IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
25. nov 2011

@mirka2010 tiez mam rada pizzu 🙂 ja mam rada klasicku sunkovu 😀

dasaa
25. nov 2011

@majca55 ano moja tiez som nic necitila a ani zmenu som nepocitovala.Moja zmena prisla az tyzden po vysledkoch.Neboj vsetko bude dobre a nemysli hned na zle. 🙂

dasaa
25. nov 2011

@cmelica ahoj moja ako sa mas?a ako ste dopadli ?

katy33
25. nov 2011

@sijust Jeeej, dakujem , mojenko, velmi pekne 🙂 😲 😲 😲 A ako sa nam mate vy? Brušinko už začina pomalinky vykukat?

majca55
25. nov 2011

@dasaa moja ja už ani neviem nič mi není ale mám dosť roboty tak si to nestíham uvedomovať a ty pekne ralaxuješ?dobre zlatko aby sa fazulke pekne darilo u teba 😵 😵

tinka9075
25. nov 2011

@majca55 ahoj dnes som obvolávala imunologov a ked som im povedala že kde je problém tak oni gynekologické problémy neriešia skoro ma trafilo a potom som volala ešte jednému a vysvetlila čo sa mi stalo tak bol velmi milí a povedal že mám zavolat v pondelok a dohodneme sa aspon jeden ochotní lekár od dnes už papám clostík 🙂 🙂

majca55
25. nov 2011

@tinka9075 super tak to som rada teraz sa to už musí podariť to bude TUTOVKA 😵 😵 stále si budeme len toto hovoriť 😅

tinka9075
25. nov 2011

@majca55 presne ale budem spokojnejšia ked sa tam nič nezistí gynekolog mi včera hovoril aby som pichala fraxík aspon 5dní pred iui tak skúsim už o pár injekcíj viac mi neublíži 🙂 🙂

adikasala
25. nov 2011

@katy33 ahoj katka aj ja ti prajem vsetko najlepsie k meninkam 🙂 vidim z sa uz chystate vo velkom na prichod vasej viktorky 🙂 a aka velka baba z nej uz je 😉 viem ze to meranie je len odhadom,nakoniec moze mat par dekov menej,,,aj tak je to inak super....myslime na vas a daj potom vediet ked to bude....cislo mas na mna 🙂 🙂 posielame bostek malickej.mi sa mame vcelku ok,bud tyzden mam ist na krv uvidime ako sa nam drzi nas cukor,snazime sa drzat dietu aby to bolo v poriadku,,,,dufam velmi ze to nebude moc vysoke 🙂

majca55
25. nov 2011

@tinka9075 jasne moja presne urob všetko čo treba 😅 😵

tinka9075
25. nov 2011

@majca55 spravím aby som si potom ked sa niečo stane zase nebanovala 🙂 🙂

mirka2010
25. nov 2011

@zuzana151 tak dr mi povedal, ze ak som mala kiahne, tak to nemoze ovplyvnut ani mna, ani babatko...horsie by bolo, keby som ich nemala...a potom je riziko do konca tretieho mesiaca alebo tesne pred porodom....
inak, urcite sa pripoisti do Brna, lebo ak by ta to tam chytilo, co ta nechyti, ale keby predsa len, tak by ti museli poskytnut starostlivost...inak bez poistenia nie....na to si treba davat pozor....🙂 a urcite chces cestovat??? myslis, ze je to dobry napad...my mame starku v Znojme a islo sa za nou minuly tyzdne a ja som nesla, kvoli strachu...no proste uz sa na dlhe trasy bojim cestovat....a som rada, ze ti je uz lepsie...🙂

mirka2010
25. nov 2011

@katy33 ahoj zlaticko nase...tak vasa mala to je kraaaaaaaasne babatko...to ma naozaj neskutocne krasnu vahu....az nepochopitelne, ze ty taka chudulinka a babatko s takou vahou...to noazaj by sa uz nic nestalo, keby si aj rodila teraz, ved to je uzasne, ze malicka takto krasne narastla 🙂 ja uz tasku do porodnice mam...len malinkemu este nie...ale to iba nachystat treba...joooj, Katuska, tak som zvedava, kedy pojdes rodit....ach, jaaaaaaj, sa to blizi neuveritelne...ako to prezivas, bojkas sa????

katy33
25. nov 2011

@adikasala Dakujem mojenko 🙂 😲 Neboj sa, určite krvička na cukor bud dobra, ved sa snažiš dietkovat..inak doteraz nechapem od čoho zavisi, že ta teh.cukrovka prepukne 😕 a po pôrode by to malo byt zasa ok....ale vlastne too je ako s tou mojou št.žlazou...Veru sa nam to bliži, no ale počkaj, sa ani vy nenazdate a už bude drobčiatko klopat na dvere 🙂 ...ved to šialene uteka, ja až nechapem 😕 už aj pomalinky nakupujete vecičky? Ja som už o takomto čase kupila niečo neutralne a ked sme už vedeli, že to bude babulka, tak nastal ružovy boooom a ten je doteraz 😀 😎

sijust
25. nov 2011

@katy33 zlatik,dakujem za opytanie,mame sa celkom fajn..brusinko uz rastie 😉 take smiesne je 😀 Petrik je z neho hotovy,ked vstava,ked odchadza a prichadza z prace,tak ho pusinkuje a furt mu nieco suska,je to zlate 🙂 fyzicky sa citim dobre,len mam nizky tlak a ten ma trosku dava dole....ale snazim sa...mm nechce,aby som cokolvek robila,ale to sa neda...ved by som bola ako mroz do porodu,ja som bola pred tehu ako na baterky,takze musim sa k tomu aspon z casti vratit...dnes som vysavala...cakam,co bude za cirkus,ked pride z prace 😕 ze si aj ty normalne fungovala pocas tehu?myslim,ze ak nemam rizikové tehotenstvo,tak mozem nieco robit,nie?zlatko pohladkaj za mna malinku,prajem vam vela sil,energie...ziadny strach...aj ked viem,ze je...ved ja sa uz teraz porodu bojim 😨 opatrujte sa!

katy33
25. nov 2011

@mirka2010 Veru mojenko, ja by som naozaj už najradšej rodila v priebehu tych dvoch tyždnov, ak by som mala až na termin , to malinka bude mat vyše 4000g 😕 ...mne prave v stredu volala kamaratka, sa jej narodil cisarskym rezom chlapček a mal takmer 4900g 😕 😕 😕 ja som teda zirala, vraj su raritou v nemocnici-sa nečudujem, keby ju tak nechali normalne rodit, ach jaj......ja už mam vecičky nachystane, len akosi to neviem stale dat do tej tašky 😀 ...teraz som poprala veci, čo sme včera dokupili, ožehlim a už sa ozaj zbalim 😝 😀 ...nachystala som si dudlik, flaštičku,odsavačku na sterilizovanie a bude hotovo...len ma hnva, že mi stale neprišla ta sada do postielky a ja preto nemam pre malinku ani palonik, obliečky....nič 😠 ...už som im dnes pisala, ma hnevaju...mam tam objednanu aj sadu do pôrodnice pre malinku na oblečenie, tak ma to mrzi ☹
Slniečko moje, ja ti nejako nad tym pôrodom nerozmyšlam, ono mi to asi dojde až cestou do pôrodnice, skôr ma stresuju veci, či mam všetko, a či sa budem vediet o malinku postarat, či budem dobrou maminou.....ja mam z tohoto stresy 😕 ...to asi tie hormony....V utorok pôjdem do pôrodnice na poradnu k dr., čo by ma mal odrodit, tak som zvedava, čo mi povie...inak, mojko, necitiš sem-tam dole take pichanie a bolenie, ja to citim, niekedy ma to pichne až-až...si myslim, či sa mi krčok neotvara, alebo čo....a ked som na nohach , musim si držat bruško, čo sa bojim, aby mi malinka nevypadla, tak hrozne tiska dolu....no som hrozne zvedava, kedy sa ten naš poklad bude pytata na svet 🙂 ...zdravime malinkeho a puskujeme ho 😲 😲 😲

adikasala
25. nov 2011

@katy33 no moja toho cukru s bojim ako certa,lebo staci malo a moze to vyskocit az na tu cukrovku, ato by som nerada,nuz musim byt pod kontrolou a kazdy mesiac merat krvicku apotom ten glukoz test toho sa bojim ze ked uz teraz mam hladiny vyssie ako dopadnem potom 😕 a zavysi to zevraj odtoho ze placenta znizuje tvorbu inzulinu vtele,a po 35 rokoch to byva caste 😒 tak len dufam...pre babiku urobim vsetko!!!satocky zatial nekupujem,sa iba informujem kto mi moze co pozicat(ako postielku lehatko ,prebalovaci pultik,atd) nastastie mam kopu kamosiek co uz maju deticky aj 3 roky tak mi veci pozicaju,ved ked sa da aspon na niecom usetrit,a nakupovat planujjem az v januari zo zlavami,ak sa mi podari chcela by som skocit domov po sviatkoch tak potom zacnem v tescu 😀 a sestra a mamina uz maju nieco pre mna tak mam prist s prazdnym kufrom ze ma nalozia 😀 predvcerom som asi citila prve pohyby take sramotanie 🙂 vcera ale nic...no uvidime asi si musime este pockat kym to budeme citit pravidelne 😉

katy33
25. nov 2011

@sijust Mojenko, presne viem, čo tym mysliš, ja som tiež normalne fungovala až do 25tt, vtedy som sa rozhodla, že idem poumyvat podlahy, mm mi to zakazal, že on to urobi, no ale my ženy musime mat všetko hned a zaraz hotove, tak som si ich umyla sama a o dve hodinky ma viezol do nemocnice s bolestami...kde sme pekne zostali ležat...tak mojenko, pomalinky s kludom,až privelmi sa radšej nenamahaj 😉 ...potom som mala zakazane aj varit a vôbec stat na nohach...no teraz mi už znova žilky oživaju, ale už to mam povolene 😉
Niektore babulky funguju normalne až do pôrodu a dobre je 😉 Mne je neprijemne, ked mi ide teraz nejaka dobra duša rozpravat o nejakom zlom zažitku z pôrodu, to teda počut nechcem, to zdrham...to ja som taky optimista, že to pôjde ako po masle 😀 😕 😝

zuzana151
25. nov 2011

@katy33 Katy na zaciatok ti prajem vsetulinko najlepsie k meninkam !!!! a posielame pusinky s Oliviou 😲 😉
😕 😕 😕 ze 3825 g ma vasa Vikinka, ved mas este viac ako mesiac pred terminom. To bude pekny valibucik a ides prirodzene?? ved ty taka chudunka vytlacis ju? Panvu ti merali???nevies kolko cm mas?? Ty porodis teda asi urcite skorej ako ja. Ja som bola dnes v poradni na ultrazvuk idem az buduci tyzden tak vobec neviem povedat kolko asi cca mala vazi. Aj na to interne vysetrenie idem az buduci tyzden dnes neboli nejaki ochotni 😔 🙄 ty beries teda tak vela veciciek do porodnice? Fiha, ja nic nemusim aj nam ju oblecu do tych "krasnych nemocnicnych kuskov" a az ked pojdeme domov mi priatel donesie oblecenie. Vsak uz ho ma nachystane vo vajicku ale este mu to budem urcite musiet 100x pripomenut lebo on by bol schopny zobrat nieco zo skrine a ja som uz malej vybrala najkrajsi outfit 😀 hehe aj hracky teda beriete?? Vy ste zlati, to sa asi ani nezmestite do cestovnej tasky 😀 a zavinovacku tiez neberiem lebo ked pojdeme z porodnice bude mat overal fusak a dekou prekryjem to na ten kusok staci, my mame porodnicu 15 min peso od domu a pojdeme autom takze za tych 5 minut hadam neprechladne

sijust
25. nov 2011

@katy33 ale jasne,ze to pojde ako po masle...to len ja som taky pesimista,len zle si furt nahovaram a potom som pokakana...ale ivfko som zvladla ani neviem ako...vobec to nie je take hrozne ako ma niektori strasili 🤐 ...tak snad aj porod nejako zvladnem...a budes mat tm pri porode?...lebo niektore zienky nechcu...moja mamina si to ani predstavit nevie svokra jak by dal.... ze by jej tam zavadzal a vyrusoval ju 😀

zuzana151
25. nov 2011

@mirka2010 vidis to ma ani nenapadlo to pripoistenie 😕 😅 dobre ze ta mam 😀 myslis ze staci normalne cestovne poistenie??? pojdem tam urcite vsak malej ukazat 2 tyzdnovu sesternicku, kedy ju potom uvidi my tam nepojdeme s malinkou a oni sem tiez nie...a pravdu ti poviem, ak by nebol problem s preplatenim porodu radsej by som porodila tam, ale asi by robili problemy...my sme aj tak rozmyslali ze ak by ti lekari tie vypovede nestiahli ist rodit do Hainburgu, to mame 15 min autom ale neviem ako to je s platenim 😔 😒 asi zavolam do poistovne a opytam sa na to.
dnes som bola v poradni a pytala som sa ci to nevyzera na skorsi datum a sa zasmiala ze vobec teda nie ☹ ze som zavreta krcok nezmaknuty tak nakoniec budem rodit z nas troch este posledna 🙂

katy33
25. nov 2011

@adikasala Jeej, tak to je super, mojenko, že maš kamaratky, čo už maju detičky a požičaju, čo sa da...my sme také štastie nemali, mužove sestry su už postaršie, deti odrastene, ...a veru nie je od koho 😒 Jooj, počkaj, ked sa dostaneš do toho Tesca, ako ti bude srdiečko pištat, mne sa tam vždy zdvihne tlak 😀 To nech aj mm ide s prazdnym kufrom, aby ste mohli nabalit aj tam 😀 😎 ...veru najlepšie si je počkat na vypredaje a hotovo, my tiež nemame teraz nakupenych extra vela zimnych vecičiek a tiež sa chystam až po Vianociach...ked budem vidiet aj ako malinka rycchlo rastie 🙂 😉 ...kupila som pre malinku vianočne šatočky a uštrikovala k tomu čiapočku, tak sa tu nad tym vyškieram, sme s mm uzatvarali stavky, že pokial jej tie šatočky budu, či po koienka, al. po členky - aka bude velka 😀

katy33
25. nov 2011

@mirka2010
@zuzana151 Jeeejda, až teraz som si to všimla, babulky, to je preklep, malinka ma 2825g 😕 😀 😀 😀 no pekne, ved to by mala na termin 5kg 😀

sijust
25. nov 2011

@adikasala jeej mojecka,to mas super,ze budes mat po niekom vecicky...ja som sama...svagrinka uz ma velike baby...kamosky uz maju vacsie deticky...tak vecicky posunuli svojim pribuznym...ja si budem musiet vsetko kupovat...ale mam stastie aspon v tom,ze s tym robim...a ked mi pride tovar,mozem si navyberat... 😉

katy33
25. nov 2011

@sijust Ja si to tak hovorim s tym pôrodom, je vela žien, čo im to ubehlo ani nevedeli ako 😉 No mm by chcel byt pri pôrode, vraj, ked budem vidiet malinku ja prva aj on chce, no hned som mu musela vysvetlit, že prvy bude fešak dr. 😀 😉 A keby mi tam mal priliš stresovat, vyženiem ho von 😝 ...snad zostane pri vedomi cely pôrod 😀

katy33
25. nov 2011

@zuzana151 Zlatko, takže 2825 ma malinka 😀 ..veru panvu ešte nemerali, ja dufam, že sa nam roztiahla tak ako sa patri, ved klbiky boleli až-až...Takže budeš mat ten cisarsky rez-ked musiš ist na interne, či 😀 Jajha, s tymi našimi nemocnicami,tak to je teda pruser... 😠 ...o chvilu sa začne znova doma rodit...
Ja si to tiež tak predstavujem, že mm prinesie pre malinku vecičky až do pôrodnice, mame aj vajičko, no malinku budeme brat domkov vo vaničke, to ešte pred odchodom mm nachystam-fusačik mu tam budem musiet nainštalovat, lebo ten by to pozapinal kade-tade 😀 ...mojenko, nebojkaj, nebudeš posledna, ked tak budeme zaraz 😉 ..jooj, už zasa citim ako mi malinka tlači hlavkou dolu 😕
Takže vaša princeznička bude cela vyoutfitovaná 😀 ...tak to ma byt, pôjde z pôrodnice ako hviezda 😀 😲 😲

zuzana151
25. nov 2011

@katy33 jaj tak 2825 g ved to by bola naozaj nejaka velika ale ked si pisala ze ma byt po kom tak zase az take divne mi to neprislo 😅 😀 no ja to mam tak s cisarskym, ze najskor ma nechaju dobre vytrapit prirodzene a ked to nepojde tak sup sekcia 😔 budem ubolena aj zospodu a este aj jazvu budem mat 😠 ale nevadi, nechcem na to radsej ani mysliet lebo by som zosedivela dovtedy 😀
inac z akej stranky si objednavala ten setik do postielky co si pisala ze este neprisiel??? Lebo ja som robila 6.11 objednavku z e-mama a doteraz nic neprislo, sice komunikuju uz 3x odpisali ze to poslu a stale nic 😠 to je uroven clovek chce nieco kupit a nemoze ...tak ja len ze ci si aj ty nahodou odtial nie, ked na to tiez tak cakas

adikasala
25. nov 2011

@katy33
@sijust no kocky nieco sa mi urcite podari mat pozicane,uz mi ponukli kamosky boli mi na navsteve v stredu tak sme pokecali..a mozno aj kocik kopletny sa mi podari, 🙂 pripadne si kupim az potom sportak ked ten budem pouzivat skoro 3 roky,,,aj po svagrinej nieco urcite bude...tak budem kupovat az potom na poslednu chvilu co mi bude chybat,nebudem zbytocne peniaze vyhazdovat.ale na oblecenie si potrpim ja...to si nebudem pytat,,, 🙂
@katy33 no ta tvoja mala ved som kukala ze nemoze mat skoro 4 kila uz teraz.to by uz bola riadny slonik pri narodeni

tinasc
25. nov 2011

@mirka2010 keď už spomínaš pizzu, už tu slintám ako bernardín, mňam, veľmi ľúbim pizzu, mám dve obľúbené 🙂

tinka9075
25. nov 2011

@cmelica ahoj ako dopadla konzultácia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre