IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
8. dec 2011

@tinka9075 jeej ty si mala krásneho Mikuláša 🙂 ja mám tiež pomerne novú práčku, tiež som si priplatila 5 ročnú záruku 😉

tinasc
8. dec 2011

@apolenka6 ach moja, to ma veľmi mrzí... dúfam, ale ja verím, že čoskoro sa ti splní Tvoj sen a budeš mamina... určite to raz vyjde...

mirka2010
9. dec 2011

@katy33 ahoj zlaticko...tak ty nas ides takto prekvapit a malicka sa chysta uz skoro na svet????? mojinka, budem na teba neskutocne moooooooooooooooooc mysliet.....ani nevies, ako stale cakam, kedy sa tu objavis, lebo moc myslime na to, ako vam s malickou je....my mame poradnu uz o pol hodinku, tak tiez som sama zvedava, co sa dozvieme...hned dam vediet....ty len krasne lezkaj a nic nerob, aby malicka bola este v brusinku co najdlhsie...je to pre nu dolezite!!!!! posielame boztek 🙂

adikasala
9. dec 2011

apolenka6 ahoj magdi ostala somk ako obarena...ked som citala ze si bola na iui apotom ze je negativne,,,velmi ma to mrzi...viem ako sa citis...ale nevzdavaj to urcite raz maminou budes,,zapokauj si citanie knizky,to ti dvyhne moral.... 🙂 posielam objatie

adikasala
9. dec 2011

@katy33 ahojky katuska no vidim ze ste na starte,neboj vikinka si pocka na pondelok,uz sa tesim na tu krasnu spravicku ked uz budete 3 🙂 drzim palce aby ti to preslo hladko a bez komlikacii.... a vopred gratulujem 🙂

kostickabonnie
9. dec 2011

ahojte, ani ja nemam pozitivne spravy, rovnako ako pri prvom IUI som zacala i teraz na 7.den po iui spinit ☹ ☹ ☹ prvykrat som si myslela, ze sa zahniezduje, ale bohuzial, vysledok bol negativny, takze teraz uz nie som taka optimistka...mali ste niektora takyto problem? Vcera vecer sme boli na prechadzke, tak ma parkrat pichlo v podbrusku no a potom sa to spustilo 😢 😢 😢

cmelica
9. dec 2011

@kostickabonnie ahoj zlatko! nebojkaj a mozno je to naozaj to uhniezdenie a za tyzden budu na testiku krasne // 🙂 pokial nekrvacas tak je dobre...ved zahniezdenie byva prave v tomto obdoby 6-10 den tusim 🙂 hlavku hore a hlavne vela odpocinku 🙂 a teraz sa ako citis??aj mas krce??spinis vela??

e.skovka
9. dec 2011

dnes sme boli na iui v gyn fiv.. boze. celuuu noc som sa budila nervozna viac ako pred maturitami, statnicami ako kedykolvek predtym. vooobec som sa nevyspala. a teraz som unavena jak pes.. a nie a nie zaspat.
ale teda bolo to uuuuplne v pohode, citala som ze niektore babenky to bolelo a ja som teda padavka.. aj po prefukoch som myslela ze zomriem.. no toto ma vobec nebolelo.
uz sa tesim na ten vianocny darcek, co nas caka 🙂 🙂

cmelica
9. dec 2011

@e.skovka ahoj!!tak si pekne odpocit a tfuj tfuj tfuj aby boli na vianoce krasne // 🙂 🙂

e.skovka
9. dec 2011

@cmelica nohy prekrizene, brucho stiahnute prsty si drzim aj na nohach 😀

kostickabonnie
9. dec 2011

@cmelica zatial je to nepretrzite spinenie od vcera vecera, vzdy ked sa pohnem, tak vytecie svetlohnedy utrogestan s takymi hnedymi spinkami. dakujem za podporu, skusim vydrzat do 10. dna, potom by to malo prejst, ze?

kostickabonnie
9. dec 2011

@cmelica a nemam krce, chvalabohu, praveze som ich do vcera mala aj nafuknute brucho a vcera som sa citila uplne v pohode, cista hlava a vecer taky sok.

kostickabonnie
9. dec 2011

@e.skovka drzim palce a nech ti tychto 14 dni rychlo zbehne a na konci pozitivny vysledok

cmelica
9. dec 2011

@kostickabonnie presne tak treba pockat a hlavne sa nestresuj,aj ked viem,ze je to tazke...takze 10 den je v pondelok vsak,no myslim si ,ze by to malo prestat skor...naozaj pokial to neni krv je to dobre 🙂 drzkaj sa a nozky pekne hore 😵

kostickabonnie
9. dec 2011

@cmelica myslis, ze pomozu nozky hore? zajtra k nam ma prist navsteva a bude treba navarit a starat sa o nich, mm bude mat narodky.

cmelica
9. dec 2011

@kostickabonnie no ber to tak,ze ked budes mat nozky hore budes v klude 🙂 🙂 tak budete oslavovat vo velkom,co 🙂 a vsetko naj naj mu prajem 🙂

kostickabonnie
9. dec 2011

@apolenka6 je mi to luto, ale aspon si sa presvedcila, ze netreba verit na "zarieknutie" proste, ci uz nam to prezradis alebo nie, nema to vplyv na vysledok, ktory je, bohuzial, v tvojom pripade smutny. Ak vsak budes pokracovat v usili, v tejto diskusii najdes stale podporu, lebo niektore baby su tu uzasne a vedia povzbudit kazdu z nas, hoci sa nepozname ....tak drzim palce 😉

dasaa
9. dec 2011

@kostickabonnie ahoj to moze byt ako pisala @cmelica zahniezdenie.Nemysli hned na to najhorsie pockaj si az na krvne testy.Vsetko dobre dopadne uvidis len sa teraz nestresuj 🙂

kostickabonnie
9. dec 2011

@cmelica kiez by si mala pravdu 🙂 musim vymysliet nejaky system, ako sa zajtra co najviac povalovat na gauci a neskakat okolo sporaka .... asi sa budem musiet prezradit pred navstevou, aby mali pochopenie 🙂

kostickabonnie
9. dec 2011

@dasaa stresujem preto, lebo aj prve iui malo presne taky isty priebeh ... ako cez kopirak...tak si namyslam, ci tam nie je este nejaky problem s udrzanim alebo uhniezdenim 😒

dasaa
9. dec 2011

Ahojte babenky
@majca55 moja urcite bude krasna torticka a mi cakame na foto.A inak ako sa mi mas? 🙂
@tinka9075 ako bolo v BA?som nedockava ako stara babka. 😉
@cmelica tak uz kolaciky napecene?A ako si sa dnes mala 🙂

dasaa
9. dec 2011

@kostickabonnie bola si teraz na 2 IUI?

kostickabonnie
9. dec 2011

@dasaa ano a dufam, ze poslednom 🙂

dasaa
9. dec 2011

@kostickabonnie urcite sa to podari len mysli na pekne veci.No ja som nespinila ale viem ze aj nie ktore babenky spinili a nakoniec boli tehotne. 🙂

cmelica
9. dec 2011

@dasaa ahojky 🙂 nie este som dnes nepiekla,asi az na vecer zacnem 🙂 boli sme v meste a robila som obed...teraz trosku citam a hadam podriemem 🙂
a ty ako si mas??

cmelica
9. dec 2011

@kostickabonnie jasne,ze ano na ine ani nemysli,len ze budes na Vianoce tehu 🙂 🙂

dasaa
9. dec 2011

@cmelica tiez som sa najedla.Pozehlila som veci a trosku balkon som popratala.Dnes sa citim dobre mala som chut pratat ale bala som sa aby mi neprislo zle.Tak som aspon schodi umyla bo mame cely tyzden sluzbu a dnes mame schodu ☹ Ako stale urobim podpisem papier a pojdem prec ved aj tak same somariny rozpravaju len ohovaraju susedov 😠.
Pozerala si vcera film vecer ?Ja ano a bol docela dobry 🙂

dasaa
9. dec 2011

@cmelica som zvedava co nam @tinka9075 povie ze ako bolo.Urcite tu pride az vecer alebo az v noci 🙂

majca55
9. dec 2011

@cmelica @dasaa ahojte babulky mám sa dobre ráno som si pregrcla 😝 ale už je v pohode idem pomáhať chystať otcovi tak budem asi až večer tu ak stihnem prajem pekný den 😵 😵

mirka2010
9. dec 2011

@katy33
ahojky zlaticko.....aj ostatne moje velke kamosky. takze dnes sme teda boli v poradni a malicky vazi uz 3100g, pomerali ho a dr nam povedal ze keby sa uz aj teraz narodil, tak by bolo vsetko v poriadku , tuk, tuk, tuk.....krcok mam este zavrety, ale tie moje kontrakcie sa ohlasuju, kedze uz magnezium nemam brat...takze tak...ved nevadi...povedal nam dr, ze nech uz pridu tie prave, porodne, ze snad nechcem cakat do terminu 🙂 mal nejaku dobru naladu....🙂 tak som odtial isla celkom taka spokojna a pridem k autu a hadajte co???? papuca na kolese...a to pritom som stala na mieste, kde sa neplati...ale su tam garaze...len nejaky ujo sa nahneval ze stojim blizko jeho garaze, tak zavolal na mna policajtov...tak ja do revu som im volala a prisla taka mila policajtka a ja jej ze ja vzdy dobre parkujem a ze som tehotna a ze som inde nemala kde a bola naozaj taka zlata, ze mi dala len 5 euro 🙂 tak ja stastna ako blcha, lebo ze za inych okolnosti by som mohla paltit aj 60...takze tak, dnesny zazitok.....🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre