IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
3. jan 2011

@jankaknm áno, som rada, že už je pri mne doma. Ale zajtra zase odchádza. Juj 😠 . Kebyže sa mu dá aspon autobusom dochádzať 😔

jankaknm
3. jan 2011

@fomarik hm, ale on je dobry sofer, ved ma s tym tusim spojenu aj pracu,nie? Tak neboj. A preco stale nevies, v ktorom si tt? ved od poslednej mrchy sa to rata, nie? a ako sa inac citis?

apolenka6
3. jan 2011

@fomarik konečne som doma!!!! 😠 😠 to je strašné všade ludí a rada.... 😒 aj ja som bola ešte aj na socialnom tiež si platím DNPO ale?stojím v rade zrazu zahlásia obed od 12-12,30hod tak som počkala a ked bolo po prestávke zrazu prišla tetula a dala na dvere cedulu z technic.príčin zatvorené 😠 😠 😠 😠 no neporazilo by vás??tak musím ísť zajtra či chcem,alebo nechcem musím do 8.jan zaplatit december.Ozaj nebojkaj moja známa po IUI donosila dieťatko úplne bez problémov tak to bude aj u teba! 😉

Tak dievčatá som na 2 týždne PN

apolenka6
3. jan 2011

@fomarik teda to mal tvoj mm šťastie!!!! 😨 😨 😨 som rada,že sa mu nič nestalo 😝 hm aj ten môj je na cestách a tiež sa bojím

fomarik
3. jan 2011

@jankaknm ani moj doky nevie ako rátať tt... preto si radšej počkám n aHelios. Cítimsa úplne normálne. Dnes síce trošičku pociťujem mierne tlaky v podbrušku, ale to je len dobre. Inak nič zvláštne.
Áno, je dobrý šofér. Dochádza 160km do práce...on robí v SBS v Europa shoping center v BB.

fomarik
3. jan 2011

@apolenka6 no ja mám aspon tú výhodu, že patrím pod moju kamošku, takže ja len vtrhnem do kancla, pokecám a vybavené. Jééj, bude š2 týždne lebediť. No, aspon tu nebudem celé dni koníkovať sama 😉

apolenka6
3. jan 2011

@fomarik no to áno aspoň nám čas ubehne 😉 To v tom Heliose 😀 😀 som sa na teba vrhla čo?? 😀 😀 Ja som vás videla prichádzať ty si hned šla na WC to chodím aj ja hned z príchodu.Tvojho mm som zbadala prvého podla foto aj si tu spomínala ,že má červ.bundu aj podla toho 😨 Už ked som bola v kabíne a som sa obliekala som sa bála,že ta nestihnem tak som bola natešená ked sme sa striedali tak preto som ťa pristavila čo ked sa už nestretneme a to by ma mrzelo iná možnosť nie je 😉 a aha?! 😨 ešte raz sa to zopakuje a už vieš ako vyzerám 😎

apolenka6
3. jan 2011

@zuzancek22 neboj operácia dopadne na 100%ved nás je tu tolko čo ti budeme držať palce 😉

zuzancek22
3. jan 2011

@apolenka6 strašne moc ďakujem, už sa mi to blíži

zuzancek22
3. jan 2011

@fomarik no nie nie moja koníkovať budem s vami aj ja, mam net v mobile tak ak sa budem cítiť dobre tak budem budúci týždeň koníkovať cez mob.

little_miracle
3. jan 2011

@zuzancek22 ...aj ja držím palčeky, nech to máš rýchlo za sebou 😉

little_miracle
3. jan 2011

@fomarik ešte že sa tvojmu mužíčkovi nič nestalo !!! Ale zato tvojmu gyndošovi by sa malo niečo stať - mal by asi dostať medzi oči !!!!!!!!!!! To čo je za jednanie ???????????????? Ja keď to porovnám s mojim gyndošom - on si len zapíše do karty nové infošky - a ja si sama diktujem odkedy do kedy chcem byť PN......... Veď pri našom 1 IUI som bola celý cyklus doma - teda úplne celý mesiac 🙂 . Ach jaj - ale odvtedy sme sa k IUI už ani nedopracovali ☹
A môj gyndoš mi stále opakuje - že ak čokoľvek potrebujem - ak vie, pomôže........a nikdy nespochybňuje to čo v centre povedia/urobia - veď tam sú predsa len lepšie kvalifikovaní na takéto problemy......

little_miracle
3. jan 2011

baby, pozrite si tieto linky........úžasné veci sú tam...........ja keď som to uvidela - uvedomila som si ten zázrak, ako to má príroda dokonale vymyslené 🙂

Ovulácia - nafotená náhodne pri operácii:
http://fertility.amuchbetterway.com/human-ovula...

Animácia pôrodu:
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=od-a...

...a veľmi osožné informácie o tehotenstve - týždeň po týždni........verím že už čoskoro to všetky budeme potrebovať
😉
http://baby-web.topky.sk/Rubriky/s54-Vyvoj-plod...

apolenka6
3. jan 2011

@little_miracle to je úžasné čo si našla popozerala som si to a ta ovulácia?! 😨 to nemá chybu 😉

mata71
3. jan 2011

@fomarik asi by som domu doktorovi povedala svoje, 😠 😠 😠 ,,nedaj sa jednoducho povedz ze mas male bolesti v podbruuzku,stale mocis,a vsetky mozne priznaky aby si bola v klude doma.... 😅 😅 ....ved v centre Ti daju nejaky papier,ten davaju co som citala ze vies mat rizikove.......je to budem riesit tak.. 🙂 🙂 .ved jeden gyndos zakomplexovani Ta nepripravi o stastie co Ta postretlo. 😀 😝 😀 😝 Alebo zober tam manzela nech sa spyta co ma za problem ked on poradit nevedel 😒 😒 😒 😒 😒 😒 nic proti tym co su veriaci,aj ja k nim patrim,ale pokrok ludstva ide dalej tak preco nevyuzit aj CAR???,nikde neni napisane ze dieta je splodene v CAR bez lasky 😀 😀 😀 skor je tam obrovitansky kus lasky,podstupit vsetko usilie mat potomka... 🙂 🙂 🙂 chcem tym povedat ze moze byt gyndos zakomplexovani a odsudzuje ludi co idu do centra...... 😠 😠 😠 😠 😠 ja poznam v mojom okoly ties jedneho..no moj je v pohode,,vlastne neviem ako zareaguje zajtra ked mu poviem ze idem do centra..... 😎 😎 😎 😎 muzik pojde so mnou... 😅 😅 😅 😝 😝 😝 mozno mu otrepem nejake papiere o hlavu,,,,,clovek nikdy nevie... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mata71
3. jan 2011

@fomarik konec koncom zakonom je stanovene ze zena moze vyuzit sluzby zdrav.zariadeni akych chce na podporu svojho zdravia.... 🙂 🙂 🙂

mata71
3. jan 2011

@little_miracle 😨 😨 😨 😨 😅 no poved to sme s manzelom cumely 🙂🙂ze ako zacina zivot v tele zeny..wau,wau 😅 😅 😅

mata71
3. jan 2011

@zuzancek22 drzim palceky nech to je uz za tebou,,,,,, 🙂 🙂 🙂 a potom sup na snazenie,planovanie.........a tehulkovanie....drz sa. 🙂 🙂

mata71
3. jan 2011

kocky napadlo ma nieco,,,,,,,vela zien chodi s kocikmi,vela s bruskami,a pedstavte si ani jedna nema na cele napisane kolke z nich boli v centrach,alebo brali lieky,,, 😀 😀 😀 😀 😀 ved je len na nas komu to v okoli povieme.... 😀 😀

apolenka6
3. jan 2011

@mata71 Ved na tom nič nie je ked chodíme do centra 😉 ak to nejde prirodzene tak nám má k tomu kto dopomôcť a za to sme vdačné 😵 😵 a už nás je dosť ktoré navševujú centrá tak neboj a šup do centra.Inak je mi to lúto s tvojím tt ☹

little_miracle
3. jan 2011

@mata71 ....ja sa tým netajím, že potrebujeme pomoc CAR - dokonca ani tým, že ideme darcovsky. Samozrejme riešim to s ľuďmi, ktorých si vážim a sú mi oporou......a mám takých okolo seba dosť 🙂
Naša najbližšia rodina (rodičia, súrodenci) je vždy informovaná o každom kroku, každom vyšetrení..........a mne to veľmi pomáha, že nerobíme z toho tajnosti.............keď mi je mizerne, vyrozprávam sa toho a vždy sa mi uľavííííííí..........
Dokonca máme príhodu, že keď sme to porozprávali našim dlhoročným priateľom, tak kamarát sa od dojatia rozplakal a povedal, že to musí ísť rozdýchať..........vtedy som si uvedomila, že nie každý má silu bojovať tak ako my - čo sa tu stretávame !!!!!!!!! Veď koľko párov zostáva bezdetných bez toho, aby sa o to pokúsili s pomocou medicíny.......a to len preto, lebo na to nie sú dosť silní a vzdajú to. Ja osobne si myslím, že ten náš kamarát sa rozplakal aj preto, lebo si uvedomil, ako veľmi musí byť bohu vďačný za svoju - dnes už dospelú dcéru.........

mata71
3. jan 2011

@little_miracle 🙂 🙂 suhlasim moja,,mas stasie velke ze mas okolo ludi ze Ta podporia 🙂 🙂 🙂 🙂 o nas to bude vediet len par kamaratov a moja kamaratka.,z prace co mala nador na maternici,a chodila do CAR,a ma dceru.Tiez ma takych rodicov po narodeni to akceptovali 😀 😀 ........bohuzial moji rodicia teraz nie,,neuznavaju totis ani adopciu,,,ked ty poviem ze skorej by boli,keby sme nemali dieta,podla nej mam uz vela rokov.... 😢 😢 proste je to tak,rodinu si nenavyberam........mozno casom im to povieme ked sa narodi,babo,mozno ked ho budu mat v naruci,tak zmeknu.......nechcem im to povedat skorej,aby zanevreli este pred narodenim,a moje dieta nebude mat sancu sa usmiat na babku,ded ka, 🙂 🙂

mata71
3. jan 2011

@apolenka6 suhlasim s tebou,,ale ako vies musel byt pristupny aj moj manzel,az teraz sa zlomil ze ideme 🙂 🙄 🙄 .Ked som vydata tak sama by som si nepohla.. 🙂 🙂 uvazujeme vo vsetkych rovinach,aj na darcovske spermie by sme pristupili,,,,,,,,,,ako si precitas vysie,moja rodina ta najblizsia ma iny nazor,,,,,,,,,este ze su tu kocky na mk super co poradia,,, 😀 😀 😀

katy33
3. jan 2011

@apolenka6 Mojenko, to čo je toto, ved v tej rade na socialke som stala i ja 😕 😀 A ked dedulo zahlasil, že pauza, skoro som odpadla, tak zajtra znova , tiež to musim stihnut do 8.dec.
Dnes som začala s clost., moc sa bojim, či z toho niečo bude, už sa nam IUI oddaluje 4 mesiace ☹ Dufam, že vypestujeme aspon dve vajka 😉

katy33
3. jan 2011

@fomarik Zlatinko, som rada, že sa mm nič nestalo, určite musel byt z toho mimo ☹ Hlavne je, že je vporiadku, chapem, že ti nechcel povedat, čo sa stalo, bal sa, aby si sa nezlakla...len si ho pekne pritul, nech na to nemysli.

katy33
3. jan 2011

@mata71 V car sa vam budu snažit pomôct , ako len budu vediet.....mojenko, držim vam palčeky 😉 Už si aj volala do car - dohodli ste konzultaciu? Určite budete odtial odchadzat s fazulkou v brušku, tomu verim 😉

mata71
3. jan 2011

@katy33,moja tykajme si 😉 😉 😉 zajtra idem mojmu gyndosovi,na kontrolu potom abote, a poviem mu ze sme rozhodnuty na 98%,aby vedel ak bude treba moju kartu,popripade pisat nejake injekcie,aby vedel co podnikneme,manzel ide so mnou, 🙂 🙂 🙂 ale rozhodne sa nedam odhovorit,,,,,,chcem mat rodinu dieta, 🙂 🙂 🙂 tak musim bojovat,,,,,,,,,,,ved v tom je krasa ked su deti...naco nam je dom velky,bazen,pes,vsetky tie nepodstatne veci ked tam chyba decky smiech,hracky,plienky,,,,,,,no skratka to stebotanie... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ktore zelam vsetkym zenam co nechcu mat prazdno vo svojom srdiecku.. 😀 😀

mata71
3. jan 2011

@katy33
@little_miracle
@apolenka6
@jankaknm verim ze vsetky budeme mat krasne male zlate uzlicky v naruci,,len my vsetky chceme a ideme za svojim cielom mat rodinu,,pocuvat decke stebotanie........drzim vsetkym palceky,, 🙂 😉 🙂 😉

katy33
3. jan 2011

@mata71 Zlatino, to si piš, že budeme mat každa ten svoj najkrajši uzliček na svete 😉 Každa jedna rad-radom dobehneme do ciela 😉

matomajka
3. jan 2011

@fomarik Tak som dnes bola u tej gynek. a povedala, že tá morfológia je dosť zlá mame iba 1%dobré... ale aj tak mi kázala užívať ten clost. , čo je však horšie našla mi na pravom vaječníku krvavú cystu 6cm - z nej som mala dosť veľké bolesti -dúfam že sa stratí rýchlo. A brala mi tiež krv na HCG lebo mi MS mešká 6 dní..tak uvidíme...mám v tom zmatok a mám pociť že nás čaká ešte veľa zlého ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre