IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
5. dec 2011

@tinka9075 no necakala som ze tak skoro vas zoberu.Je to super tak este stihnes aj tento mesiac IUI. 🙂

cmelica
5. dec 2011

@silvik1 ahooj!!ja som bola 2x na IUI a zakazdym som bola doma...treba mat klud 🙂 🙂 teda zalezi aku mas pracu 🙂

tinka9075
5. dec 2011

@dasaa aj ja som bola prekvapená ale ja som už k docentovi chodila a on má len svoje pacientky možno preto a objednaní sme o pol jednej čo je super muž povedal že aspon nemusíme skoro vstávat júj tak sa teším 😉

dasaa
5. dec 2011

@cmelica Bola som vonku pol hodky ale tak mi prislo zle ze radsej som isla domov.Chcela som strikovat ale u nas je take blbe pocasie ze neviem ci skor bude prsat alebo snezit.Svetlo je na h........Musela by som svietit a to sa mi zda ze je este skoro 😀

zuzana151
5. dec 2011

@mirka2010
@katy33 ahojte mojenka tak ja prave cakam na prijme na priatela co mi donesie veci, stale placem strasne sa bojim idem lezat na rizikovu graviditu mala je strasne velka ma uz cez 4 kila zajtra mi asi urobia sekciu, som uplne zostresovana bojim sa ako nikdy v zivote. Myslite prosim na nas . Pekny dnik

kostickabonnie
5. dec 2011

@cmelica parada, to fialove je uzasne, my sme posledne stavali s muzom 5000 dielikov http://www.svet-puzzle.sk/show_goods.php?goodsI... takze mensie nas uz velmi nelakali....ale ked som videla to tvoje, tak asi zacnem pozerat aj na mensie 😀 mam sa lepsie, dnes som bola u vseob.lekara, tak ma nechal doma, idem zehlit

tinka9075
5. dec 2011

@cmelica no kým tie puzzle poskladáš a pekne budeš stimulovat no super a potom budeš bábetku ukazovat čo robila jeho mamina ked na bábo čakala 🙂 🙂

kostickabonnie
5. dec 2011

@silvik1 ako som uz pisala vyssie, chcela som po 2.IUI ostat doma, ale pan doktor mi len pekne vysvetlil, ze IUI je nahrada pohlavneho styku (nepovedal, ze pekne draha, za prachy 😀 ) a po pohlavnom styku sa predsa na PN-ku nechodi....takze zavisi od centra a pristupu lekara

dasaa
5. dec 2011

@cmelica puzzle je dobra vec aspn mozog sa ti trosku precisti 😀 😀 😀 ale pri tom tak rychlo ide cas

silvik1
5. dec 2011

@dasaa no zajtra by mi mala prísť ms a začínam stimulovať, takže by to malo vyjsť okolo 19.12.11 akurát, že dovolenku mám nahlásenú od 23.12.

silvik1
5. dec 2011

@cmelica no prácu mám síce "sedavú", ale šéf dokáže byť totálny psycho (no však nemec 🙂 )

dasaa
5. dec 2011

@silvik1 tak chod za svojim gynek.a nech ti da aspon Pecko na 2 dni alebo aspon na jeden den

silvik1
5. dec 2011

@kostickabonnie no pôvodne som tiež plánovala ostať doma len v ten deň zákroku a potom ísť do práce. no veď uvidíme - tie tri dni by som nejako vydržala a potom mám aj tak voľno až do 09.01. 🙂

dasaa
5. dec 2011

@silvik1 najlepsie je byt po zakroku IUI doma a v klude byt.No ja by som to takto riesila.Alebo este si zober dovolenku ked sa bude dat 🙂

silvik1
5. dec 2011

@dasaa myslíš celodenné ošetrenie - tak to už mám dávno vyčerpané 🙂 ale mám kopec nadčasov a dovolenky tak to nejako vykryjem 🙂

dasaa
5. dec 2011

@cmelica pozerala si vcera srdce pre deti ci ako to bolo?

dasaa
5. dec 2011

@silvik1 ano myslim.Tak aspon by bolo keby po zakroku bola doma ten den 🙂 A mozem vediet aky mate problem ak nechces tak nemusis

katy33
5. dec 2011

@zuzana151 Moje slniečko, nebojkaj sa, všetko bude v najlepšoom poriadku a zajtra budeš mat malinku v naruči..jazvička sa rychlo uhoji, velmi na teba myslime a držkame všetky palčeky, dopeadne to dobre 🙂 😉 Posielame obrovske objatie, nech je to už za vami...zajtra bude krasny dnik, uvidiš, mojenko a ak sa ti bude dat, hned sa nam ozvi, budeme čakat...prajeme vela sil, zlatinko 😲 😲 😲 😲

bystroocka
5. dec 2011

@silvik1 ahoj, ja som 9den po prvom IUI, bolo sice v sobotu,no neodpocivala som (mame uz jedneho potomka 😉 a este k tomu to bol uzasne ubehany blaznivy den a odvtedy viac menej v jednom kole...Ale myslim si, ze je lepsie ostat v klude, ak sa da a oddychovat!

silvik1
5. dec 2011

@dasaa myslím, že sa tomu odborne hovorí "syndróm polycystických vaječníkov" v skratke PCO. v novembri som bola na laparke a do vianoc chce lekár stihnúť aj IUI, tak uvidíme, snáď to vyjde 🙂

dasaa
5. dec 2011

@silvik1 urite sa to podari a aj to do vianoc stihnes len treba verit 🙂 Potom nam daj vediet kedy tpojdes na IUI.Moze byt ze to bude aj skor ako 19.12. 🙂

cmelica
5. dec 2011

@zuzana151 ahojky 🙂 nebojkaj sa moja zajtra budes mat bambulku uz pri sebe v naruci 🙂 🙂 drzkaj sa a drzim palce aby islo vsetko ako po masle 🙂

kostickabonnie
5. dec 2011

@bystroocka ako sa citis? mas nejake priznaky? 😉

silvik1
5. dec 2011

@dasaa no to práve neviem - koľko dní po kontrole a injekcii pregnylu sa ide na zákrok. vykonávajú ho aj cez víkendy ?

cmelica
5. dec 2011

@kostickabonnie tak to je uzastne 🙂 🙂 super ,ze si doma aspon si odpocinies 🙂 🙂

cmelica
5. dec 2011

@dasaa nie nepozerala..mm ma prehovoril na film ,aby nemusel ist do kuchyne 🙂 🙂 no ale stihla som posledne prispevky a medzi reklamou tiez niake a hned som bucala 😨 a ty si pozerala co??

dasaa
5. dec 2011

@silvik1 ano aj cez vikendy.Ja uz si to velmi nepametam.Po menstruacii prides na kontrolu 10 alebo 11 den a oni ti urobia sono.Ak vsetko bude v poriadku tak este ten vecer ti pichnu injekciu pregnyl a o 2 dni ides na IUI.Aspon ja som tak mala ale ja som nebola 10 a 11den ake 9 den na sone 🙂

cmelica
5. dec 2011

@silvik1 tak je lepsie ak budes doma...pregnyl si das pichnut 2 dni pred IUI 🙂 a v ten den je lepsie byt v klude..kam chodis do centra?

dasaa
5. dec 2011

@cmelica tak ako som to vcera pisala povedala som ze to nebudem pozerat ale nedalo mi to tak sompozerala no veru som si aj poplakala.A ked som sa chcela ukludnit tak som rychlo prepla.

cmelica
5. dec 2011

@bystroocka ahoj!a kedy testujes??ako sa citis??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre