IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
19. okt 2010

@zuzancek22 presne tak, aj mne sa zdá, že pri každom pokuse moj milovaný verí v zázraky viac ako ja! On bol pri 1 IUI plný optimizmu!! ( ja som tušila, že z toho nič nebude...proste 6 zmysel 😒 )Ale potom prišla rana........ negatívne. Veľmi sa rozplakal, bolo to aj pre mna ťažké, ale navzájom sa podporujeme.Najprv som sa vyplakala ja , potom on.... tak potichúčky, len mu veľké slzy stekali po vankúši.
A tebe kde robili IUI za 40eur? 😕

Ešte otázočka: ako dlho sa snažilkujete?

fomarik
19. okt 2010

@petuska123 presne ti neviem napísať čo všetko zisťujú, ale je toho veeeeľmi veľa. Mojmu mm robili 2xspg na Sliači, ale výsledky z nich nestačili, ževraj neboli tam parametre, ktoré vyžaduje car. A v heliose ten spg mal niekolko strán.

fomarik
19. okt 2010

@zuzancek22 ešte som zabudla. Je fajn mať takú kamarátku, ktorá ťa podrží a dodáva ti silu bojovať!

zuzancek22
19. okt 2010

@fomarik no 40 € za IUI som platila v CAR v Piešťanoch.

zuzancek22
19. okt 2010

@fomarik teda + este lieky, ale to som nerátala dotoho

darla333
19. okt 2010

No to je riadne vela...žeby som šla do CAR ??? Ale to zasa testy a vsetko, ked jeden spg nas stal 17 EUR a mali sme hned dva, a vitaminy tiez neboli za par centov ☹

fomarik
19. okt 2010

@darla333 všetko je to o peniazoch, Nás jeden cyklus spolu s cestou do MT, s liekmi a v neposlednom rade s IUi stojí okolo 220 eur. My teraz ideme na druhý pokus ( ak budú nejaké vajká), ale potom uvažujeme nad krátkou pauzou. Z toho finančného deficitu sa musíme trošku pozbierať!

v555
19. okt 2010

Ahojte!Viem,že je to veľmi ťažké pre každú z nas ale prosím Vás nepozerajte sa na penieze,ja viem o čom hovorím.Nie je to ani pre nas jednoduché,my už v tom máma nejaký ten balík ale verím,že to raz vynde.Zatial ste len na začiatku a verím,že aj s tymto skončíte,že nebudete potrebovať IVF 😉 Budete mať za pár mesiacov v náručiach voňavé balíčky,najkrajšie na svete a vtedy si spomeniete,že všetko čo ste do toho dali stálo za to 🙂 .Držím vam palce,nech na Vianoce mate vytúžené //.

fomarik
19. okt 2010

@v555 si neskutočne zlatááá! Za všetky ti zo ♥ ďakujem!!!!
ja ti úprimne želám to isté..... zázraky sa dejú.

v555
19. okt 2010

viem a ja im aj verím 😉

apolenka6
19. okt 2010

@katy33 no budem sa snažit ist ten december,aj ja chcem už 2 kolo 😠 ešte som sa ta nespýtala kolko už snažilkujete?konco týždna budem mat mrchu 😠 znovu !!!!stále to isté do kola.....kedy bude zmena? 😕 😕 ááách jaj
@fomarik aj ja mám dnes depku ako ty ,to bude aj tou blížiacou sa mrchou bola som si dnes na káve s kamoškou o týžden ide rodit tiež jéj tíško závidím 😉 a nielen jej vnímam každu tehotnu....kedy už prekročíme hranicu nepoznaného?
@zuzancek22 spusti aj lavínu ta nás určite stiahne 😀 a aj tie tehu vírusy potrebujeme

apolenka6
19. okt 2010

@darla333 no 3 roky je dlhá doba to poznám aj my 3 rôčky snažilkujeme už by som ani ja nečakala skus to IUI ....
@strelicia mala by si byt teraz opatrnejšia po IUI a lieky račej neužívaj 😒 aj ked viem čo je to za potvoru migréna

katy33
19. okt 2010

@fomarik Halooooooo, aka depka, ja ti dam depky 😠 , kšaaa preč s nou 😕 Žiadna depka nebude, ja viem, moja, ako to boli, ja som pomaly prestala chodit do mesta, medzi ludi, idem, ked len fakt niečo surne potrebujem a boli aj pohlad na každy kočik 😔 Ale dlho to tak nebude, lebo čoskoro budeme nasledovníčky, na to treba mysliet a treba byt optimisticky naladena a vyzbrojit sa medzi ludi s usmevom na tvari 😝 Musime byt vpoho, pride to čo nevidiet 😉
@apolenka6 My sa snažíme rok, ale ked dr. videli horm.profil, tak začali jednat hned a vraj je v mojom zaujme a mam si dat za ciel, čo najrychlejšie otehotniet, pretože vraj čas hra proti mne, tak to mi je teda novinka 🙄
Ešte nevieš, či ta mrška pride 😝 , tak to by bola ešte len parádička 😀

zuzancek22
20. okt 2010

@apolenka6 som strašne rada, že je tu taká veľká podpora, každá chápe o čom to je, - nie ako u mňa v práci, stále podpichujú baby , nech toho svojho poriadne pridržím a potom to pôjde. 😠 ja im to nemám chuť vysvetľovať, tak iba odpovedám, že čo si myslia že či je to také ľahké iba zadkom mykať. !!! je to ťažké keď nevedia ako moc sa človek snaží a ako moc to chce.

apolenka6
20. okt 2010

@zuzancek22 ano je to fajn máme sa komu postažovat nie každý nas chápe snažilky 😒 dnes mi známa povedala o našej kamarátke že je tehotná hned po svadbe na 1 šup, pre nás? nemožnéé...a moja reakcia?mokré oči ☹ nie vždy tak reagujem....v práci mi odporučaju "nemysli na to"keby sa to len dalo! a preto sme tu jedna pre druhu na MK 🙂

apolenka6
20. okt 2010

@katy33 nebojkaj moja všetko dobre dopadne aj tebe 🙂 máme trošku cestu klukatu ale každá má svoj koniec 😝 tá mrška príde už dnes začínam máálinko špinit ☹ do frasa 😠

majda13
20. okt 2010

ahoj ja som chodila k dok.Kaščakovi a mame už 8ročne dvojičky chlapcov

dankakk
20. okt 2010

Ahojte baby 🙂 idem vas trosku povzbudit. Nam vyslo iui na prvy krat- s hroznym spg, co som ani neverila, ze by to slo ( bolo potrebnych aspon 2-3% dobrych spermiji, my sme mali 0,5%). A snazili sme sa 4 roky. Urcite to nikdy nevzdavajte a verte na zazrak 😉

darla333
20. okt 2010

@dankakk No tak to je super... Gratulujem. Aj ja chceeeeeeem 😀

dankakk
20. okt 2010

@darla333 🙂 mne velmi pomahala myslienka, ze raz sa toho urcite dockame, skor ci neskor... Ale 4 roky uz pomaly zacinali ist na mozog...

apolenka6
20. okt 2010

@dankakk dakujeme za povzbudenie!tak zázraky sa predsa len deju .Prajem bezproblémové tehotenstvo a zdravučké dietatko!!!! 🙂

darla333
20. okt 2010

@dankakk No ved..Ja taham tri a moja dcerka uz by taaak chcela surodenca ☹ A aky ste mali spg ?

dankakk
20. okt 2010

@apolenka6 dakujem 🙂 a to som vzdy tvrdila, ze mne sa takyto zazrak urcite nestane, ze tolko stastia mat nebudem 🙂 sice tehulkovanie nie je bezproblemove, ale verime ze dopadne ok

dankakk
20. okt 2010

@darla333 hmmm, neviem presne, bolo ich velmi malo... Po prvom spg nam odporucili rovno IVF, my sme skusili profertil a aspon jedno iui, aspon pokus. No a vysiel 🙂

apolenka6
20. okt 2010

@dankakk idem sa na to vyspat! 😀 od zajtra verím na zázrak!!!a to my máme sperm 80% druhé iui sa musíí podarit!! 😠

katy33
20. okt 2010

@dankakk Gratulujeeeem 😀 , fantastikuš 😀 Toto potrebujeme.....budeme ta všetky poslušne nasledovat 😎 A kde ste boli na IUI?

dankakk
20. okt 2010

@katy33 vdaka 🙂 boli sme v martine, dr. Gatova, skvela lekarka 🙂

jerryjanka
20. okt 2010

@dankakk ja som hovorila že vam to vyjde - a som strašne rada 😉

katy33
20. okt 2010

@apolenka6 Vdaka, moja 😔 A tebe pride mrška akože takto normalne sama od seba 😕 , al. maš stale nejake tabletky? Ja som prave dnes nasadila dufik, aby som mala istotu, že pride, lebo inak fungujem na vyvolavačkach 😠 Tie spermiky su FIT 😀 , my mame písane, že pohyblivych viac ako 75% 😉 Mame podobny pribeh a cestu za dietatkom 😝 Takže určite budeme spolu aj tehulkovat, sa teším 😅

katy33
20. okt 2010

@dankakk My tam ideme buduci tyžden 1x, mali by sme mat dr. ale vraj su tam všetci mili, aky je tam pristup,? My sme prestupili z caru v PN a tam boli užasny ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre