IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
8. dec 2011

@apolenka6 Magdi....je mi to strasne luto 😢 ...ale pri iui nie velmi velka sanca,ved to sama vies...nechces skusit to IVF?ta tuzba po dietatku je velka,ale akokolvek sa rozhodnes,alebo si sa uz rozhodla....budem na teba mysliet,drzat palce,aby si bola maminkou 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@apolenka6 júj toto nie mne je to tak lúto 😒

dasaa
8. dec 2011

@apolenka6 viem ze je to tvoja vec ale mohla si aspon rozmyslat o IVF.Tak ti prajem aby sa to podarilo cim skor 🙂

sijust
8. dec 2011

@katy33 zlaticka moje,myslim na vas...vikinka je mudrucka uz teraz,vie,ze musi pockat az do pondelka 😉 ..opatrujte sa babulky a hned nas informujte...jeej...taka som zvedava,nervozna...prezivam to tak,akoby sa uz ten nas drobcek pytal na svet 😀

apolenka6
8. dec 2011

DAKUJEM VAM! ♥♥♥ inak to neviem vyjadriť

majca55
8. dec 2011

@dasaa moja to sa nám zda každej a pritom si myslím že ty si už riadne daleko moja 😵

dasaa
8. dec 2011

@majca55 ved sme tak blizko co sa tyka nasich tt 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@apolenka6 neboj budeš maminka ja ti to velmi prajem 🙂

majca55
8. dec 2011

@dasaa no sme 😵 to tu budeme rodiť jedna po druhej 😀 😀

dasaa
8. dec 2011

@majca55 ked pozeram tak to ide docela dobre 🙂

dasaa
8. dec 2011

@majca55 moja susedka ma termin koncom juna ja mam polovicku jula a moja kamoska dalsia ma termin koncom jula.A vsetky tri sa stretavame stale a smiali sme sa ze jedna pride s porodnice domov tak pojde druha ta druha pojde domov a na vymenu tretia pojde do porodnice 🙂 🙂 🙂

cmelica
8. dec 2011

@majca55 juu uz sa tesim ked vas budeme pekne vsetky nasledovat 🙂

cmelica
8. dec 2011

@dasaa no to ste si dobre zariadili 🙂 🙂

majca55
8. dec 2011

@cmelica no moja a po mne pojdeš ty 😵 😵

dasaa
8. dec 2011

@cmelica dobre ne a to me ani nevedeli ze vsetky tri sme tehotne

dasaa
8. dec 2011

A @cmelica hned zoberie aj @tinka9075 a budu obe tehu naraz ked tinka9075 zacne az v januari .To by bolo superrrrr keby boli obe naraz tehulky 🙂 🙂 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa to by bolo a budeme štvorka tehulkovská 😀 😀 😀

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 tak to ano bolo by to supeeeeeeeeeeeeeeerr 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa stále by sme boli nalepené len na MK 🙂 🙂

dasaa
8. dec 2011

Babenky moje budem koncit prajem vam pekny vecer a dobru nocku. 😔 😔
@cmelica na zajtra ti prajem prijemne pecenie 🙂
@majca55 tesim sa na tvoju fotecku ked nam ukazes totu krasnu torticku🙂
@tinka9075 prajem ti prijemnu cestu a aby ste dostali v BA len same dobre spravy.Budem na teba mysliet.Potom nam daj vediet ako si dopadla.🙂
Ved babenky zajtra sa tu stretneme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
8. dec 2011

@dasaa to by teda boloooo 🙂 🙂 a u nech to je prosiiiiim 😀
@tinka9075 no to by sme to tu inac zavarili a nasi mm by sa asi z toho zblaznili...uz teraz sa to tomu mojmu moc nepaci 😅

cmelica
8. dec 2011

@dasaa je krasne si to napisala 🙂 🙂 dobru nocku prajem a prijemny vecer 🙂 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@cmelica to máš pravdu môjmu to je jedno on sedí pri jednom počítači a ja pri notebuuku aspon sa nehádame 😀 😀 😀

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa dakujem dám vediet a budú dobré správy dobrú nocku 😔 😔

cmelica
8. dec 2011

@tinka9075 moj to preto bo to koordinatorka aj bylinkarka zakazali 😕 ale slubila som mu ze to obmedzim pri stimulke 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@cmelica ved to aj mne vždy hovorí že čo ti povedali a ja sa spravím blbá že kto 😀 😀 😀

cmelica
8. dec 2011

@tinka9075 ja som si toho vedoma,no zavislost je horsia ako ja 🙂 🙂 ale ako to budem vsetko stihat docitavat neviem...budete mi musiet posielat IP,aby som hned vedela co a ako 🙂 🙂

majca55
8. dec 2011

@dasaa ukážem ak sa mi podarí 😀 dobru nocku moja a nech sa máš zajtra dobre 😵 😵

tinka9075
8. dec 2011

@cmelica ved je to závislost ale ja som štastná že som závislá na modrého koníka lebo som tu stretla super babenky 🙂 🙂

tinasc
8. dec 2011

@katy33 jaj moja, tak to máš naozaj fakt za pár... tak držím palce, nech tam teda cez ten víkend vydrží babulka a potom môže prísť na svet... veru sme na ňu zvedavé 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre