IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
11. dec 2011

@apolenka6 neboj ved aj ja idem na 3iui a musím bojovat dalej 🙂

sijust
11. dec 2011

@tinka9075 moja aj ty si darkyna?ja idem akurat zajtra na odovzdavanie Jánskeho plakety,mam striebornu 🙂 dufam,ze sa ti krvicak da skoro do poriadku,ale este viac dufam,ze hodnu chvilu nebudes moct darovat kvoli niecomu inemu 😉

dasaa
11. dec 2011

@apolenka6 dobru nocku a prijemny vecer 🙂

cmelica
11. dec 2011

@apolenka6 pekny vecer aj tebe!!dobru nocku 😔 😔

cmelica
11. dec 2011

@dasaa si sa dnes len napchavala?? 😀 😀 a cim dobrym??

tinka9075
11. dec 2011

@sijust no darkina ale velmi ma teší že som mohla pomáhat tým ktorý to potrebujú tak ja som až tak daleko neni ako ty ja som bola darovat asi 10krát ale verím tomu že budem pokračovat 🙂

sijust
11. dec 2011

@mirka2010 mirusenka moja zlata,ani som nedychala,ked som si to precitala... 😕 som stastna,ze ste ok...ze je malicky zdravucky...myslim na vas...opatrujte sa!ja mam neskutocne stresy pred zajtrajskom 😔 teraz sa uz ani nebojim tak tych merani,ale toho,aby bolo vobec zive...furt teraz citam o missed abortion...som z toho chora!zlatik,tak prosim drz zajtra palceky...hned dam vediet... 🙂

tinka9075
11. dec 2011

@cmelica ahoooooooooooooj už si nám tu chýbala 😀 😀

dasaa
11. dec 2011

@smoulincek Ked tak chod do Heliosu po tabletky bo 3 den by si mala brat 🙂

cmelica
11. dec 2011

@tinka9075 ahoooj!!!ako sa mas??co si dnes porabala??

smoulincek
11. dec 2011

@dasaa nie na krv som nebola, lebo to vyslo 14 den na sobotu a mozem az v utorok... a nejako to uy prislo a test negatvny, takze nist... :-/

dasaa
11. dec 2011

@cmelica boli sme na obed u svokrovcoch jasne ze az 2x som si dala polievku a o 20 minut druhe jedlo ale vobec som necitila ze by som bola nejak najedena.Ale potom mi volal brat ze robi take posedenie male bo len dnes prisiel domov a minuli tyzden mal narodky 35r aby som prisla a tam som zjedla vela chlebickov a potom aby sme vydeli mojho mm tak sme si objednali pizzu 😀 😀 😀 ale to som uz nejedla bo mi nejak divne pachla 😅.Moje oci by jedli zase chlebicky a ja ako hlupa som zase jedla az som si myslela ze ked som prisla domov ze prasknem.A dokonca teraz som si dala aj jablko ach jaj 🙂

dasaa
11. dec 2011

@smoulincek ale menzes si uz dostala ?

cmelica
11. dec 2011

@dasaa no ty si toho teda pojedla 😀 😀 a jablcko je na pretravenie,tak si dobre spravila 🙂 🙂

dasaa
11. dec 2011

@smoulincek ani jeden test nie je na 100% len krv ano.Ak si dostala menzes tak chod cim skor si aspon po lieky aby si ich mohla brat ten 3 den.Ak chces stihnut este tento mesiac IUI

dasaa
11. dec 2011

@cmelica no ved uz pocujem ako mi pracuje jablcko v zaludku.Zachvilku budem hladna 😀 😀 😀 😀

tinka9075
11. dec 2011

@cmelica júj dnes som navarila a sedela pri telke 😀 😀

dasaa
11. dec 2011

@cmelica ale ty sa pochval ako sa mi mas ?

cmelica
11. dec 2011

@dasaa tak si znova nieco dzobnes 🙂 🙂 a ako sa citis??

cmelica
11. dec 2011

@dasaa ja super,len som unavena z toho behania 🙂 🙂

dasaa
11. dec 2011

@cmelica dobre sa dnes citim 🙂

dasaa
11. dec 2011

@cmelica kupovali ste este darceky ?

cmelica
11. dec 2011

@tinka9075 to som aj ja chcela,ale ked je moznost vypadnut z bytu tak sme sli 🙂 🙂

cmelica
11. dec 2011

@dasaa nie nie...sme isli so znamymi ,a oni kupovali detom...my sme sli ako doprovod a dat si kavicku 🙂 🙂

tinka9075
11. dec 2011

@cmelica ved sme mali íst ale sa nám nechcelo ale ideme zajtra 🙂 ale vonku som chvílu bola lebo krmim vtáčikov no nemohli zostat hladný 😉 😉

dasaa
11. dec 2011

no babenky @majca55 tu len chyba kde siiiiiiiiiiiiii 🙂

dasaa
11. dec 2011

@cmelica no aspon ste sa presli.Dnes u nas bolo krasne pocasie ale teraz vecer fajne mrzne brrr

cmelica
11. dec 2011

@dasaa aj u nas teraz mrzne 😝

@tinka9075 tak vtaciky krmis??to je zlate 🙂 🙂

tinka9075
11. dec 2011

@cmelica ja krmim každý rok a teraz už dorazili aj drozdy ked ich vymáknem a odfotím ale asi až ked bude mrznút potom sem dám fotku 🙂

cmelica
11. dec 2011

@dasaa
@tinka9075 kocenky idem ja off...dobru nocku vam prajem a prijemny vecer este 🙂 🙂 😔 😔 paaaaaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre