IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
9. dec 2011

@tinka9075 ved o to ide aby clovek od nich odchadzal spokojny a plni elanu 🙂

cmelica
9. dec 2011

@tinka9075 je to krasny pocit ked ta niekto povzbudi 🙂 🙂

tinka9075
9. dec 2011

@dasaa ved to je hlavné aj muž odchádzal v pohode ja verím že sa to podarí 🙂
@cmelica veru krásny pocit ale už len jemu môžem verit a dnes tam bol taký klud v centre všetko prebiehalo v pohode 😉

dasaa
9. dec 2011

@cmelica ved ty si sikulka 🙂 nasa teba uz nie co napadne ako to mas ozdobyt len ja si potom prosim aj foto ok? 😉

dasaa
9. dec 2011

@tinka9075 urcite sa to teraz podari ved verime tomu 🙂

cmelica
9. dec 2011

@dasaa dakujem 🙂 🙂 ak sa podari bude aj foto 😀
co ides vecer pozerat??

dasaa
9. dec 2011

@bambulka101 presne tak ako pise @cmelica sme tu nato aby sme si pomahali navzajom,poradili ak nie co nevieme a posmiali sa 🙂 🙂

dasaa
9. dec 2011

@cmelica neviem ved dnes same somariny davaju ☹ asi budem prepinat 🙂

mirka2010
9. dec 2011

@katy33 zlaticko, ja som uplne prekvapena a hlavne sokovana, ze ten doktor ti nasilu otvaral krcok, ved to si ako dovoluje? to nechapem, vsak dobre, ak by si bola po termine, ze prenasas, tak nepoviem pol slova, ale toto!!!!! naozaj je podla mna dolezite, aby si nase malicke pokladiky vybrali den prichodu na svet, kedy oni chcu a nie kedy nejaky pan doktor....ach, jaaaaj.....zlaticko, len si ju este pekne v brusku uzivaj, vsak mame este nejaky ten cas...aj ked mne tiez dr povedal, ze kludne moze prist malicky na svet...ale ja si myslim, ze nenadarmo tehotenstvo ma trvat 40tt a nie menej 🙂 aby tie nase lasocky krasne vyzreli....🙂 nooo a buduci tyzden uz zacinam chodit na pasy do nemocnice, ze uz som tam mala byt tento tyzden, ale zevraj nasa nemocnica tri tyzdne pasy nerobila, tak som este rada, ze vobec zacali...takze pojdem v utorok, zevraj je tam menej zien na pasy, tak uvidime....a dalsiu poradnu mam o dva tyzdne, tri dni pred vianocami 🙂 tak som sama zvedava, ako malicky bude dovtedy v brusku 🙂 mozno naozaj vas dobehneme a budeme spolu naraz rodit....🙂 to by bolo 🙂 inak soferuje sa mi uz tazsie...to je pravda...ale ja nemozem byt len tak doma...to by som bola v totalnej depke...mne je dobre medzi ludmi a to ze sa este dokazem na aute pohybovat, je pre mna tiez zazrak, kedze brusinko mam ake mam...vsak si na fotkach videla 🙂 inak sa citite dobre,?? ja mam prisernu zahu stale....a take menstruacne bolesti...takze tak....mooooooc vas pozdravujeme 🙂

cmelica
9. dec 2011

@dasaa no presne ,ani ja som si tam nic nenasla...ach jaaaj...aspon budem pomalicky dorabat tu tortu 🙂

tinka9075
9. dec 2011

@dasaa jasne ved už sa musí a budeme si držat palce spolu s
@cmelica 🙂 🙂

mirka2010
9. dec 2011

@dasaa no mi hovor...esteze bola ta policajtka taka mila...naozaj musim ju pochvalit 🙂 no malicky vazi krasne, ale stale to su len take orientacne hodnoty, oni vazia v skutocnosti troska menej....a hlavne moj dr ma take sono, ktore nie je take presne ako napriklad su v centrach...vsak buduci tyzden by som mala ist do centra na sono, tak uvidime, ci sa vaha zhodne 🙂

mirka2010
9. dec 2011

@cmelica dakujeme zlaticko 🙂 si zlatucka...a ty sa ako mas??? co nove u teba???

cmelica
9. dec 2011

@mirka2010 🙂 🙂 dakujem ja v pohode...uzivam si a hlavne sa nudim na PN...ale uz od 13 teho zacinam s proverou 🙂 🙂 uz nech je to zamnou 🙂
a ty este chodis do centra??

dasaa
9. dec 2011

@tinka9075 a ja sa k vam pridavam budem stale s vami a budem vam drzat prsteky aby s @cmelica to teraz vyslo 🙂

cmelica
9. dec 2011

@dasaa dakujem mojko si zlata 🙂 🙂 🙂
veru teraz nam to musi vist s @tinka9075..ved @mirka2010 a @katy33 nam odovzdaju stafetky 😀 😀

dasaa
9. dec 2011

@mirka2010 tak potom nam das lepsie mieri 🙂 A koli comu ides do Centra?

tinka9075
9. dec 2011

@dasaa no to musíš držat palce teraz sa to podarí ved budem taká nadopovaná všeličím že fazulka tam musí držat aj keby nechcela 🙂 🙂 a nemusím íst ani do martina na krv len im tam v pondelok zavolám a poviem že u nich končím a hotovo 🙂 🙂

dasaa
9. dec 2011

@tinka9075 jasne budem a s radostou 😉

tinasc
9. dec 2011

@mirka2010 no tak papučku na aute si mala? no ale natrafila si zrejme na fajn človeka, policajtka to určite chápala a dala Ti takú symbolickú pokutu 🙂 😉

dasaa
9. dec 2011

babenky moje aj ostatne drzte @tinka9075 @cmelica sa teraz idu vela vela virusikov 😉

tinka9075
9. dec 2011

@dasaa tak to som rada si zlatá 😉 😉

cmelica
9. dec 2011

@dasaa drziiim a mozeeeeeeeees 🙂 🙂

dasaa
9. dec 2011

@tinka9075 @cmelica tak ze suuuuuuup suuuuuuup suuuuup suuuuup suuuuup suuuuup suuuuuup suuuuup
suuuuuuup suuuuuuup suuuuup suuuuup suuuuup suuuuup suuuuuup suuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuuup suuuuup suuuuup suuuuup suuuuuup suuuuup suuuuuup suuuuup suuuuuuup suuuuuuup suuuup
suuuuuuup suuuuuuup suuuuup suuuuup suuuuup suuuuup suuuuuup suuuuup k vam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
9. dec 2011

@katy33 no tak samozrejme nechaj to na maličkú, kým sa začne sama pýtať na svet, takto to bude najlepšie... ja viem, že ty aj chceš, no niektorí doktori jednoducho majú svoje metódy 😠 😠 😠 tak sa maličká určite dobre rozhodne a poteší vás na Vianoce 🙂

tinka9075
9. dec 2011

@dasaa mám mám mám mám mám a schovávam 🙂 🙂

cmelica
9. dec 2011

@dasaa fuuuuu skoro ma odfuklo 😀 😀 😀 Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
9. dec 2011

@tinka9075 schovaj a poriadne 😀 😀 😀

dasaa
9. dec 2011

@cmelica 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
9. dec 2011

@cmelica to sú tabletky čo ideš brať? a pichať začneš kedy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre