IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
23. nov 2011

@majca55 joooj ako vam zavidim 🙂

dasaa
23. nov 2011

@cmelica jak vam fajne babenky 😉

majca55
23. nov 2011

@dasaa tebe sa teda vám darilo?od kolkej ráno si tam moja?

kostickabonnie
23. nov 2011

@tinka9075
@majca55
@cmelica takze vam ten "clostik" predpisali len tak "pre istotu" ?

cmelica
23. nov 2011

@dasaa no a ty sa ako citis???

cmelica
23. nov 2011

@kostickabonnie da sa to aj tak povedat...mne v Heliku povedali,ze bud sa vajkam chce alebo nie,tak preto aby sa im chcelo dozrievat 🙂 🙂 🙂

majca55
23. nov 2011

@kostickabonnie hlavne aby bolo dosť folíkov a IUI sa uistilo lebo by malo byť viac folíkov jeden je malo

tinka9075
23. nov 2011

@kostickabonnie presne ako píše
@majca55 aby bolo viac folíkov 🙂 🙂

kostickabonnie
23. nov 2011

@majca55
@cmelica no fasa, a to akoze v GynFive mi to chcu povedat pri ktorom pokuse, ze existuje aj taketo nieco??? 😠 😠 😠

majca55
23. nov 2011

@kostickabonnie moja musíš sa tam opýtať ja už tiež sa pýtam na všetko aj čo sa tu dozviem 😠 inak je to hruza

dasaa
23. nov 2011

@majca55 no pracovna doba je o 11 hod ale dnes som hore od 7 hod bo sme museli ist robit nakup.Ale zajtra asi budem mat volno 🙂

dasaa
23. nov 2011

@cmelica joj moja ako vcera som unavena a znicena.Asi tam nebudem chodit ale budem aspon zienka domaca 😀

cmelica
23. nov 2011

@kostickabonnie ty si este nikdy nebrala stimulku??aj ti robili niake vysetrenia??? popytaj sa na to tak ako pise @majca55..

cmelica
23. nov 2011

@dasaa tak nikde neni napisane ,ze musis byt doma,len to netreba prehanat 🙂 a co tam ty robis??

tinka9075
23. nov 2011

@kostickabonnie ja som tiež chodila do GinFiv ale tam to bolo hrozné nikdy viac 😒

kostickabonnie
23. nov 2011

@majca55 nepoviem, ked to nespomenu pri prvom pokuse, ale ani potom.....stale to smeruje k tomu, ze uz aj informacie si od nich budeme "kupovat" v takom zmysle, ze ked absolvujem IUI 10x, a teda na mne utrzia 500 evri, tak mi povedia "Viete, skusime tym folikom pomoct tabletkami a pridte znova" s milym usmevom na tvari....ako dobre, babenky, ze nam davate rozumy zadara 😀

kostickabonnie
23. nov 2011

@tinka9075 a teraz si kde?

majca55
23. nov 2011

@kostickabonnie moja ja som sa už tolko sklamala,že teraz som už trošku ostrielaná a pýtam si všetko a hlavne vdaka MK viem omnoho viac a sme tu super partia ktorá si tu uprimne od srdiečka pomáha a podporuje sa 😵 😵 ved si zato moja platíš tak sa pýtaj

kostickabonnie
23. nov 2011

@cmelica nie, ked sme prisli prvykrat, tak hned sme sli na IUI, lebo som bola 12dc, take neplanovane a teraz som dostala klasicke instrukcie, ze mam prist na 11dc zobrat krv a sono a dostala som recept na pregnyl a utrogestan 😖

dasaa
23. nov 2011

@cmelica dviham telefonny,skladam krabice,pisem do zosita a umyvam riad 🙂

majca55
23. nov 2011

@dasaa no žienka domaca pizzeristka 😅

tinka9075
23. nov 2011

@kostickabonnie Teraz chodím do Iscare v Martine a tam úplne iní prístup 🙂 🙂

kostickabonnie
23. nov 2011

@majca55 niekde davnejsie som pisala, ze som sa aj pytala, ale na mm spermose, a dostali sme odpoved, ze to dr. neriesi, lebo nie je urolog...mna nenapadlo pytat sa na moju ovulku, vsak som bola rada, ze ju mam, nepovazovala som za dolezite, aky je pocet folikov....ze ja som si neprebehla celeho MK pred prvou navstevou...verila som vlastnemu dr. ze mi nechce zle, ked ma tam poslal 😖 😖 😖

tinka9075
23. nov 2011

@dasaa ty si aká šikovná 🙂 🙂

cmelica
23. nov 2011

@kostickabonnie pockaj ,to vam ani spermiogram nerobili???ani stymulku nemas???a za co je tych 100eur???a vlastne preco ti robia uz 2 IUI ked nevedia v com je problem,ci????a kolko si mala folikov??ten jeden co si spomynala???

majca55
23. nov 2011

@tinka9075 moja a kde sa nachádza ten ginfive?

tinka9075
23. nov 2011

@majca55 v Blave na Záhradníckej ulici 🙂

majca55
23. nov 2011

@tinka9075 vieščo sa možu hanbiť to je len tahanie penazí ved robia to IUI naslepo a zranuju človeka ☹ ☹ nechápem

dasaa
23. nov 2011

@tinka9075 dakujem moja 🙂

tinka9075
23. nov 2011

@majca55 to ja mám lepší príbeh už som to raz písala ked som šla na ivf a chodila na sono tak sa ma doki pýtal že či si pichám injekcie ako mi kázal tak som sa na neho nechápavo pozrela ved som neni blbá a doki na to citujem no nepozerajte na mna jak tela a ja hned odpoved že to ja vždy ked vidím pred sebou vola taký prístup k pacientkám v centre asistovanej reprodukcie v Gin Fiv v Blave 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre