal škodiť len nám!!! mali by sme sa postaviť pred úrad ako lekári a nie sa nečinne prizerať!
nevolala som kázali až vo štvrtok pred vkladom okolo 9.00 a o 11tej by bol vklad ja mám do Martina pol hoďku takže budem volať až štvrtok 🙂 sa mi to už blíži neviem či sa mám tešiť alebo mať obavy, také zmiešané pocity 😀 😀 😀

apolenka6
21. nov 2011

@ursula5 presne! mali by sme sa ísť postaviť pred úrad ako dr....ved tam dávam tam peniaze 4 roky 🙄 a teraz ma zrušia???!!! 😨 😨 nechápem to 😖 ,no musíme ,len veriť a čakať ,čo bude my už to neovplyvníme 😒
Ahá tak až vo štvrtok máš volať 🙂 neviem som si myslela,že teraz niekedy ...aspoň bývaš blízko MT a pol hod. je nič ...to nám trvá cesta hodinu a pol a to ideme bez prekážok ,hladko žiadne veľké autá a ak stihneme kolonu tak aj dlhšie ...
Tak pekný deň prajem,ja idem tiež do práce ty si už určite tam 😉

katy33
21. nov 2011

@mirka2010 @mirka2010 Mojenko, tak mi ideme na tie prietoky do MT vo štvrtok 😉 O puchnuti ruk mi ani nehovor, v sobotu som musela utekat za známym zlatníkom a obručku nám musel rozpilovat, čo mi prsty zapuchli a nebolo šance ju dat dolu, tak teraz sme bez nej - som ako bez prsta 😔 Koža ma zatial nesvrbi, no od prs hore-ramena, vrch chrbta -mam popraskane žilky, pretože už cca dva mesiace mam stale upchaty nos a ako sakam, tak mi to spôsobuju tie tlaky 😕 Inak mam zasa pocit, že za posledne dni malinka neskutočne narastla, ved sa neviem dočkat štvrtka, čo nam drr. povie 🙂 S tym sterilizizatorom som i ja bola rada, že sme ho zohnali za dobry peniaz, o tych vydaovkov, slniečko, veru ani nevrav, my sme mali tiež teraz toho až-až, no stale tvrdim jedno, nech je ako chce, len nech je naša laska zdravunka 🙂 😉 ...dietatko nepotrebuje prepych a kade-čo, potrebuje hlavne nas, našu lasku a to je to hlavne 🙂
Mojenko, tak nam sa už krčok pomalinky vytraca, no zatial je stale uzatvoreny...2.12. idem znova na poradnu ku mojej dr. a hned na to pôjdem už na poradnu do nemocnice ku dr. , u kt. budem rodit. Včera som už konečne poprala všetky plienočka, zavinovačky, už mam konečne aj tu prvu nočnu košelu 😀 ..tak ešte aspon jednu dokupit, aj drogeriu už mame, do konca tyždna by nam mala prist už aj sada do postielky, ...tak a bude kompletka, a cez vikend balim tašku do pôrodnice, potom budem už v klude a spokojna 🙂 Inak už mavam sny, ako rodime a velmi často sa mi sniva, že už je malinka medzi nami, tak velmi sa nanu tešime, že si to neviem ani predstavit 🙂
Bola u nas na vikend mamina, tak mi všetko vyupratovala - až mam pocit, že je to tu sterilne 😀 Malinka ju dokopkala, ako sa len dalo, tak si vieš predstavit, aka bola ,,babka,, vysmiata 🙂 Vikinka je zlatunka, oddychuje, no niekedy mam pocit, akoby sa jej už aj v brušku niečo snivkalo, pretože sem-tam mi tak trhne bruško až sa vylakam, no možno preto, že už tam nema taky priestor a sa tam hneva 😀 😝 vy tiež tušim pôjdete na prietoky do MT, škoda, že nam to nevyšlo spolu, to by bola krasa, sa tak stretnut, bruška počemlat, malinkí by mali prve rande 😀 😲 😲 Zlatko a ako sa nam mavate vy? Drobček určite pekne rastie 🙂 a dakujeme za pusinku, my ich posielame obratom kopeeeec 😲 😲 😲 😲

mirka2010
21. nov 2011

@katy33 ahojteeee 🙂 no tak aj my sme mali upratovaci vikend, kedze sa asi o tyzden stahujeme, tak bola moja mamina aj svokra vcera na komplet umyt okna a ja som bola taka biedna, ze sa az hanbim, ze som len posedavala a ,,uzivala,, si nasu novu sedacku....ale co som mala robit,zle mi bolo, tlak nizky priserne, unava taka, ako na zaciatku tehu, zaha do toho...a o opuchnuti noh a ruk ani nehovorim...inak ja uz obrucku nosim len vtedy ked nie som opuchnuta a to sa bez nej tiez citim ako bez prsta, velmi mi chyba,,,,,ale to ze ti ju museli az takto nasilim dat dole, tak to by ma mooooc mrzelo....inak nas maly, to je cestovatel...on si po brusku chodi ako sa mu paci, raz ritulku citim na jednej strane, potom na druhej, presuva sa, odraza, je to uzasne ho sledovat....ja mam poradnu az 9.12, tak tam mi budu robit vsetky tie vysetrenia, a hned na to pojdem na tie prietoky, ale ako som uz pisala, nam to merali uz v 30tt, takze uvidime, ci znova...a to vies, ze by sme vas radi videli a ako moooooc 🙂 inak, mne sa o porode nesniva, ale to ze je maly uz s nami, to ano....ja sa tak toho porodu bojim....asi je to normalne...ty uz mas za sebou predporodnu pripravu??? ja este nie, ale velmi chcem ist, kvoli dychaniu a vsetkym tym informaciam okolo.....a aku sadu ste si to objednali, posli link, ja to tiez este nemam...uz je nacase to objednat...ja uz som do porodnice zbalena, este malickeho musim nabalit...ale inak uz budem hotova...je toho naozaj dost, co treba, ale mas pravdu, nase lasky nas potrebuju hlavne mat pri sebe, nie nejaky luxus, vsak????
tak vas mooooooooooc pozdravujeme a prajeme len to najlepsie...a piste naaaaaaaaaam 🙂

mirka2010
21. nov 2011

@ursula5 presne tak 🙂 uz sa to konecneeeeeee nalepiii, uvidis 🙂 a my ti mooooc drzkame palce, daj nam vediet, dobre?

buba13
21. nov 2011

@cmelica @tinka9075 @majca55 tak baby mam zvysenu hladinu prolaktinu a progesteronu. a navyse mrcha prisla a som zvedava co moje hormony robia... mam si zajtra spravit HCG test a ist na sono

@majca55 IUI prebehlo dobre?

majca55
21. nov 2011

@apolenka6 prajem ti krásny den 😵 moja ja som sa dozvedela že ak si to platíš vraj dlhšie ako dva roky tak sa to má prerušiť a platit ako keby odznova lebo už nemáš nato nárok a idu to zrušiť jedna známa tam robí a kázala mi aby som to zrušila že vyhodím peniaze 😠 chudata baby čo si to platia a nič nedostanú,tu čo je dobre hned zrušia a hlavne že populácia klesá a čo robia pre nás čo chceme alebo budeme mať detičky?VOBEC nič aj tak si všetko platíme 😠

majca55
21. nov 2011

@buba13 ahoj IUI prebehlo úplne super bez problemov tak uvidíme či sa uchytí 😵 😲 ty si bola u doktora?aký postup máš potom?

majca55
21. nov 2011

@tinka9075 moja čakám na testík tfuj tfuj 😵 😵

buba13
21. nov 2011

@majca55 tak super, pekne teplo sa obliekat a oddychovat 🙂
no ja idem k dr. v centre, ale neviem sa jej dovolat a idem pre vysledky k endokrinologicke, zajtra robim HCG test a o mesiac zase mi budu krv brat na hormony a uvidi sa postup

majca55
21. nov 2011

@cmelica zlatko tak čakám na tvoje dobré správičky z MT 😵 😵

majca55
21. nov 2011

@buba13 a nejaké lieky ti dajú?dobre je vedieť ak je nejaký problém 😉 držím palce mm ako ma sledoval pri IUI tak mi povedal,že toto sa mu zdalo najlepšie 😵 mala som 3 folíky pred prasknutím urobil mi doktor aj sono 😵

majca55
21. nov 2011

@alibabaa zlatino a ty ako si dopadla?moc ti držkám palce 😵 babule ja som z vás úplne nervozna 😨 tfuj tfuj dobré správičky

aby
21. nov 2011

Dobré ránko, bambulky . Gratulujem novým tehulkám a mamičky nech sa držia 😉 😉 😉 snažilkám držím moc moc prsty 😉 😉 😉

@majca55 populácia klesá ?! neboj sa naši počerný občania čo všetko dostanú zadarmo to dorovnajú 😖

majca55
21. nov 2011

@aby ved práve ty majú nárok na všetko!a my čo si poctivo platíme nemáme nárok na nič! 😠 to ma vždy riadne vytočí a majú deti ako smeti ani si ich nevážia a my čo tu chceme tak sa nedarí a ešte platíme hrozne prachy za všetko! 😠

buba13
21. nov 2011

@majca55 no uvidime. da sa to aj liekmi upravit 🙂 takze uvidim o mesiac co mi ukaze krv.

aj ja drzim babam moc palce. Spolu to zvladneme 🙂

majca55
21. nov 2011

@buba13 musíme sme silné a čo chceme aj mať budeme 😵 však budeme mať stretko s kočíkmi 😀

buba13
21. nov 2011

@majca55 tak tak Maji 🙂

ursula5
21. nov 2011

@apolenka6 tak bežkaj do práce .... 😀 a pôjdeme štrajkovať ...!!! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre