IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
3. dec 2011

@katy33 @sijust dakujeme babulky moje 😵 😵 teším sa dúfam,že fazulka vydrží 😵

apolenka6
3. dec 2011

@majca55 určite fazuľka vydrží ,neboj! 😉 na také ani nemysli 😠 🙂 🙂

tinasc
3. dec 2011

@majca55 určite vydrží, neboj sa

tinka9075
3. dec 2011

@majca55 blahoželám moja pošli mi štafetku v pondelok volám do Iscare v Ba doc.Válkymu a v januári chcem íst na iui 🙂

dasaa
3. dec 2011

@majca55 fazulka vydrzi 9 mes.a potom budes uz len kocikovat 🙂

majca55
3. dec 2011

@apolenka6 @tinasc @tinka9075 @dasaa dakujem babulky ste zlaté 😵 😵

majca55
3. dec 2011

@tinka9075 jasne moja posielam ti 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

cmelica
4. dec 2011

@dasaa ahoj zlatko 🙂 🙂 vecra sme mali navstevu,tak som sem uz ani nemala kedy nakuknut ...a ty ako??co mas dnes na plane??

kostickabonnie
4. dec 2011

@majca55 blahozelam, je to super, ze konecne prichadzaju pozitivne spravy, teraz najblizsie testuje
@bystroocka ze? kolky den si po IUI?

kostickabonnie
4. dec 2011

@cmelica ahoj cmelica, som ti nestihla odpovedat, lebo mm zacina byt podrazdeny, ked som na MK 🙂 ale ved on v pondelok odide na sluzobku 😀 dr.H je doktor Harbulak z GF a poviem ti, nevyzera to dobre, lebo ma odvtedy vsetko boli, vajecniky, podbrusko a palenie pri moceni ...vyzera to na zapal mocovej rury...bojim sa, ze to vsetko neprispeje k ocakavanym //

majca55
4. dec 2011

@kostickabonnie dakujem moja 😵

majca55
4. dec 2011

Tak babulky moje tú su moje testíky 😲 😵 síce naopak odfotené,ale nevadí 😀 dakujem za vašu podporu všetkým ste zlaté 😲 😲

kostickabonnie
4. dec 2011

@majca55 ja som este nikdy nemala // a ani som nevedela, kde presne sa ta druha ciarka ma objavit, ale musi to byt fakt vzrusujuci pocit, ked na to pozeras a zrazu sa tam objavi 🙂 pekne 🙂

majca55
4. dec 2011

@kostickabonnie ano je to krásny pocit a v skutočnosti sú ešte trošku silnejšie 😲 😲 moja želám ti aby si mala čo najskor na testíku // krásne čiarky 😵

tinka9075
4. dec 2011

@majca55 dakujem za štafetku a pekné kolajnice júj dúfam že ja budem mat zachvílu také isté som zvedavá čo mi povie docent v Blave ale aspon viem že ma neoklame 🙂

majca55
4. dec 2011

@tinka9075 díky moja ja sa len učím tu dávať foto a to som hrozne odfotila 😀 jeden test je 13 den a druhý 15 den 😲 moja držkám moc moc palce a ďalší cyklus tu pridáš foto ty 😵 už si objednana do Blavy?

tinka9075
4. dec 2011

@majca55 ahoj zajtra volám tak som zvedavá ale v januári chcem íst na iui však si môj vzor 3iui sa musí podarit aj mne ja tomu verím a budem v dobrých rukách do Martina idem ešte na krv aby sa zistilo prečo v začiatkoch potratím aj do toho som musela Gala doslova dokopat ale načo robot iui ked neviem na čom som a muž včera povedal že ked otehotniem po iui je zbytočné robit ivf aj ja som toho názoru 🙂

cmelica
4. dec 2011

@kostickabonnie ahooj!!moj mm je na tom asi tak ako toj,ale je sport tak mu to nevadi 😀
zlatko a bola si u gynekologa,nech ta pozrie ci to neni zapal?? moooc ti prajem na testiku // a verim,ze tam aj budu 🙂 hovori sa ,ze ked je zena chora,pred tehu tak sa to podari,lebo telo sa sustredi hlavne na virus a nie na uhniezdenie fazulky...taj tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂

cmelica
4. dec 2011

@majca55 krasne testiky 🙂 🙂 🙂

majca55
4. dec 2011

@cmelica @tinka9075 Babulky moje dakujem vám veľmi pekne 😵 😲 Galo robí v Iscare vraj riaditeľa? ☹ 😠

tinka9075
4. dec 2011

@kostickabonnie neboj iui sa podarí ale správanie dr.Harbuláka som si zažila aj ja tak viem čo je to za lekára 😒

kostickabonnie
4. dec 2011

@cmelica nebola som u lekara, kedze je vikend 🙂 ale ty si na pn-ke, takze to asi tie dni moc nesledujes 😀 😀 😀

cmelica
4. dec 2011

@kostickabonnie 😀 😀 😀 no tak to teda nie 🙂 🙂 🙂 🙂 som teda riadne zadrela,hehehehehe 😀
tak a zajtra sa chystas????

tinka9075
4. dec 2011

@majca55 za málo ved sme tu na to potom budeš podporovat ty nás 🙂 Galo robí riaditela no hlavná vec je že docenta Tomáša vyštvali a dali tam takého doktoríka ale sme na Slovensku človek ktorý sa snažil urobit páry štastné musel odíst a taký čo mu ide len o biznis tam bude robit fuj fuj ☹ ☹ ale si myslím že vela pacientiek odíde a ja som medzi prvými a Iscare sa im zachvílu rozpadne 😀 😀

majca55
4. dec 2011

@tinka9075 kde odišiel ten docent nevieš?budete v januári aj s cmelicou tehotné tfuj tfuj vám to prajem moc moc 😲 😲 😲

tinka9075
4. dec 2011

@majca55 neviem ale je na PN ale si myslím že niečo otvorí alebo pôjde niekam robit a potom idem za ním lebo som mu vdačná za vela keby si to videla v piatok v centre chaos a bordel ked tam bol docent pohoda a klud no ani sa mi tam nechce íst na krv ale nejak to pretrpím

majca55
4. dec 2011

@tinka9075 len chod už ked si objednaná aspon budeš vedieť čo ako moja 😵 som zvedavá na kedy ťa objednajú v Blave daj vedieť 😵

tinka9075
4. dec 2011

@majca55 no musím íst ale nejak to pretrpím no čo mi už zostáva ja som tiež zvedavá ale chcem íst čím skôr tak uvidím zajtra napíšem kedy ma objednali 🙂

kostickabonnie
4. dec 2011

@cmelica asi nie, navstevy gynekologa koncia u mna tlakom 300 na 200, musela by som ist rano o siestej, cakat na casenku v rade zien do 7,15 a ked sa mi to aj nahodou podari, tak mi doktor povie, ze mam ist na urologiu....uz poznam tie postupy....takze radsej budem doma cajickovat a sediet v teplucku a dufat, ze to do zajtra prejde...nedovolim ziadnemu lekarovi, aby mi tam cokolvek pchal, kym sa nespametam z Harbulaka 😠

cmelica
4. dec 2011

@majca55 Kujeeeem 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre