IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
28. dec 2010

@zuzancek22 áno, my chceme romancu...ale nie na pokračovanie, chceme ju jedným hltom! 😉

katy33
28. dec 2010

@fomarik Supeeeeer, som rada, že aspon šefino je troška chapavy 😉 Takže vo štvrtok už uvidite krasni vašu fazulku, aaach určite už bude aj srdiečko 😉 A teba aj teraz dačo bolka, bruško-prska....al. ta fazulka šetri 🙂

fomarik
28. dec 2010

@katy33 tak mna moja fazulka sakramentsky šetrí. Mne nič nie je 😠 ! ja som úplne fit. Joj, kiežby si mala pravdu, od radosti by som hádam aj Krajka pobozkala 😉

katy33
28. dec 2010

@fomarik ...a Krajkovi by od radosti ,,fuzy upadli,,...tak sa tešim na štvrtok, napiš, čo mu upadlo, ked dostal od teba božtek 😀 ...ešte, aby si ho nemusela cmuknut dva razy, vieš - jedna fazulka-druha fazulka 😀 😝

fomarik
28. dec 2010

@katy33 chi-chi..... toľko radosti si neviem ani len predstaviť!!!!! Mala by som ísť do obchodíku, bo mi škŕka v brušku a doma nemám takmer nič....vizitka úžasnej gazdinky.

zuzancek22
28. dec 2010

@apolenka6
@fomarik no tak u mna to bolo riadne s mojim bývalím som bola 10 rokov. posledné 3 roky to bolo skôr o zvyku a pohodlnosti. tak sme začali s babatenkom, vôbec sa nám nedarilo a tak náš vzťah chladol, asi môj bývali ani to babatenko nechcel. moj terajší bol náš kamarát, a ten ma neskutočne tajne miloval 2 roky (a ja krava som si nič nevšimla), až ked som jedného pekného dna povedala dosť, vrátila sa späť k rodičom (mimochodom rodičia boli super 1 otázka bola, že s čím potrebujem pomôcť, videli aj oni že to nebolo to pravé orechové) cca po 1 mesiaci samoty, prišiel môj drahý k nám robil nám podlahu a ked sme boli sami tak mi nenápadne položil otázku "a čo keby si mala babatenko so mnou" skoro som odpadla 🙂 vášnivo ma pobozkal a povedal, so slzičkami v očkách ako moc ma celé tie roky miluje. no a tak teraz sa snažíme spolu. je mi neskutočnou oporou vo všetkom a keby to šlo tak by každú operáciu absovloval za mna.

fomarik
28. dec 2010

@zuzancek22 tak to je prekrásne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Normálne námet na telenovelu a ešte by to chcelo happyend...to babatenko! Joj, osud vám je naklonený, treba vydržať to nečakané šťastie skutočne príde vtedy, ked to budeš najmenej čakať. ♥♥♥♥♥♥

zuzancek22
28. dec 2010

@fomarik veď práve to, som teraz neskutočne šťastná sme spolu 1 rok ale pripadá mi to ako keby sme boli spolu dlho vo všetkom si rozumieme, ale k tomu uuuuuuplnemu 100 %-tnému šťastiu nám chýba len maliký uzlíček, tak veríme že rok 2011 to bude. na jar sa vezmeme a potom to vypálime 🙂 (moj drahý si ma chcel vziat už teraz v septembri, ale ja som to trošku stopla)

katy33
28. dec 2010

@zuzancek22 hmmm, veru rozpravočka.......vidiš, to je ten osud.....a bude to pokračovat 😉 ....babulky, veru je užasne, akou oporou su nam naši mm, nie každa ma take štastie 😔 ...Mojenko, držkam palčeky, nech čim skôr vašu lasku spečati nadherna fazulka 😉

katy33
28. dec 2010

@zuzancek22 Takže , čo chvila tu bude veselica , kt. mesiac bude ten štastny🙂 ....Budeš naaadherna nevestička a bude to prekraaaasny den 🙂

apolenka6
28. dec 2010

@katy33 tak som rada 😵 šéfinko sa umúdril 😝 tak verím,že sa stretneme o kolkej tam tak asi budete?my asi hned od 7h.aké budú cesty ešte sa musím vrátiť do práce preto tak skoro
@zuzancek22 ozaj ako z románu 😵 krááásne ved nie na darmo sa hovorí pod lampou býva najväčšia tma 😀
@katy33 ty,ty ty!nie .že nám ochorieš!?jedine tak tehulkovsky 😉 😅

strelicia
28. dec 2010

@sony44 Ahoj, teba som tu este nevidela. Nic to, ze nevyslo 2.IUI, vyjde to nabuduce. Co by som ja za to dala, keby som sa na IUI aspon dostala. Mna sa ani nastimulovat dostatocne nedari uz 2 mesiace. A aky mate vy problem?

@fomarik tak to mas super, to ti uz povedia aj termin teraz? Na kedy ti to vychadza? 🙂

strelicia
28. dec 2010

@zuzancek22 waaw aka rozpravka ten vas pribeh. to je super, ze si nasla cloveka, na ktoreho sa mozes spolahnut, s ktorym prezivas vsetky radosti aj starosti a je ti oporou. Velmi vam prajem aby sa to tento rok podarilo, ja v to dufam tiez, vlastne si s muzikom inu moznost ani nepripustame. 🙂

strelicia
28. dec 2010

@sony44 pozeram ze mame obidve 31 rokov 🙂 tento rok sa nam to uz musi podarit.

petuska123
28. dec 2010

@zuzancek22 jej aky pekny pribeh mate 😉

petuska123
28. dec 2010

vyzera to ze sa to zacina rozbiehat 😀 tesim sa s vami aby aj nam sa to uz konecne podarilo

fomarik
28. dec 2010

@strelicia zlatko ja vôbec neviem. Ani neviem, či niečo bude na sone vidieť. Termín podla tehu kalkulačky by som mala mať 24. augusta.

apolenka6
28. dec 2010

@fomarik písala som ti pozri vyššie ,ale omylom som to napísala katy

fomarik
28. dec 2010

@apolenka6 Ju, no neviem. My o 4.45 vyrážame, tak pravdepodobne okolo 7.15 by sme tam mali byť. Zlatko, nech máš veeeľa kvalitných vajok!!!!! ved sme nejaké nosnice, nie,

petuska123
28. dec 2010

ja cakam na mrchu na silvestra 😀 a potom zas cakam dalsiu mrchu a az potom ideme do martina 😠

apolenka6
28. dec 2010

@fomarik my vyrážame 5:30 a okolo 7-15h.tam tiež budeme tak sa dúfam stretneme 😎 tak ta nosnica to sa uvidí bola by som len a len rada 😵 hádam nás nestihne žiadna kalamita na ceste a šťastne docestujeme tam aj späť

strelicia
28. dec 2010

@petuska123 jeeej ja tiez cakam mrchu o den skor ako ty 30.12. takze by potom sono v MT vychadzalo na 10.1. uz teraz sa bojim ci sa stimulka do tretice uz podari...aaach jaj.

strelicia
28. dec 2010

baby objavila som tuto temu: https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/sojove-isoflanovoidy-ako-nahrada-clostilbegytu/

mozno ju uz niektore poznate, ale ja som o tom nevedela. Uz aj dnes utekam do lekarne zhanat tu soju ako nahradu clostylu. juchuuu.

sony44
28. dec 2010

@fomarik ahoj, dakujem za vírusiky, vraj pozitívne je nad 10 a vraj aj niektoré ženy, ktoré majú 20 tak začnú krvácať....tak neviem, všetko som vysadila a čakám na menzes, ktovie kedy sa po vysadení dostaví, lebo minule dorazil na druhý deň
my sme si dali 16.11. žiadosť na 3. ivf, tak sa musíme rozhodnúť či ešte iui, či rovno ivf....akosi sa všetkého bojím a najviac toho sklamania, som nejaká zmatená,lebo som bola v tom že to vyšlo

sony44
28. dec 2010

@strelicia - ja som do tejto temy nakukla len preto že sme išli na iui, viac som bola v temach na ivf, lebo to sme tento rok podstupili tiež 2x a neuspešne, tak tu čerpám z vašej pozitívnej energie 🙂 .
my máme problém v tvare spermií...........
áno, už je najvyšší čas, aby sme sa už aj my tešili z malých uzlíčkov

zuzancek22
29. dec 2010

krásne ránko prajem 😀

katy33
29. dec 2010

Breeee ranko.....babulky, tak dnes BT klesla na 36,8 - takže čakam ms v plnom prude a pôjde sa stimulovat 😀 Dufam, že nejake tie vajka vypestujeme, ked sme dokazali mat teraz ovulku i bez clost. 😉

zuzancek22
29. dec 2010

@katy33 tak veľa šťastia prajem

katy33
29. dec 2010

@zuzancek22 Dakujem, bude ho treba...Zasa v robotke, všakže 😠 .Aj sa niekde chystate na Silvestra, či bude papučova kultura, tak ako my 😎

zuzancek22
29. dec 2010

@katy33 no budeme u známych , bude nás viac, tak sa teším.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre