IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
25. nov 2011

@katy33 moja, no tak držím palce, aby to teda bolo do tých 2 týždňov... myslím, že dudlík a odsávačku ti vysterilizujú aj v pôrodnici, aj tak ich bude treba ešte raz sterilizovať... a hračky Ti tam budú nanič, veď malinká sa s tým hrať nebude 🙂 a tie vecičky nie sú len na to, až budete odchádzať? lebo my sme v pôrodnici dostali oblečko aj plienky až keď sme odchádzali, tak sme sa obliekli do svojho 🙂 Katka ja som ti prianie písala na fb...

tinasc
25. nov 2011

@katy33 no tak to budeš mať riadnu babulku ako my 🙂 a nič si z toho nerob, že ešte nemáš nič do postieľky, aj tak jej nesmieš dať do postieľky vankúšik, ani paplónik 🙂 stačí ak máš na matraci plachtičku, jasom mala ešte deku a pod hlavičku plienočku... no a budeš ju mať v perinke, alebo zavinovačke oblečenú, tak to bude stačiť 🙂

tinasc
25. nov 2011

no Katka, až teraz som dočítala... takže malá nebudeš až taký bucko 🙂 🙂 tak potom bude kočka ako má byť 🙂 😉

dasaa
25. nov 2011

Vsetkym Katkam vsetko najlepsie k meninam 🙂

katy33
25. nov 2011

@zuzana151 😀 ..veru, tak to by bol naozaj ten slonik 😀 Mojenko, dnes mi o pol štvrtej zvonil kurier a doniesol mi ten setik, skoro som odpadla, ja som to objednavala z českej stranky,,mamitati.cz 😉 No akože, nech sa nehnevaju, ved ty o chvilonku rodiš a oni si davaju načas, ja som bola z toho hrozne nervozna, tak si viem predstavit, že i ty 😒
No inak, to važne ta najskôr nechaju vytrapit? To budu skušat , či to nahodou nepôjde normalne, ale ved ked vedia, že si utlunka, sa čudujem, prečo to takto riešia 😠 😠 😠

katy33
25. nov 2011

@tinasc Mojenko, ved presne na to som myslela, že aky to ma teraz vyznam sterilizovat, ked to vydrži sterilne len par hodin, no v papieri z pôrodnice je napisane vysterilizovane, si predstav a aj tie vecičky, ja som tiež bola pipravena, že vecičky netreba, ved tam zabalia do nemocničnych, no normalne v papieri su napisane 2-3 ponožky, rukavičky, 2-3 košielky, dupačky, tak ja neviem, či im to tu pokradli, či čo 😠 aj latkove plienky su pisane+papierove+ort.gatky, proste uplne všetko.... Hračky neberiem v žiadnom pripade, to len mm včera nakupil, tak som spomenula, že aj tie potom vysterilizujem, bo su umele 😉 ....dakujem mojenko za prianie 😲 😲 😲 ...a mojenko, ako je najlepšie davat babatinko spinkat? Niekto puše, že na chrbatiku, niekto zasa, že na boku... 😕

tinasc
25. nov 2011

@katy33 aha, no tak to máte prísnejšiu pôrodnicu, ja som si nemusela nič, okrem teda svojej košele a županu a papúč, lebo teda tie ich sú hrozné 😉 takže si musíš pobaliť úplne všetko... no nič aj tak sa dá 🙂 no bábätko najlepšie dobre odgrgnuté dať na chrbát spať, odporúča sa aj polohovať na bok, ak by trošku vygrckalo 🙂 dá sa ja tak aj tak, neviem, či máš el. pestúnku, ja som mala, takže som sa nebála, ale najlepšie teda na chrbát, ono bábo ak to bude tlačiť, bude plakať a oznámi ti, že ju niečo tlačí 🙂 ale ja som dávala aj na bok, do rána sa mi aj tak zošuchla na chrbát, takže kľudne na ten chrbát...

cmelica
25. nov 2011

@tinka9075 @dasaa @majca55 ahojte kocky mame to za sebou a uplna pohodicka 🙂 🙂 koordinatorka je uplne v pohode,vsetko nam vysvetlila a mame dlhy protokol...vraj pri mojej diagnoze je lepsi ako kratky 🙂 🙂

tinka9075
25. nov 2011

@cmelica ahoj no to som rada že máš po koordinátorka je fain všetko ti povie aj si pichala macka? a dlhý protokol myslela som si že budeš mat krátky 🙂

cmelica
25. nov 2011

@tinka9075 nie nepichala som macka.len nam ukazala ako sa picha a kedykolvek ak nebudem nico vediet mozem volat 🙂 🙂 hej myslela som,ze bude kratky aj preto som nechcela aby teraz prisla mrcha,ale uz moze prist co najskor 😀 😀 😀
a ty ako???v pondelok ides na imuno,ci sa len objednavas?? ozaj a zakazali my chodit na pocitac 😝

tinka9075
25. nov 2011

@cmelica v pondelok mám volat doktorovi tak uvidím čo bude a kto ti zakázal počítač koordinátorka? tak zostávaš na peenke však

cmelica
25. nov 2011

@tinka9075 hej ,ze mam sa zabavit niecim inym 🙂 🙂 🙂 ej ostavam,neoplati sa mi ist na 2 tyzdne do prace a potom zas PN...uz to potiahnem,aspon si oddychnem 🙂 a nebudem v tom strese co je tam teraz 🙂

tinka9075
25. nov 2011

@cmelica tak si budeš musiet kúpit nejaké knižky alebo skladat puzzle tie ja skladám velmi rada ked som stimulovala tak som 1000 poskladala 🙂 🙂 treba si odýchnut ved sa narobíš ešte dost 😉

cmelica
25. nov 2011

@tinka9075 no to puzzle je super napad,dakujem 🙂 🙂 🙂 no ved to este sa narobim dost 🙂 a ty uz beries klostik??? super 🙂 🙂

dasaa
25. nov 2011

@cmelica ahoj moja tak to je super ze bolo v pohode.a kedy si zacinas pichat ?

tinka9075
25. nov 2011

@cmelica jáj to som rada že som ti dala nápad ja si chcem teraz kúpit nejaké svietiace tak pôjdem niečo pozriet no dnes už beriem clostík jeden denne vraj mi vajka pekne rastú tak stačí len jeden 😉

cmelica
25. nov 2011

@dasaa pichat zacnem od 23 DC ale s tabletkammi uz zacinem 16 DC tak uz by ta mrsisko mohla aj prist 🙂 a ty sa ako mas??odpocivala si??

cmelica
25. nov 2011

@tinka9075 no super ze foliky pekne rastu 🙂 🙂 toto uz musi byt TUTOVKA 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
25. nov 2011

@cmelica dnes to slo od rana som mala nizky tlak asi aj koli tomu ze dnes u nas bolo velmi skarede pocasie.Ked som sa postavila tak sa mi zahmlelo pred ocami a zatocila sa mi hlava.Rano som pila kavu a vobec mi to nepomahalo tak som skusila dnes pit vela vody.Nic ine nerobim len pijem vodu a chodim stale na WC 😀.Dnes som odpocivala a strikovala 🙂

dasaa
25. nov 2011

@cmelica @tinka9075 toto bude tutovka babenky 😉 🙂 🙂

tinka9075
25. nov 2011

@cmelica to dúfam že budú pekné aj ked ich bude viac iui mi spravia teraz sa tak lahko nevzdám a aké injekcie si budeš pichat?

tinka9075
25. nov 2011

@dasaa už musí mne sa na ivf nechce íst ale ked bude treba tak pôjdem ale až na jar 🙂 🙂

cmelica
25. nov 2011

@dasaa tak mas novu zabavku chodit na WC 🙂 🙂 🙂 veru,ze vsade je tak sychravo a strasna zima 😖 brrrrrr
doma je veru najlepsie 🙂 🙂 mm je v praci??

tinka9075
25. nov 2011

@dasaa a čo si pekné štrikovala vidím že si si moju radu zobrala k srdcu 🙂 🙂 potom sem hod fotečky nech ta pochválime aká si šikovná 🙂 🙂

dasaa
25. nov 2011

@tinka9075 urcite sa to teraz podari 🙂

dasaa
25. nov 2011

@cmelica 😀 😀 ta to mi je zabava 😀 😀.Ano mm je v praci ale budem ho cakat a potom pojdeme spolu spinkat 🙂

cmelica
25. nov 2011

@tinka9075 najskor budem brat tabletky Provera ,a potom picham Diphereline,a nakoniec menopur 🙂

tinka9075
25. nov 2011

@dasaa musí už konečne 😉 😉 už chcem mat bábo 😉

dasaa
25. nov 2011

@tinka9075 jooj vies jak sa mi nechcelo strikovat ale donutila som sa a potom to uz islo v pohode.Dnes som urobila ponozky pre male babo 🙂 Fotku uz som dala 😉

dasaa
25. nov 2011

@tinka9075 verim ti kazda jedna z nas chce babo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre