IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

simik22
8. dec 2011

takze babulky, aj ja sa pripajam k tym, pre ktore bolo IUI uspesne hned na prvy sup 🙂)))

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 aj tebe dobre ranko 🙂

dasaa
8. dec 2011

@simik22 gratulujem a vitaj u nas 🙂

simik22
8. dec 2011

@dasaa dakujem 🙂)))

dasaa
8. dec 2011

@sijust ano pisala prave som si to citala.Ale nerozumiem preco mne kazali prist v 13tt a potom vraj az 20 tt

sijust
8. dec 2011

@petuska123 tesim sa s tebou a moc gratulujem! 🙂

dasaa
8. dec 2011

@cmelica ahoj moja ako sa mame ? 😉

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 zajtra mate rande tak ti budem drzat prsteky aby ste mali prijemnu cestu a aby vsetko pekne dopadlo 🙂

dadax84
8. dec 2011

@simik22 Este raz ti blahozelam, a dufam ze aj moje prve IUI bude uspesne 🙂

sijust
8. dec 2011

@mirka2010 zlatinko,co ja?ja som ok...okrem toho,ze mi brusinko rastie,tak ani neviem,ze tam drobcek je,je taky dobrucky,netrapi...len sa mi zacali trosku krize a klby ozyvat...uz som s tym mala dlho pokoj po liecbe a teraz sa to trosku ohlasuje,dufam,ze to bude ok....mas pravdu,je to pre mna strasne stresujuce,ale nic s tym nespravim...modlim sa kazdy den,aby bol drobcek zdravucky,nech si ziape den noc...len aby bol zdravy...mojecka,ale ty ako sa citis?...uz to mate s katkou za par...myslim na vas...uz sa nevies dockat,vsak?juuj uz ho budete mat pri sebe 😔

simik22
8. dec 2011

@dadax84 dakujem pekne, a neboj nic, urcite bude .-)

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa dakujem a dobré ránko už sa teším na to rande dúfam že ma poteší 🙂 🙂

sijust
8. dec 2011

@dasaa ja si myslim ze v tom 13tt ti budu robit toto meranie...je tam nejake rozpatie v tt...

dasaa
8. dec 2011

@dadax84 urcite sa to podari 🙂

dasaa
8. dec 2011

@sijust povedali mi ze zoberu aj krv no ved urcite mipotompovedia co a ako dalej ,

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 urcite ta potesia lebo tomu verime 🙂

dasaa
8. dec 2011

@simik22 a v ktorom centre si bola na IUI ak mozem vediet?

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa ved aj ja tomu verím a už bude dobre 🙂

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 bude a myslis ze este stihnes tento mesiac IUI ?To by bolo super keby ano 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa no neviem asi nie ale včera ma velmi bolelo brucho asi praskli folíky tak sme to poistili možno sa niečo uchytí a ked nie tak január je istý 🙂 🙂

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 tak to by bolo super keby sa nie co uchytilo 🙂 jooooj velmi ti to prajem

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 co dnes mas naplane ?

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa necháme sa prekvapit čo bude do Martina ešte idem na krv na vyšetrenie na imunologiu a po výsledkoch poviem dovidenia a prchám preč 🙂 🙂

dasaa
8. dec 2011

ten Facebook ma uz stve ☹

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa dnes čakám na chlapov z Datartu u nich sme objednávali práčku a mali ju aj zapojit a vykašlali sa na to tak som tam narobila krik že čo to má znamenat tak dnes prídu do 14hodiny tak som zvedavá 🙂 🙂

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 no jasne len rychlo odkafrat pracu a ist cim skor prec.Ja to tak neznasam.

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa presne a aký boli neochotný oni by mi práčku nechali asi na dvore tak som im povedala že takú dlhú hadicu nemám aby mi práčka prala na dvore 😀 😀 😀 😀

sijust
8. dec 2011

@dasaa myslim,ze to bude ono...oni ti povedia...tak to ides do H.,ano?

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 ved dobre si im povedala.Myslim si ze je to ich povinost doniest az hore vec.Ved aj zato beru peniaze

dasaa
8. dec 2011

@sijust ano idem tam.No my sme chceli vediet ze kedy sa robi ta genetika a este aj nejake ine testy bo sme z daleka.A dr.mi povedala ze genetika sa robi v 13 tt a potom vraj ostatne testy az 20 tt.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre