IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa dobre dnes som ani nebola vonku chceli sme íst popozerat po obchodoch ale pôjdeme zajtra 🙂 🙂

mirka2010
11. dec 2011

@tinka9075 jasneeee....uz si riadne pozeram pod nohy...ale bola to proste sprosta nahoda....inak si davam pozor...len ja som na to uz prisla...ako som tehulka...som taka viacej roztrzita 🙂 ach, jaaaj

dasaa
11. dec 2011

@tinasc su to velky pazrosi tiez sa cudujem ze vsetko je a potom si len lahne a fuci ze sa prejedol 😀 😀

tinka9075
11. dec 2011

@mirka2010 jasne poriadne pozeraj pod nohy aby sa ti zase niečo nestalo 🙂 🙂

mirka2010
11. dec 2011

@dasaa ano zlaticko, manzel uz stolicky dal do poriadku, len ako som uz pisala, bola to naozaj neskutocna nahoda....a ty sa ako mas zlaticko???? a co hovoris na to, ze sa katke narodila uz Vikinka???? sa mi to zda skoro...vsak bola len o tyzdne pred nami.....

mirka2010
11. dec 2011

@tinka9075 este to, klop, klop, klop .....poriadne sa budem okolo seba pozerat...ja nesika 😒

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 tak zajtra si urobis velku prechadzku 😉

dasaa
11. dec 2011

@majca55 Ahoj tak ako bolo na oslavach?Uz ti je lepsie ?A ako sa citis? 😉

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa to si urobím budeme behat po obchodoch a ideme na návštevu pozriet kamaráta 🙂 🙂

apolenka6
11. dec 2011

@mirka2010 odkážem je, že na ňu mysla a pozdravujú kočky z MK 😉 ..ešte sa mi neozvala ani neviem podrobnosti 😕 som zvedavá ,ale má iné milé starosti a privyká si na všetko nové ,kojenie,kúpkanie malej ..ked sa ozve určite napíšem.....
ved aj ja som bola v šoku v piatok ešte písala,že bola na poradni u svojej dr. ...a ráno v sobotu si kráčam do práce o pol 8 hod. a sms 😕 ja ,že kto to píše tak skoro z rána!? 😨 až sa mi chlpky postavili,tiež som bola dojatá,teším sa na fotku malej a ked už budú doma a mať svoj režim tak pôjdem malú pomojkať 😵 😵 😵 sa teším .....

tinka9075
11. dec 2011

@mirka2010 nie si nešika ved si za to nemohla ked si to nečakala 😉 ja mám problémy s kolenom ja si môžem dávat pozor ako chcem koleno sa podlomí a ja idem k zemi 😉

dasaa
11. dec 2011

@mirka2010 ja sa mam dobre 🙂 Myslela som ze sa katke narodi v priebehu tyzdna mala Vikinka.No prekvapila nas co?Hlavne je ze su obidve poriadku a ze su aj zdravucke. 🙂 No zachvilku pojdes aj ty Mirka 😉

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 tiez s mm budeme zajtra chodit po obchodoch bo konecne ma jeden den volna.

mirka2010
11. dec 2011

@apolenka6 a nevies ako rodila??? prirodzene, dufam...ja som z toho uplne zaskocena...je to take pre mna zvlastne, lebo uz aj zuzka je odrodena, teraz katka...takze teraz si uz naozaj poriadne uvedomujem, ze som tu uz len ja....a ze to moze prist kedykolvek....ved ja som si s katkou tiez este vo stvrtok pisala....a tiez, ze ide do poradne este...asi uz musela byt poriadne otvorena, ked to tak rachlo prislo...ach, ale aka som stastna...ze uz je malicka na svete...a ze su v poriakdu...naozaj, moooooooooooc ich pozdravujeme 🙂

mirka2010
11. dec 2011

@tinka9075 tak to nemas vobec lahke...ked mozes kedykolvek spadnut....a neda sa ti nejako pomoct???

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa tak si budeš vychutnávat vianočnú atmosféru ja nerada chodím do obchodov tesne pred vianocami všade samí chaos 😀 😀

tinka9075
11. dec 2011

@mirka2010 už asi nie síce by som mala íst na operáciu vo februári ale v januári mám iui tak uvidíme ako všetko dopadne 🙂 🙂

mirka2010
11. dec 2011

@dasaa no ved to....daska moja...vsak prave...ze uz ked katka porodila, tak ja som hotova z toho, lebo naozaj mozem ist kedykolvek aj ja...ach, jaaaaaj....ale tesim sa uz na malickeho....vsak porodnu salu som si uz obzrela....tak uz len pockat, kedy bude malicky chciet prist na svet...pokladik nas....

mirka2010
11. dec 2011

@tinka9075 noooo, len si zober, ze ked otehotnies, tak aby si nemala s tym kolenom problemy....lebo naozaj tehotenstvo je velka zataz...ja to citim hlavne na klboch, ktore som nikdy doteraz ani len nepocitila a teraz poriadne kvoli nim ani nespim

apolenka6
11. dec 2011

@mirka2010 nie neviem ako rodila a ani prebeh ,tiež by ma to zaujímalo,ale ak sa sem ona dostane tak nám to dopodrobna napíše ako ju poznám ,príspevok na 1 stranu 😀 😕
veru,veru už ,len ty si na rade ,neboj zvládneš to ako každá mamička a budete sa tešiť v novom domčeku a budete traja -rodinka 🙂 🙂 🙂 najlepšie je asi ked to príde rýchlo a ani sa nenazdáš a bude šmať drobca v náručí...som zvedavá na meno 😕 😉 ale ved sa to dozvieme ked sa malý narodí
No Katka chcela zdobiť stromček,piecť vanil. rožky a "trošku" sa to zmenilo .. 😝

tinka9075
11. dec 2011

@mirka2010 no uvidíme ale ked otehotniem tak koleno potom doriešime v stredu idem k doktorovi tak uvidím čo bude dalej ale dá sa to vyriešit aj s injekciami 😉

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 stale si poviem ze nebudem kupovat veci na poslednu chvilu a aj tak kupujem.Ved ked tak sa vezme darceky uz mam kupene.Treba mi len pre krstniatko a aj pre maleho . 🙂

mirka2010
11. dec 2011

@apolenka6 juuuuj, no ved to....vsak aj ja mam este take plany....ale ked si malicky povie, ze chce prist, nech pride...ja budem stastna, prestastna...ze uz tu bude....ved nikdy som nechapala, ked nejaka mamicka povedala, ze ako sa bala o babatko v poslednom mesiaci tehotenstva...ale teraz presne viem, co tym myslia...a po vcerajsej skusenosti ani nevravim...len to bude uz takto stale...ten mamickovsky strach o svoje najvavcsie poklady...no som zvedava ked sem katuska pride a vsetko nam vyrozprava.....chcela by som vidiet, ako mala vikinka vyzera.....joooj, princeznicka krasna 🙂

mirka2010
11. dec 2011

@tinka9075 no ved jasne...vsetko sa da poriesit...ja trpim velmi na dutiny....a za inych okolnosti, by som za obdobie tehotenstva uz minimalne dva krat bola na antibiotikach...ale proste musim vydrzat...ved babatko je najdolezitejsie....

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa ja už tiež mám pokúpené ja kupujem asi od septembra čo sa mi páči tak kúpim a potom mám pokoj 🙂 🙂

dasaa
11. dec 2011

@mirka2010 ved aj doktor ti povedal ze uz by si mohla ist aj rodit ked si to dobre pametam.No mozno uz na vianoce budete traja 🙂 Ale ty to zvladnes v pohode a my budete stale stebou 😉

tinka9075
11. dec 2011

@mirka2010 presne tak všetko sa dá vyriešit ja som mala problémy vždy som bola chorá aj 10krát do roka a stále len antibiotiká a potom som začala darovat krv a všetko sa upravilo 🙂 🙂

apolenka6
11. dec 2011

@mirka2010 som jej písala teraz..neviem či odpíše idem sa osprchovať a ak mi napíše hned to sem hodím...tiež som nedočkavá aká je malá 😵 😵 😵

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 a kde je @cmelica a @majca55 🙂

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa ja neviem kde sa zase túlajú 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre