IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinara23
14. dec 2011

@mirka2010 už je dobre, bol to strašný šok, išla som do prvej poradne k môjmu gyn. (naposledy som bola v 7tt v iscare na potvrdenie srdiečka, všetko ok) v 11 tt a dlho ma pozeral na sone, ani ma nenapadlo, že môže byť niečo zlé, ale nepozdávala sa mu hlavička. Tak som behala celý týždeň po lekároch a nakoniec sa to uzavrelo ako vývojová vada na hlavičke nezlučiteľná so životom bábätka, takže som musela ísť rýchlo na ukončenie koncom 11tt. Boli sme aj na genetike, tam všetko z genetického hľadiska v poriadku, proste blbá náhoda. Ja som na začiatku dostala nejakú silnú alergiu a potom som bola chorá a mala som silný herpes, tak vraj aj z toho to mohlo byť.
Ale teraz už len pozítívne myslenie a ideme ďalej 😉 Len ma mrzí, že v iscare už nie je doc. Tomáš, lebo ak to nepôjde normálne, tak zase nás čaká IUI a neviem kde pôjdeme.

dasaa
14. dec 2011

@mirka2010 ty to zvladnes no ale aspon vies co ta caka ved mi babenky budeme stale pri tebe 🙂

dasaa
14. dec 2011

@alibabaa tak to som rada ze uz 38 nemas zachvilku sa nam das dokopy a budes zdrava jupiiii.Len si davaj pozor na seba.A teraz len oddychuj a lieky ber aby si bola fit 🙂

dasaa
14. dec 2011

Babenky viete nie co o nasej @katy33 ci uz dnes ide domov ?alebo ze ako sa nam maju dievcence 🙂 ?

dasaa
14. dec 2011

ahojte vsetky babenky @cmelica @tinka9075 @majca55 ako sa mi mate ? 🙂

cmelica
14. dec 2011

@dasaa ahooj!!!uplne v pohodicke 🙂 🙂 a ty??co budes porabat??

dasaa
14. dec 2011

@cmelica ahoj dnes idem do skolky bo mala v skolke ma vystupenie 🙂

dasaa
14. dec 2011

@cmelica kedy beries lieky vecer alebo rano?

cmelica
14. dec 2011

@dasaa tak sa riadne zabavis medzi deturencami 🙂

cmelica
14. dec 2011

@dasaa aj aj ...davam si to kazdych 12 hod... lieky su este v pohode,len ci budem takato optimistka aj pri pichani 😀

dasaa
14. dec 2011

@cmelica tak to ano 🙂 len aby sme mi potom neboli prekvapene ze ked deti uvidia rodicov tak zacnu plakat.Tak ako minule a posedenie sa potom zrusilo 🙂

dasaa
14. dec 2011

@cmelica urcite ano ty to zvladnes.Moj pes sa asi zle vyspal.Pozera na mna a steka aj vrci 😀 😀 😀 😀

cmelica
14. dec 2011

@dasaa 🙂 🙂 to vazne??no zlaticka 😵
aaaaaaaaa z vasej ponuky si prosim cislo 6 😀 😀 😀 😀

dasaa
14. dec 2011

@cmelica z nasej ponuky ?no budem sa musiet pozriet co je 6-tka.OK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
14. dec 2011

@dasaa co si mu urobila v noci???aj ja budem mat doma na 1 den hafanka 🙂 znami kupuju detom pod stromcek tak mi ho v piatok na 2 tyzden donesu a v sobotu im ho zanesieme...kokoso ak bude vystrajat v noci,tak neviem ci im ho hned aj nezanesieme...este neviem co povie mm na to 😝

dasaa
14. dec 2011

@cmelica ja nic 🙂 ja som pekne v noci spala.To je super ze budete mat psika a aky je kolko ma ?Neboj vy to zvladnete 🙂

cmelica
14. dec 2011

@dasaa idem sa osprsit ...zachvilku som tu 🙂

cmelica
14. dec 2011

@dasaa ja neviem aky je ,ale yorksir...kolko ma netusim...dnes si mali volat tej pani co ho predava 🙂

dasaa
14. dec 2011

@cmelica ja aj tak musim koncit treba mi ist ku susedke postrazit maleho bo ide ona k lekarovi.A maleho nechce brat bo je dnes u nas neskutocna zima.Budem tu az vecer okolo 17 hod. 🙂

dasaa
14. dec 2011

@cmelica jeeeeej ked to bude malinke tak si ho vychutnaj je to take zlatucke a milucke. 🙂

kostickabonnie
14. dec 2011

baby, na ten kontroly odber krvi 14.den po IUI chodite do centra alebo len k vlastnemu dr?

mirka2010
14. dec 2011

@tinara23 bozinku, to je strasne...ja som uplne z toho v soku,....malicke babatko a takto to muselo dopadnut...moja, si velmi silna osobka, ked si toto zvladla..moc mi to je luto...naozaj velmi, velmi s tebou citim...ze cim si si to musela-museli prejst...ach jaaaaj...ale naozaj treba uz len verit, ze bude vsetko v absolutnom poriadku a ze sa to coskoro podari...a ak nie prirodzene, tak vam pomozu...no je to smutne, ze v MT uz doc Tomas nie je...aj to ma sokovalo poriadne.....ja tam idem na sono v pondelok, tak som zvedava ake to tam bude bez neho....

mirka2010
14. dec 2011

@dasaa no si zlatucka...vsak pockaj o niekolko mesiacov 🙂 budes prezivat to iste...proste si myslim, ze je uplne normalne, ze prvorodicky pocituju obavy, ze neviedia, co ich caka...aka bolest to bude atd....ale zvladneme to tuk, tuk, tuk

tinka9075
14. dec 2011

@mirka2010 ahoj je to dobrý človek a hlavne že chce pomôct taký anjel ako doc.Tomáš 🙂 🙂

tinka9075
14. dec 2011

@dasaa
@cmelica
@majca55 čaute babenky tak som prišla od ortopéda a vôbec nie som nadšená koleno budú musiet operovat termín mám na apríl mala som íst na magnetickú rezonanciu ale ked mám klaustrofobiu tak by mi to spravit nemohli ja by som im ušla 😀 😀

mirka2010
14. dec 2011

@tinka9075 tak to je super...mam radost, ze su aj inde taki lekari ako je docent Tomas 🙂 urcite vam pomoze....verim tomu !!!!!

dasaa
14. dec 2011

@kostickabonnie ahoj ja som bola v centre a urcite aj ostatne babenky tiez boli 🙂

dasaa
14. dec 2011

@mirka2010 tak to mas pravdu ze aj mna to caka.A ako sa poznam urcite sa budem bat ze co a ako. 🙂

tinka9075
14. dec 2011

@mirka2010 aj ja verím že pomôže ved práve on ma poslal k doc.Tomášovi 🙂 🙂

narcis11
14. dec 2011

babenky poradte, ja uz zacinam saliet.....kedy sa mam testovat? Dnes je 16 den od IUI....a 26 DC. Normalne mavam 30-32 dnovy cyklus....Myslite,ze zajtra by som to uz mohla skusit? Uz som nedockava....ale aj sa bojim ☹ Dakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre