IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
21. nov 2011

@cmelica no ale aj tak budem verit až po krvi 🙂

cmelica
21. nov 2011

@sijust 🙂 takze bat sa netreba 🙂 pockam do piatku co povie koordinatorka a podla toho pojdem na krv...asi to bude uz v pondelok...kolko to trva kym urbia vysledky???mam vela otazok,ze?? 🙂 snad to za tie 2 tyzdne stihneme 🙂

katy33
21. nov 2011

@sijust Micinka moja a ty sa nam ako maš? Tak už 9mm červička mate 😀 ...tak to bude valibuk ako ta naša laska 😀 😝 ...ubieha to však, testov a vyšetreni sa nebojkaj, všetky budu vporiadku, tomu ver, i ked ja som tiež mala z každych vysledkov stres, ale to sme ccele my, musime sa stale o niečo obavat a stresovat 😕 😝

cmelica
21. nov 2011

@katy33 tiez som nad tym rozmyslala ...len ci to mozem??po prvom IUI my prisla za 2-3 dni...uz presne neviem...mam to potiahnut este do stredy???

cmelica
21. nov 2011

@katy33 @sijust kocky ja len o sebe a vy sa ako mate??? pekne rastiete 🙂 🙂

pistaciaa
21. nov 2011

@cmelica Ahoj, necitala som vsetko, ale asi ani tebe to nevyslo, tak ma to mrzi :(, ale treba dat hlavu hore a ist bojovat dalej. Nad IVF rozmyslame, ale najprv skusame IUI, a na laparku chcem ist preto aby mi pozreli ci mam priechodne vajcovody a ci ma IUI pripadne prirodzene snazenie 🙂 sancu. Vy mate aky problem?

apolenka6
21. nov 2011

@aby Ahoj drahá 🙂 som rada ,že si sem nakukla... 😉 ako sa máš, a ako pokračujete? niečo nové ? alebo vegetíš 😝

cmelica
21. nov 2011

@pistaciaa jasne my uz ideme do boja s IVF 🙂 😉 v piatok mame pohovor s koordinatorkou,tak sme zvedavy 🙂 🙂 to ano to chod na laparku...je istejsie ked mas vsetko tot za sebou 🙂 ja som bola 2x,,,my vlastne uz ani nevieme v com je problem 😖 beriem lieky na stitku a teraz zacnem aj na vstrebavanie inzulinu do tela...uz som ich brala,ale som ich vysadila,tak zacnem znova...snad to pomoze 🙂 a u vas je v com???uz mate aj genetiku za sebou???

kostickabonnie
21. nov 2011

@cmelica ale ved narkozu si uz mala pri laparke, ci nie?

cmelica
21. nov 2011

@kostickabonnie hej mala a preto sa obavam...strasne zle som sa preberala ☹ 😖 😒

pistaciaa
21. nov 2011

@cmelica no tak to ti budem drzat palce a chcete stihnut IVF este tento rok? no v podstate zatial nevieme kde je problem, najprv mal manzel zly spg, no ten sa akosi dostal momentalne na spodnu hranicu normospermie, ja som akurat absolvovala vysetrenie stitky, ta tiez vyzera v poriadku akurat mam kratku fazu po ovulacii a vraj naznaceny PCOS, ale hormony tomu nenasvedcuju, aj ked ovulku mam az daky 19 den, tak neviem. Genetiku sme zatial neabsolvovali, sme iba na zaciatku. Vy ste kde na nu boli a kolko Vas to vyslo?

cmelica
21. nov 2011

@pistaciaa ja by som to IVF najradsej stihla uz tento cyklus...a to dufam,ze do piatku nepride mrcha,aby som hned mohla zacat pichat ked dorazi 🙂 ak by to tak bolo tak vklad by bol nikedy v decembri...no vsetko zalezi na piatku co sa dozvieme...my sme boli v TN na genetike a uz si nespomeniem co to stalo...ale vysledky su do mesiaca...

kostickabonnie
21. nov 2011

@cmelica hlavne, ze si sa prebrala 😀 ....... ale nie, prepac 🙂 musime sa trochu rozveselit ....ja sa napriklad bojim IVF, pretoze sa mi procedura ako celok (narkoza, pichanie, vklad a stresy z cakania) zda neskutocne narocna pre zenu a klobuk dole, pred vami vsetkymi, ktore z tuzby po babetku viete priniest aj takuto obrovsku obetu (a mozno vas coskoro budem nasledovat).

pistaciaa
21. nov 2011

@cmelica no my uvidime co dalej, zajtra ideme do centra, tak budeme mudrejsi 🙂, tak drzim palce nech ti to vide a do piatku nic nedorazi, mne po vysadeni utrosu dorazila za 2 dni.

sijust
21. nov 2011

@cmelica zlatko,ani neviem kedy mi brali krv...toto si vobec nepamatam 😕 neboj,ale urcite to dlho netrva a zvladnes vsetko a narkozu uplne bez problemov...to,ze mas vela otazok je uplne normalne 🙂

cmelica
21. nov 2011

@kostickabonnie jasne hlavne je ze som stale tu 🙂 🙂 toho som sa aj aj bala,ale nemozeme to predsa teraz vzdat 🙂 preco coskoro???

sijust
21. nov 2011

@katy33 zlaticko dakujem,mame sa fajn...my mame uz 22mm....sme v 9tt...kazdy tyzden rastiem o 9mm... je to nasa laska velka....ak by islo vsetko tak,ako doteraz,tak je to uzasne...velmi sa tesim,aj ked mam pred tou genetikou velky respekt...a mam aj strach.... 😔 a vy ako?este sa nepyta Vikinuska na svet?

cmelica
21. nov 2011

@sijust zlatko a koordinatorka ti hned predpisala recept?? 🙂 🙂 sa mi bude este o tom aj snivat 🙂

kostickabonnie
21. nov 2011

@cmelica lebo ked nevyjde druhe IUI, tak ideme do IVF...to babo v roku 2012 bude, aj keby motyky z neba padali 😎

cmelica
21. nov 2011

@sijust juu to uz ste taky velky???a uz 9tt,boze ale ten cas leti 🙂 🙂 je to uzastne 🙂 drzkam palceky do dalsich tyzdnov a hlavne na tu genetiku 🙂 🙂 🙂 a kam ides na genetiku??a to sa chodi vzdy pri tehu,ci??

cmelica
21. nov 2011

@kostickabonnie drzkam moooc palceky, aby to IUI vyslo a IVF nebolo treba 🙂 🙂 🙂 a kedy to budes vediet???

kostickabonnie
21. nov 2011

30.11. pojdem na krv a sono, aby sa zistilo, z ktorej strany bude ovulka, ak z tej spravnej, tak sa ide na IUI...dufam, ze pojde zo spravnej, lebo to by uz tretikrat po sebe islo sprava a to by vsetko vysvetlovalo, preco este stale nemam deti 🙂
hoci dnes sa mi doktor snazil vysvetlit, ze ak je folikul v pravom vajecniku a priechodny je len lavy vajcovod, aj tak sa da otehotniet .....no mam vysoku skolu, ale aj tak som nechapala 😀 😀 😀

sijust
21. nov 2011

@cmelica hned na prvom rande mi dala recept...ale nebude,fakt je to v pohode...budes robit to,co mas...pit vela vody a chodit na kontroly,to je cele 😉 ano,uz sme taki velki..genetika sa vzdy robi v tehu...tripple testy...snad to bude dobre,dr.nas chvali,ze nam to ide pekne...ze je krasne,take akurat na tento tt...tak musime dufat,ze bude zdravucke 😔

cmelica
21. nov 2011

@kostickabonnie tak by si to este stihla do konca roka??bodaj by islo z lava 🙂 🙂 aj mas niaku stimulku?? ja tiez niekedy nerozumiem o co ide...hlavne je aby to uz konecne vyslo....ci uz to bude tak,alebo onak 🙂 🙂

cmelica
21. nov 2011

@sijust 🙂 🙂 jasne ze bude vsetko v poriadku 🙂 🙂 moooc drzkam palce 🙂 🙂 a to ides do Heliku??

sijust
21. nov 2011

@cmelica nie,to sa normalne na poradni robi...to nie je nic specialne...teraz sa tesim,ze je to ok...trapit sa budem,ked bude treba hlavne ked bude nad cim 😉 uz nech je piatok,co? 🙂 moc vam drzim palce!

majca55
21. nov 2011

@cmelica zlatko určite to stihneš uvidíš 😵

kostickabonnie
21. nov 2011

@cmelica nie, nemam ziadnu stimulku, dnes som volala kvoli tym vysledkom, co som pisala pred 10 dnami, ze mavam tie problemy v druhej faze a sestricka bola najmudrejsia.....tak mi doktor povedal, ze hormony mam ukazkove a nemozu to sposobovat. Takze ideme uplne na "prirodzeno" papam len calibrum a tabletky z kozieho mlieka

cmelica
21. nov 2011

@sijust aha 🙂 nebude sa nad cim trapit...vsetko bude v tom naj naj poriadku 🙂 🙂 🙂 veru uz nech je 🙂 myslis ze ked budem brat utros do stredy bude to vadit??hadam by mi trosku oddialil ms...

cmelica
21. nov 2011

@majca55 🙂 🙂 🙂 dakujem mojko...dufam v to moc 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre