IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
3. jan 2011

@matomajka aj ja som mala v novembri pred IUI 5,5cm cystu, dr. mi dala thiaminiove injekcie, uživala som indol3c a na dalši mesiac tam už cysta nebola, spytaj sa dr. na tie injekcie 😉 ...to zle si preživame teraz , čože nas už bude čakat len alen to dobre-na to treba mysliet.

fomarik
4. jan 2011

@little_miracle dakujem, dakujem. To sú úžasné stránky. Fakt skvelé!!!

aby
4. jan 2011

ahojte babulky tak mi ideme 20teho na konzultáciu na IVF ohromné sa vytešujem no som veľmi veľmi zvedavá fuuuu 😉
bambuľky a snažte sa 😀

@fomarik si hviezda 😀 😉

speranza1
4. jan 2011

@aby ahojky my ideme ku koordinatorke pre IVF 13steho.... takze ziadost mate schvalenu?

aby
4. jan 2011

@speranza1 jj taká som rada u nás nieje o čom lebo mám ja problém teda veľa veľa problémov 😒
jeee potom daj vedieť ako ste dopadli som moc moc zvedavá na info ako tos nami ide 😀 😉
ja sa aj bojím trochen čo zas bude 😒

matomajka
4. jan 2011

@katy33 Ďakujem Ti pekne za podporu 🙂

apolenka6
4. jan 2011

@katy33 😀 😀 😀 ja som stála za tebou v rade asi 4 od teba 😎 ja som videla kočku v rúžovej bundičke ,čierne vlasy zapletené do dlhokánskeho vrkoča a myslím,že ti aj zvonil ružoví telefon 😀 aj som ti včera chcela písať či si tam nebola,ale ked si tu písala,že idete do TT tak som to potom túto myšlienku zamietla 🙄 ja som ťa moc do tváre nevidela len trošíčku z boku 😉 a ked rozpustili radu tak som išla odovzdať PN,Dnes som tam už bola a mám všetko uhradené 😝

speranza1
4. jan 2011

@aby ja sa bojim nie len trochen ale velmi...a mozem vediet aky mate problem..ak chces mozes aj IP... ak nie ..pochopim to 😉 🙂

apolenka6
4. jan 2011

@katy33 zabudla som neboj nemysli na to kolko bude vajok aj ja som to tak teraz riešila 😉 možno až deň pred sonom som sa nad tým zamýšlala 😕 😨 DRžíM PALCE!!!! 😅 😝 už si sa aj objednala na sono do MT?

apolenka6
4. jan 2011

@mata71 ☹ to ozaj rodinu si nevyberáme 😒Aká škoda!!!neuznávajú adopciu?!?! 😨
Mne svokra a aj moji rodičia voči takémuto rozhodnutiu by nenamietali už raz sme mali takúto debatu...
U nás by bol problém pri adopcii môj mm ☹ani počuť! 😠
Po 30 začnem zvažovať aj takúto možnosť a spracovávať mm a to bude iné kafe 😔Tak mi zostáva veriť,že to nebudeme 😝 potrebovať.Po 30 preto,aby sme ešte dostali bábätko maličké .

miminkad
4. jan 2011

@apolenka6 moj mm je absolutne za adopciu.uz sme preberali vsetky moznosti.ale ja dufam,ze s tym clostylom sa to snad podari...

mata71
4. jan 2011

ahojte dievcence....tak som po kontrole........po SOKU....vsetko mam v poriadku,,,. 🙂 🙂 sliznicu mam krasnych 12mm vysoku,,,robil mi stery,aj vaginalne sono......sam od seba mi predpisal duphaston,1/2 rano aj vecer,,,,objednal ma na krv 7.1.11... to dudem 11DPO,podla neho,,.a dalsiu kontrolu na 11.1......ako som spominala mam prekryte cykle,,,je to na dlhe vysvetlovanie,ale skratka ako sme prisli o dve fazulky,, ☹ ,,28:12 tam bol krasny jeden velky folikulik,kazali nam snazit,nebolo nam vsetko jedno no dnes ma prekvapil,ked mi nasadil ten dufik a objednal na krv HCG,,..nerozumiem tomu,,,tak ze este do CAR,nevolam pockame co je toto...... 😀 😀 .....podla dokyho je velikanska sanca hned po abote ostat tehu,no zda sa nam to vselijake... 🙂 🙂 🙂

fomarik
4. jan 2011

@mata71 to sú úžasné správičky. Tak nech sa len zadarí. držím palce. Šup, šup snažilkovať 😀

apolenka6
4. jan 2011

@miminkad ☹ to máš dobré ked tvoj mm ťa plne podporuje v adopcii 😉 ten môj je tvrdohlavec 😠
@mata71 tak to vyzerá ,že budeš raz-dva mamina to ti moc prajem!!! ved si to zaslúžiš po tej neštastnej udalosti
@fomarik ako?papáme,oddychujeme?mm máš domka,alebo si sama?ako ja

miminkad
4. jan 2011

@apolenka6 ja len dufam,ze k tomuto poslednemu kroku sa nebudeme musiet uchylit.inak uz ti je lepsie?aj ti dal dr nejake antibiotika?ja som este stale nejaka nachladnuta... 😖

fomarik
4. jan 2011

@apolenka6 práve si pečiem zemiaky s masielkom...mňamka! Som sama...zase. Ale od zajtra už nebudem...aspon do piatku nie. Oddychujem, prevaľujem sa ako leňochod, celý den som v pyžame. Ale mala by som ísť aspon do schránky pozrieť poštu... 😒 . Cítim sa dobre, nič ma nebolí, žiaden príznak. S fazuľkou sa debatujem- aspon s niekým.

apolenka6
4. jan 2011

@miminkad vieš už nemám moc vysokú teplotu ráno 37.2 a večer mi stúpne na 37.5 😠 ešte som unavená a kašel mám stále,ale už vykašliavam aj ked stále chrapčím rano ma to zobudilo 😀 😒 nádchu mám tiež,ale ked som doma tak sa chcem dať do poriadku.To aj ja dúfam,že sa nebudeme musieť využiť ten posl.krok.Ja mám len penecilín ak by sa mi náhodou podarilo IUI to mi dal dr nič iné mi nemohol dať 😔 Nachladnutie trvá 7.dní ked sa lieči a týždeň ked sa neliieči 😉 😀 to mi vždy hovorila mamina

miminkad
4. jan 2011

@apolenka6 a to penicilin mohol dat?ved to je najvacsie svinstvo.si pamatam,ze jeden nas doktor hovoril,ze jeho zena pocas tehotenstva uzivala xorimax,ze len ten sa mohol.tak neviem,ci si ho nasadit,alebo pockat.

miminkad
4. jan 2011

@fomarik ale ved nie si sama,mas fazulku 😵 normalne si mi narobila chut na tie zemiaky 😝

fomarik
4. jan 2011

@miminkad ale áno, mam ju. ved klebetíme celý den 😉 . Joj, aj jamilujem tie zemiačky. Moj mm to nemusí, tak si takto vypekám ked som sama.

apolenka6
4. jan 2011

@fomarik tak sa gúlkáš? 😀 To je fajn byť celý deň v pyžame aj ja by som bola keby som nemusela ísť na sociálnu 😠 ale zajtra si to vynahradím 😎 😀 😀 to je fajn debatovať s fazulkou 😉 pčené zemiačky? mňam to lúbim tak si daj aj za fazulku!Veru ani ja nebudem vedieť ked bude na vchod,dverách oznam o opisovaní tepla ked budem zastrčená doma 😨 😕 musím zavolať susede nech mi dá vedieť aby som nemala prepadovku 😎

miminkad
4. jan 2011

@fomarik moj to ma rad.aspon mas s kym pokecat teraz.mne ostala len svokra a pc,ked je mm v robote.pred chvilou prisiel a uz ho zas neni,isiel cvicit psa 🙄

little_miracle
4. jan 2011

@mata71 ...no tak keď je taká veľká šanca, tak žiadne vysedávanie na MK - ale hop-šup na mužíčka 😀

apolenka6
4. jan 2011

@miminkad nestraš ma!! 😨 😨 😨 😕 asi sa to môže ved prečo by mi ho dali?a čo uškodil ten penecilín?

miminkad
4. jan 2011

no skusim sa spytat doktorky na nete.ak tu este je.dam ti potom vediet.ale tak snad vie,co robi.a koho mas obvodneho?len nepovedz,ze slemenskeho

fomarik
4. jan 2011

@apolenka6 ja neviem, ale ja ked som bývala chorá, tak mi moja obvodná vždy hovorila, že kedže chodíme na IUI môžem byť potenciálne tehu, tak mi môže predpísať len penicilín. Takže ja si myslím, že sa môže. Ale ja som taká, že ja ani ibalgin nezjem ked ma náhodou bolí hlava alebo zub. ja si to radšej odtrpím. Ked mám zapálené priedušky alebo hrdlo uprednostním bioparox.

fomarik
4. jan 2011

idem ja do tej schránky

miminkad
4. jan 2011

@fomarik tak snad maju pravdu.ono v podstate su asi vsetky antibiotika vtedy rizikove.ja skusam skor bylinky a tak.

miminkad
4. jan 2011

@fomarik teplo sa oblec

apolenka6
4. jan 2011

@aby tak ti držím palce pri konzultácii na IVF!!! 😉 😉 😉 ved my sa snažíme 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre