IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
28. nov 2011

@dasaa tak to asi nevydržím chcela by som v piatok mm má narodky to by bol darček 😵

dasaa
28. nov 2011

@majca55 tak to by bol fakt super darcek juuj velmi vam to prajem 😉

majca55
28. nov 2011

@dasaa dakujeme 😵

dasaa
28. nov 2011

babenky @cmelica @tinka9075 @majca55 tak ja budem koncit idem sa este najest a idem si lahnut k telke.Ved zajtra pokecame.Prajem vam pekny prijemny vecer a dobru nocku 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
28. nov 2011

@dasaa ahoj treba si lahnút aj pri telku Dobrú nocku 😔 😔

majca55
28. nov 2011

@dasaa dobru nocku treba ti odychovať 😵

cmelica
28. nov 2011

@dasaa dobru nocku 😔

cmelica
28. nov 2011

@pici ahooj!!ako sa mas a co vysledky ako dopadli??

apolenka6
29. nov 2011

@ursula5 myslím na teba ako sa máte... 🙂 držím palce! som zvedavá na správičku 😉

bystroocka
29. nov 2011

@majca55 nech sa podari! to mas za sebou tretie iui?

bystroocka
29. nov 2011

@cmelica dakujem. ako pokracujes? zacinas so stimulkou? v gynfive mi povedali, ze na december neplanuju ziadne vykony, aj oni si chcu cez sviatky odpocinut 😝 .ako znasas hormony? keby to slo bez toho....

cmelica
29. nov 2011

@bystroocka teraz som 2DC a cakam na 13.12 aby som mohla zacat s proverou a 20.12 zacinam pichat 1 injekcie...dufam,ze ich budem znasat dobre a nebudem na Vianoce ako mechom prastena 😀 a ty sa ako citis??aj papas niake vitaminky??

mirka2010
29. nov 2011

@dasaa ahoj mojka, no nakupila som si kadeco, tak skusam...bola som aj v lekarni, tam mi predali take sacky priamo na zahu, ze tie su najvhodnejsie pre tehotne, tak uvidim....inak tortove oplatky, oriesky, mandle...maaaam nakupene, budem skusat....lebo to co bolo vcera ma odstavilo na komplet cely den a nic som poriadne neporobila....

dasaa
29. nov 2011

@mirka2010 och moja uz len to vydrz bude to zachvilku dobre 🙂

mirka2010
29. nov 2011

@dasaa ved jasne, ja vydrzim, ja pre maleho uplne vsetko vydrzim, vsak kto by nie????

dasaa
29. nov 2011

@mirka2010 co my vsetko vydrzime a co vsetko mi urobime pre babo 🙂

dasaa
29. nov 2011

@cmelica @majca55 @tinka9075 ahojte ako sa dnes mame ? 🙂 🙂

cmelica
29. nov 2011

@dasaa ahoooj!!!v pohodicke a hlavne nudne 🙂 a ty ako??uz sa ucis??

mirka2010
29. nov 2011

@dasaa no samozrejme, to je poslanie nas matiek 🙂 urobit vsetko pre nase lasky vytuzene 🙂

pici
29. nov 2011

@cmelica este nemam, ale tento tyzden by mali byt :D tak dam vediet :D

dasaa
29. nov 2011

@cmelica ano uz som sa zacala ucit.No poviem ti vobec mi to nejde och moj mozog 😠 😠 😠 .

katy33
29. nov 2011

Ahojte babulky moje,.....................
+
@mirka2010 @zuzana151..takže mame za sebou 1.poradnu v nemocnici, kde budeme rodit u dr., kt. nas bude rodit 🙂 ....tak krčok mame už takmer vytrateny a sme otvorene na špic prsta 😕 ...aj dr. to vidi tak, že malinka bude do 2tyždnov vonku a vraj , ak nie a ja budem už otvorena na 2cm, tak to popoženu 😕 🙂 Bambulka ma už 3074g, ona nam rastie ako z vody, dr. vravel, aby som si robila teple kupele a sprchy, vraj to pomaha na uvolnenie a lepšie otvaranie krčku...chcel sa dnes presvedčit, či je to naozaj baba, noVikinka robila drahoty a neukazala mu kavove zrno 😀 ...to je 1.dr., pred ktorym sa nepredvadzala, tak predsa bude aspon troška hambliva 😀 😝 ...juj, kiež by to bola pravda a na Vianoce by sme boli už domka, aj s našou lasočkou 🙂
@mirka2010 mojenko, si sa ma pytala, či aj naša Viki čka...a vieš ako 😀 tiež kolkokrat aj dvakrat za den, vraj je to spôsobene tym, že babatinko si cucne naraz viac plodovej vody a potom nam bruško nadhadzuje 😀 😉

buba13
29. nov 2011

@majca55 aj ja sa tesim, ze napises, ze si tehotna 🙂 jooooj to by bolo super. kedy testujes?

cmelica
29. nov 2011

@katy33 juu tak coskoro budete uz mat bambulku pri sebe 🙂 🙂 🙂 drzkam palce aby vsetko prebehlo hladucko 🙂 🙂

adikasala
29. nov 2011

@katy33 katuska tesim sa tebou ze to mate za par....vikinka uz bude svami ochvilku,,,drzim palce 😉

katy33
29. nov 2011

@cmelica
@adikasala Babulky naše, dakujeme...dufam, že si to nerozmysli a ešte na Silvestra budeme 2v1 😕 😀
@cmelica Mojenko, vieš, čo to znamena, že sa bude posuvat štafeta , apolenočku tu mam poruke, tak ta ju ma cubi-dub a myslim aj na vas...tak sa pripravte 🙂 😉

adikasala
29. nov 2011

@katy33 katka tie fotky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 si aj ja predstavujem nieco podobne pod stromcekom,,,ved za 3 tyzdne uz brusko bude vidiet dobre 😀 mm sa ma pytal ze co chcem od jeziska 😀 ja ze nic ved uz jezisko doniesol v auguste...krajsie vianoce som si ani nemohla zelat 2v1 🙂 🙂

alibabaa
29. nov 2011

@katy33 jeeej zachvilku sa to kinderko vyliahneee ♥ ♥ ♥

adikasala
29. nov 2011

@alibabaa ahoj ako sa mi mas? 🙂

alibabaa
29. nov 2011

@adikasala ja vlastne ani neviem. vsetko ma boli od hlavy , cez krize ,brucho, dnes aj zaludok, vcera ma aj creva boleli.. neskutocne ubijajuce bolesti.. a nechcem tu ruzovu lentilku furt papat, ved zachvilu by zo mna bola zavislacka 😅 .... no akoze nic moc.. nalady neskutocne,... raz horu raz dolu.. a este k tomu ma tusim aj zuby zacali boliet co mi zubarka hovorila ze kaz a ze musim na rtg, lebo sa jej nieco nezda... tak sa to zacalo na mna krasne sypat... ach jo... ale radsej teraz ako potom... v januari alebo februari ked pojdem na KET 😉
ty sa pochval .. radsej si precitam nejake pekne riadky ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre