IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bystroocka
30. nov 2011

@cmelica nech ti cez sviatky krasne rastu foliky. neberiem ziadne vitaminy, vcera vecer som si poplakala, na treti den po iui sa mi zrazu tvrdy zatvoreny krcok skratil a zmakol /zistila som to, ked som si davala vecer utros/, dovtedy bol priam ukazkovy. nevyslo to zrejme.. chytila ma depka, celkom som zufala, co sa stalo.

alibabaa
30. nov 2011

tak a vyzera to tak, ze bude musiet 8-cka definitivne von.. aj ked este ani nevykuka.. rastie kolmo a tlaci mi na 7-cku .. a ta tlaci 6-tku a taaaa boli pri zakusnuti.. ojojoooj a uz ma tusim boli aj bez toho aby som zakusla... ☹ ☹
hehe ako to tak pisem tak ma tusim bolia uz vsetky zuby 😀 😀 😀

adikasala
30. nov 2011

@alibabaa sme dve zo zubami,,,ach jaj 😉

kostickabonnie
30. nov 2011

ahojte babenky, ja dnes picham pregnyl, lebo ovulujem z lavej strany, super, su tam 2 foliky, vacsi ma 19mm a v piatok ideme na 2.IUI...kiezby sa to podarilo

bystroocka
30. nov 2011

@kostickabonnie drzim palce! ako si sa citila po prvom iui? Ja som po prvom iui len treti den a uz som v depke, zrazu mi zmakol krcok 😢

bystroocka
30. nov 2011

@alibabaa ked sa nedari, tak vsetko...preco sa musime tak trapit?

tinka9075
30. nov 2011

@kostickabonnie podarí sa ja idem v piatok na sono tak som zvedavá aké budú folíky 🙂 🙂

kostickabonnie
30. nov 2011

@bystroocka bola som tak psychicky namotana na 100% uspech, ze som mala vsetky mozne priznaky...prislo spinenie na 7d po iui, citlive prsia, unava a potom negativny test a negativna krv a mrcha meskala....asi to boli vsugerovane priznaky....ty este nehadz flintu do zita a skus zamestnat svoju hlavu nejakymi inymi myslienkami...trebars zoznamom vianocnych darcekov 😉 , ja sa tiez pokusim neupinat na priebeh nasledujucich 14 dni po IUI, ale keby sme nemuseli ten utrogestan vkladat 😖

kostickabonnie
30. nov 2011

@tinka9075 neboj, budu ukazkove, ja mam rada len tie na lavej strane, kedze prava je nepriechodna 😀 ale su asi trochu oziarene tie moje, lebo som v pondelok bola na RTG bedrovych klbov....snad to nebude mat nejaky vplyv (nestihla som sa ani opytat dr., zasa to bola bleskovka, ani som necakala, rovno som sla dnu a o 5 minut som uz bola v aute)

bystroocka
30. nov 2011

@kostickabonnie uf, asi sa neda pripisovat vyznam priznakom, dobrym alebo zlym.... snazim sa na to nemysliet, no nedari sa, tuzim po babatku ako my vsetky. s tym utrogestanom je ozaj otrava, davaju ho asi pausalne vsetkym. aku ste mali diagnozu na iui? ja som ok a mm ma hranicny spg, takze nic zavazne a aj tak nula bodov ☹

tinka9075
30. nov 2011

@kostickabonnie ja mávam pekné na oboch stranách ale ked mi pozerá na lavej tak dost to bolí lavý vaječník mám trošku schovaní ale vydržím naposledy som mala tri pekné a nič z toho

kostickabonnie
30. nov 2011

@bystroocka ja mam zvyseny prolaktin, uzivam dlhodobo parlodel a jednu stranu nepriechodnu, mm ma zhorseny spermiogram, ale on si to nechce priznat (raz mu robili u bezneho urologa a bola to normozoospermia a 2x v centre zrazu asthenooligoteratospermia - tak si mysli, ze v centre zvaluju vinu na muzov) takze obmedzujuce podmienky na oboch stranach....snazime sa 3 roky, ale 2,5 roka som netusila, ze sanca otehotniet je len cca kazdy druhy mesiac, a aj to vtedy sa k vajicku tie captave spermie (pohybuju sa do stran a nie dopredu) nemusia dopravit, alebo moze zauradovat este aj ten prolaktin 😠

kostickabonnie
30. nov 2011

@tinka9075 ty pojdes teraz na IVF alebo IUI?

tinka9075
30. nov 2011

@kostickabonnie teraz idem na iui 🙂

bystroocka
30. nov 2011

@kostickabonnie uf to mas pestre! ale raz sa to musi podarit, tak preco nie prave teraz?
to su celi chlapi, neradi si to priznavaju asi to narusuje ich predstavu macha 😀 ten moj cely cas pripisoval chybu mne a ked mal vysledky spg uplne ho to vzalo, ale uz sa s tym vyrovnal, ved nie je to najhorsie. dokonca vcera sam od seba zacal, ze keby sa nahodou nepodarilo, budeme skusat dalej a predtym ked som navrhla,aby sme s tym konecne nieco robili a isli do caru nechcel o tom ani pocut.

kostickabonnie
30. nov 2011

@bystroocka ten moj sa konecne pustil aj do vitaminov, ktore som mu kupila....najprv zjedol 4 tbl za 3 tyzdne, potom som narobila krik 😀 a teraz sa snazi nezabudnut pri ranajkach, ale stale je na sluzobke, tak to neviem skontrolovat

cmelica
30. nov 2011

@bystroocka dakujem,snad to tak bude 🙂 🙂 ja sa teda tym krckovim priznakom nerozumiem,ale ved si este len na zaciatku ,tak nehadz flintu do zita...nic to nemuselo znamenat a na konci budu krasne // 🙂 kup si aspon kyselinu listovu,ta je dobra na vyvoj babatka 🙂 ja ju uzivam uz teraz 🙂 a sna z sa zamestnat niecim,aby si sa nepozorovala...pekne hladkaj brusko a prihovaraj sa mu 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
30. nov 2011

@tinka9075 takze ked ides v piatok na sono, tak iui bude v pondelok? v kazdom pripade sa vysledky dozvieme este pred Vianocami, bol by to najkrajsi darcek, ine ani nechcem 🙂

alibabaa
30. nov 2011

@adikasala ach tie zuby... len sa toho trosku bojim, lebo nebudu len trhat ale aj rezat...

tinka9075
30. nov 2011

@kostickabonnie ano v piatok sono pred iui a uvidím kedy iui bude no výsledky pred vianocami už som písala ježiškovi čo chcem tak dúfam že ma nesklame 🙂 🙂

tinka9075
30. nov 2011

@cmelica ahoj ako puzzle ešte nedorazili? 🙂

cmelica
30. nov 2011

@tinka9075 ahoj!este nie maju cas do 13.12 kym zacnem s liekmi a sem potom uz len tak sporadicky nakuknem 😖 juu ako to vydrzim 😝

cmelica
30. nov 2011

@tinka9075 tak uz v paitok budes vediet kedy IUI?ako to rychlo bezi 🙂 🙂

tinka9075
30. nov 2011

@cmelica no budeš musiet vydržat inak aj mne už docent vravel že na net mám chodit len chvílku 🙂 v piatok sono snád mi povedia kedy bude iui 😉 😉

cmelica
30. nov 2011

@tinka9075 tak uz aj tebe to povedali? 🙂 🙂 a kedy zacinas pichat??

dasaa
30. nov 2011

@kostickabonnie urcite sa to podari len treba verit

cmelica
30. nov 2011

@kostickabonnie drzim mooooc palce aj na nohach 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂

dasaa
30. nov 2011

@cmelica a ty co mas nove ? 🙂

dasaa
30. nov 2011

@majca55 ahoj ako sa citis ?Budes si testovat piatok?

cmelica
30. nov 2011

@dasaa ja nemam nic nove 🙂 teraz len cistim hlavu a zbieram infosku o IVF 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre