IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
24. nov 2011

@zuzana151 nieeeeee, ja uz som chvala Bohu kiahne mala, tuk, tuk, tuk...len som prisla do styku opakovane s rodinkou, kde su, tak som bola cela prelaknuta...ale obvolala som koho sa dalo....a uz som sa ukludnila...tak potom sa ozvi, ked sa vratis...oddychuj a my tiez pozdravujeme malicku 🙂

adikasala
24. nov 2011

@alibabaa ake su novinky??volala si? 🙂 myslim na teba

alibabaa
24. nov 2011

@adikasala prave som sa dovolala.. ale zlatko sklamem ta. je to negativne... po tom hnusnom krci minulu noc, som ani ine necakala... ☹ mile ze si na mna takto pekne myslela.. vazim si to 🙂
potes nejakou peknou info ako sa mas.. alebo tak.. 🙂

dasaa
24. nov 2011

@mirka2010 ahoj moja mam sa dobre dnes oddychujem a uzivam si to po 2 dnoch v praci . 🙂

alibabaa
24. nov 2011

negativne.. ☹

tinka9075
24. nov 2011

@alibabaa ahoj tak to sa ma spýtal doktor Harbulák tak sa on asi rozpráva s pacientkami 🙂 🙂

dasaa
24. nov 2011

@alibabaa Ahoj je mi to velmi luto ale mi sa nevzdavame a bojujeme dalej predsa sme zeny 🙂

adikasala
24. nov 2011

@alibabaa jaj tak som dufala ze by sa to mohlo na dobre obratit 😒 je mi to luto...naber sil na dalsie kolo,buduce bude iba vklad z mrazacikov ze?a drzim velmi palce aby bolo uspesne 🙂 ja sa mam ok rano som pisala hore ze vcera som asi citila babo...na pravej strane som citila take ako sramotanie,asi tak 5 min.urcite to nebol zaludok... 🙂

alibabaa
24. nov 2011

@dasaa sme silnejsie ako muzi... preto nesieme tie najtazsie ulohy sveta my.. oni by ich neprezili...

dasaa
24. nov 2011

@alibabaa presne ako pises 🙂 🙂 budete to riesit dalej alebo si davate teraz pauzicku?

alibabaa
24. nov 2011

@dasaa uvidim ... najskor mozem na KET v januari, ale uvidim ako sa na to budem citit..

dasaa
24. nov 2011

@alibabaa len sa daj pekne dokopy a potom uvidis co a ako

tinka9075
24. nov 2011

@alibabaa júj to mi je lúto neboj ideme dalej a bojujeme podarí sa uvidíš 😉

cmelica
24. nov 2011

@alibabaa je mi to luto,tak som tomu verila,ze si tehu ☹ ☹ ☹ drzkaj sa a bojujeme dalej 🙂

mirka2010
24. nov 2011

@dasaa zlatko a ty juz robis??? co robite spolu s manzelom??? tak super, ze oddychujes, to je dnes asi pre vsetky tehulky tazky den, lebo aj ja som ako vrecom buchnuta....ale kavicka to spravila, tak mi je lepsie 🙂

mirka2010
24. nov 2011

@alibabaa zlatko, tak je to uz jasne...hm....velka skoda...aj ja som verila neskutocne moc, ze sa to podarilo....ach moja, musis byt velmi smutna....citim s tebou....

sijust
24. nov 2011

@dasaa zlatko,nesmiem stresovat,ja viem...lebo tym najviac ublizim drobcekovi...a ty sa neprepinaj tolko,mala by si trosku viac oddychovat 😠 ako sa citis?

sijust
24. nov 2011

@alibabaa mojecka,ja som do poslednej chvile dufala,ze sa aspon jedno ujme... 😢 😢 😢 velmi ma to mrzi,myslela som,ze ma dobehnes...ani neviem co mam napisat ☹ musi to boliet,ja viem...poplackaj si,ulavi sa...a otvor tu hrusku...ulavi sa mozno este viac 😉

cmelica
24. nov 2011

@sijust zlatko testiky dopadnu na vybornu aj tie dalsie a dalsie a dalsie tiez 🙂 🙂 🙂 drzkajte sa 🙂 🙂

kostickabonnie
24. nov 2011

@alibabaa je mi to luto...ten november je nejaky mizerny mesiac ☹

alibabaa
24. nov 2011

dakujem vam este raz za podporu.. 🙂 este ze je MK 🙂

alibabaa
24. nov 2011

@sijust aj ja som do poslednej chvile dufala. ale vidis tam hore sedi taky ujo, ktory to zariadil podla neho.. ale my budeme bojovat dalej a raz ten boj vyhrame 😉
hrusku nacnem zajtra 🙂 nech sa z tej opice vyspim do pondelka 😀 😀 😀 😀

alibabaa
24. nov 2011

@kostickabonnie no to teda hej...

tinasc
24. nov 2011

@alibabaa tak to ma mrzí... no ale z mrazáčikov sa určite zadarí, veď sú to veľkí bojovníci 🙂

dasaa
24. nov 2011

@mirka2010 pracujem z manzelom.Utorok sme otvorili prevadzku pizzerii.Tak to mas pravdu kavicka je dobra vec 🙂

dasaa
24. nov 2011

@sijust dnes sa citim super 🙂

mirka2010
24. nov 2011

@dasaa tak aj vy mate pizzerku??? tak mnam...hned by som si dala 🙂

dasaa
24. nov 2011

@mirka2010 poslem ti ? 😀 😀 😀 😀

apolenka6
24. nov 2011

@alibabaa oooo ☹ ☹ zlatko ma to mrzííííí 🙄 ale ako píšeš ide sa dalej 😉

walta
24. nov 2011

@cmelica ahoj... vidis? nad tym som nerozmyslala, ze by to mohlo byt kvoli pohybom.... hybe sa, krasny pocit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre