IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzana151
24. nov 2011

@mirka2010 @katy33 ahojte baby ako sa mame? Mne je tak strasne zle uz od vcera, ze neviem co mam robit ☹ ako keby na vracanie, je to normalne?? cele tehotensvto som nevracala , dnes som este ani nejedla lebo mam pocit ze vsetko by islo von 😔 nemoze to byt nejaka predzvest porodu? ale este mam 20 dni do terminu, tak sa mi to zda este skoro 😕

cmelica
24. nov 2011

@ursula5 tesim sa stebou a hlavne drzim palceky 🙂 🙂 🙂

cmelica
24. nov 2011

@alibabaa ahooj!!tfuj tfuj tfuj az je tam niake HCG 🙂

cmelica
24. nov 2011

@adikasala juuu to je krasne 🙂 🙂 🙂 musel to byt riadny zazitok,vsak 🙂 🙂 🙂

adikasala
24. nov 2011

@zuzana151 no podla mna to mas na malo...pocula som o takom....zavolaj si dokymu 🙂 budes maminou uz ochvilu..drzim palcusky 🙂

mirka2010
24. nov 2011

@tinasc dakujem, uz som sa troska ukludnila...vies, tu ide o maleho...ten je najdolezitejsi 🙂

tinasc
24. nov 2011

@zuzana151 moja kľudne môžeš rodiť každým dňom, však si už v 38tt... netuším z čoho ti môže byť zle, ale už ti môže byť všelijako, veď to už bude čochvíľa a budeš mať babulku pri sebe 🙂

tinasc
24. nov 2011

@mirka2010 jasné, verím ti, ja by som sa tiež bála 🙂

adikasala
24. nov 2011

@alibabaa moja cakam s tebou....na 2hodku 🙂 😲

mirka2010
24. nov 2011

@dasaa ahoj zlatko...nooooo, mne je tak uz vselijak, veru....tlak zly...dnes som sa so strasnou bolestou v boku zobudila, tak som sa az prelakla, ze co sa deje...ale inak, zvladame ako sa da...a ty ako tehulka????

adikasala
24. nov 2011

@ursula5 ty tu este strasis 🙂 nemas mat abstinenciu pc?posluchaj!!!

mirka2010
24. nov 2011

@zuzana151 ahoj zlatko...no moja, ja neviem..ale moze byt, ze porod moze zacat takymito neprijemnsotami...ale zase som citala v mojej tehu knizke, ze ku koncu tehotenstva sa moze objavovat nevolnost, ako na zaciatku, ze je to dokonca bezne...mne je tiez niekedy zle od zaludka, aj podstatne menej jem a to som jedla stale malo...ale teraz je to este menej...a to mozno aj preto, ze ja mam tak nizky tlak, ze mi nic nechuti...ako aj dnes...ledva som ranajky dala do seba...a to uz vidim, ze cely den zase nic poriadne nespravim, sa budem len motat, tak mi je na nic.....a inak sa ako citis??? moja, ved 38tt je krasny uz aj keby si isla rodit...nebojkaj ale, vsetko bude v poriadku 🙂

zuzana151
24. nov 2011

@adikasala no len sa mi zda divne ze sa mi chce vracat ...a 20 dni je daleko do porodu, nie? no pockam lebo aeste mi ani ta hlienova zatka neodisla tak nechcem robit paniku..boze neviem co mam robit 😔

mirka2010
24. nov 2011

@tinasc no ved to....ja sa cim dalej viac o maleho bojim...lebo je uz velky, citim kazdy jeho pohyb v brusku, kazde len optretie o brusko sa uz zlaknem...lebo proste si ho strazim ako najcennejsi poklad 🙂 ale to je asi normalne 🙂

zuzana151
24. nov 2011

@tinasc ja by som bola rada keby to bolo aj hned,ale nebola som na pouceni o epiduralke 😕

adikasala
24. nov 2011

@zuzana151 no podla mna to mas za par pockaj par dni ako sa budes citit, su to predporodne priznaky urcite,,moja mamina sa tak citila ked mala mat moju sestru 😉

tinasc
24. nov 2011

@zuzana151 zlatko ty nerob žiadnu paniku, až začneš krvácať, alebo dostaneš bolesti, tak potom treba ísť do nemocnice.. a samozrejme si treba sledovať, či sa drobček hýbe... zle ti môže byť, však to je vysoké štádium tehotenstva, takže už môže byť všeličo... ja som išla rodiť, keď som si našla na papieri krv a počkala som si na bolesti, potom sme išli do nemocnice... no a ani ja som nebola na poučení o epidurálke a dostala som ju... samozrejme že som to musela mať ale dopredu vybavené 🙂

zuzana151
24. nov 2011

@mirka2010 no strasne sa podivno citim aj sa potim, zaroven mam nohy ako kus ladu ...vcera som bola v meste a prisla som domov s placom, stala som na ulici a nevedela co dalej som myslela ze malu stratim take bolesti...len sa mi to zda hrozne skoro keby som uz aj isla rodit, moja mama prenasala 10 dni aj mna aj brata preto mam pocit ze aj by som mala.
inac tym cisarskym neviem ci pojdem,, tu panvu mam zevraj hranicnu 18 cm tak zajtra idem na predoperacne aby som to mala len absolvovane ale ze nechaju ma ist prirodzene a ked sa mala zasekne tak sekcia...chapes??? uplne ma vydesili budem vytrapena aj dole aj jazvu mat...zacinam vazne stresovat 😔
a vy ako?? vsetko v poriadku ?

tinasc
24. nov 2011

@mirka2010 áno, poznám tieto pocity 🙂

zuzana151
24. nov 2011

@tinasc ved prave nechcem robit paniku, to nemaju lekari radi ani nechcem volat priatelovi aby chudak bezal z roboty a potom nic z toho 😀 ci si to ja uz aj nenahovaram ja neviem...ale tu krv nemusi mat kazda pred porodom ze? ked ja bez epiduralky si to ani neviem predstavit a u nas je len vstredu poucenie bez toho ti to nepichnu ani keby som steny skriabala od bolesti , musim do stredy vydrzat aj keby ako bolo ja sa bojim bolesti 😔

zuzana151
24. nov 2011

@adikasala to by bolo super,len aby to netrvalo este tych 20 dni 😉

tinasc
24. nov 2011

@zuzana151 no nemusí každej, niektoré ženy aj prenášajú a musia im pôrod vyvolať 😉 tak držím palce, nech je všetko v poriadku, určite do stredy vydržíš, aj dlhšie 🙂

zuzana151
24. nov 2011

@tinasc dakujem moja dufam ze vydrzim este pokope 😀

mirka2010
24. nov 2011

@zuzana151 moja zlata...uplne ta chapem...ale pocuvaj, ak sa takto zle citis a mas aj bolesti, tak by si mala ist k lekarovi, to nie je sranda...20 dni nie je vobec nic zvlastne ist rodit, si v porodnom termine a malicka keby sa aj teraz narodila, tak by bola povazovana za donosenu....takze naozaj, ak sa citis zle, zavolaj aspon lekarovi, ze co moíze byt s tebou....mne je dnes zle z toho nizkeho tlaku....aj ja mavam uz navaly tepla, aj som sa s tym tak dnes prebudila, ze strasne teplo, ale to bolo aj z tej bolesti v boku...ale som si pochodila, tak preslo....a to ze sa bojis porodu...tak to by sme si mohli pisat donekonecna....ja sa tiez priserne bojim...vobec neviem, co ma caka....ale kamoska rodila presne ako ty opisujes, najprv prirodzene a maly sa zasekol a tak isla na sekciu...a nakoniec bola absolutne spokojna....jazva ju az tak nebolela a funguje tak, ze som az prekvapena, ze ako super po cisarskom....co sa tyka psychiky pred koncom tehu, tak asi je to u kazdej z nas take iste...ja som tiez cela vystrasena, vyplasena....som aj najcitlivejsia v tomto obdobi, za cele tehu som bola vyrovnana, teraz aj viac placem...no je to take namahave...takze nie si v tom sama...hlavne nesmies podcenovat svoje pocity, este raz pisem, ak sa necitis dobre, volaj lekarovi..... 😉

mirka2010
24. nov 2011

@tinasc tak som rada, ze nie som nejaka divna...ale je to o obrovskej zodpovednosti...ale viem, ze takto sa budem citit uz na neviem ako dlho...strach o dietatko nikdy neprejde...ja to viem

zuzana151
24. nov 2011

@mirka2010 boze si ma upokojila,ze aj ty places castejsie uz som si pripadala na hlavu obcas 😅 a ta bolest v boku tu poznam tiez ja to mavam uz od leta neprijemne to veru je...ked vy mi pridete vsetky take vyrovnane s porodom oproti mne , take plne optimizmu a ja si to vobec neviem predstavit najradsej by som sa len zobudila a mala malu pri sebe...ale asi si to musime zasluzit ked to priroda tak zariadila 🙂 idem si skusit lahnut, snad aj pospat ak sa podari a ak neprejde ten divny pocit tak budem volat...ved vies aku mam cudnu dr. este by mi pomaly vynadala co jej volam 😔

mirka2010
24. nov 2011

@zuzana151 mojinka zlata,....vobec nie som vyrovnana s porodom, bojim sa priserne, joooj a ako...a ked budem ja v tvojom tyzdni, tak ty uz vysmiata ma budes ukludnovat a ja budem panikarit este viac....ale ja si myslim, ze je to normalne...vsak sa chysta ta najvacsia zmena v nasom zivote...a hlavne ja si myslim, ze my citime ako zeny-matky tu najvacsiu zodpovednost za to malicke...a to ti este len pridava....mojka, chod si lazkat...ja si idem dat sprchu a tiez si trocha lahnut, je mi taktiez na nic.....a inak, ja som riesila vcera cely den kiahne...a zavolala som tomu mojmu ,, zlatemu ,, dr....a predstav si, uz druhy krat bol na mna mily 🙂 takze ta tvoja ta urcite tiez vypocuje...vsak si musi uvedomovat, ze si na konci tehu...ze uz porod moze byt za dverami...takze vobec nevahaj a ked mas nejaku otazku, volaj...a urcite aj priatelovi....viem, ze ho nechce zatazovat, to by som ani ja manzela nechcela...ale teraz uz to nie je o zatazovani ale o pomoci....ktoru budes potrebovat .-) oddychni si a uricte mi napis ako sa citis...budem na teba velmi mysliet!!!!!!!!!!

zuzana151
24. nov 2011

@mirka2010 joj dakujem si zlata 😉 a ake kiahne riesis?? co mas kiahne??? 😕

zuzana151
24. nov 2011

@mirka2010 tak idem si teda lahnut, potom ti napisem. Davaj na seba pozor aj na malickeho 😲 samozrejme. Pekny dnik zatial prajem . pa

sisinka78
24. nov 2011

tinka9075, ja tiež chodim do Gin Fiv a som tam spokojna. Nemam pocit ze by mali neludsky pristup. Jedno babo sme si odtial uz odniesli a teraz sa snazime o druhe. A to ktorý ti to prosim ta povedal?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre