IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petra2505
autor
31. júl 2008

Prosim nikto nemate skusenost, ze sa IUI podarilo hned?

bibianna
31. júl 2008

Mne až ne druhý pokus Petra. Problém nepriechodný hlien v krčku. Všetko ostatné v poriadku. Bola som v heliose Martin

aduska222
31. júl 2008

Ahoj Petra
čitala som na inej téme, že sa to podarilo nedávno Bambule, teraz je v 13 týždni,

bambulla
1. aug 2008

ahoj petra nam to vislo na prvy pokus a boli sme v Martine Heliose su tam super doktori.

smejka
1. aug 2008

bambulla a aky ste mali problem? Nas to coskoro asi tiez caka a chodime tiez do heliku...

henrieta76
1. aug 2008

aj nam sa podarilo na prvy krat a boli sme v centre humannej reprodukcie este na zochovej v BA ale tam uz nie su.boli sme u dr Harbulaka zlaty clovek mozem odporucat.

bambulla
2. aug 2008

smejka mi sme sa snazili sest rokou moj manzel mal slabsie spermijky a ja by som mala byt v poriadku.tak sme sa tak rozhodli.ale je to zvlastne ze normalnou cestou sa nam nedarilo a IUInam vyslo na prvy krat .ked ja som stale na to myslela este aj pri sexe som nad tym rozmyslala uz som bola s toho tak trosku chora.ale teraz sme velmi stastny a drzime palceky aj tebe.

smejka
2. aug 2008

bambulka vdaka...a drzim palceky az sa po krasnom tehu tesite z maleho cloviecika 🙂 ...u nas je tiez problem v spg....no my ho mame dost zly 😒 ....ale zase skusit iui chceme....ved sa tu mozno i ja budem coskoro radovat 😎
a este ku komu si chodila? k doktorke ci doktorovi?
henrieta ten Dr Harbulak je androlog?

bambulla
2. aug 2008

smejka- mne robila sono raz doktorka a raz doktor a IUI nam robil doktor je velmi prijemny ale aj doktorka je super,drzim palceky.

pipka
3. aug 2008

smejka, dr Harbulak je gynekolog a momentalne robi v CAR Gynfiv na Zahradnickej v BA. Je tu aj tema IUI, tak kuk tam 😉 nam robil IUI, no bohuzial neuspesne, no IVF nam vyslo 😵

kakusa
3. aug 2008

Ahoj man iui nevyslo,ale kamoske vyslo hned prve- tesorino chodila tiez do Gyn Fivu a vyslo im prve mali problem PCO...takze to funguje🙂

smejka
3. aug 2008

dakujem bambulka...ja chodim k doktorke 😎
pipka vdaka za info...jej a vy uz coskoro uvidite maly batoztek 🙂 ...vela stastia 😵
kakusa taketo podporujuce informacie potrebujeme vsetky pred bojom 🙂

jaruska74
5. aug 2008

joj veru dobre sa to cita, ze je realne otehotniet hned na prvy krat.....🙂

l7067
7. aug 2008

tak mi tiež budeme dúfať,že sa to podarí hneď na 1x...za mesiac ideme na to...

bibianna
9. aug 2008

Držím vám všetkým palce, ja už o týždeň budem držať v náručí bábätko vďaka IUI a sanatóriu Helios.

smejka
9. aug 2008

bibianna tak zelam uspesne a krasne zavrsenie tehulkovania 😉 ...az vsetko prebehne hladko a vy sa budete tesit z maleho zazraku 😵 ...nas tiez caka asi iui v heliose...pre aky problem ste vy sli na iui?

bibianna
9. aug 2008

Smejka, ďakujem. Mala som nepriechodný hlien v krčku, ináč všetko v poriadku. Vyšlo to na 2. krát, aj Tebe veľmi držím palce, pozerám, že ty už máš jedno dieťatko, však?

l7067
9. aug 2008

Chodí tu aj niekto do gyn-fivu?

smejka
9. aug 2008

bibianna vdaka za povzbudenie...my mame iny problem...akurat cakame na vysledky spg a rozhodne sa vlastne ci iui bude vobec mozna 😒 ...verim ze ano... 🙂
ano mame jedno osvojene 😵

sally8
10. aug 2008

ahojte dievčatá,neviete o niekom kto bol na IUI v Trenčíne u Dr.Kaščáka? Ešte som o nikom tu nepočula,uňho to stojí "len" 1 000 Sk.-,v Heliose 3 000 .-

vanesska
13. okt 2008

ahojte holky, mam otazocku...
citala som ze ste tu take ktorym sa IUI podarilo a vlastne nemali ste ziadny "vazny" problem.
chcem sa preto spytat ci ste pred IUI absolvovali aj nejaku tu liekovu pripravu (napr. clostilbegyt a pod...)??
my sme tiez v podstate obaja OK no z nejakych zahadnych pricin sa uz 3 roky nedari... 😠
tak ideme skusit IUI... len z tych liekov mam trochu obavy... 😲 ďakujem moooc za nejaku info...

kuspitka
13. okt 2008

Ahojte...
vanesska ja chcem ist tiez na iUI ale pred tym idem na laparku chcem vediet ci je vsetko ok...
ja som pohode ale mame darcovske spermie

vanesska
13. okt 2008

kuspitka ja som uz absolvovala laparku a vsetko ok manzelik tiez ok....hm...a aj tak nic 😒
tak doki nas uz do toho nahana ze na co este cakame predsa len uz nemame 20 😵
no my furt vymyslame nejake tie menej "invazivne" metody vselijake prirodne elixiry, liecitelov, akupunkturu a pod. ze vsak sa to musi podarit...ale ked uz to vyzera na tu IUI tak sme to chceli aspon bez liekov...tak preto vaham...lieky mam sice uz doma ale ked som si citala tie neziaduce ucinky a hyperstimulacny syndrom tak bojim bojim... ☹ mam pocit ze lekari to predpisuju tak automaticky...jak na beziacom pase nejaky individualny pristup nehrozi...aj ked nieco povies tak ti to vyargumentuju preco nie... 😒
tak drzim palce...tebe aj ostatnym holcinam...nech sa nam to podari tiez... najlepsie hned na prvykrat 😵

kuspitka
14. okt 2008

Ahoj vanesska ...tak ja uz sa nebojim nicoho ked som bola na IVF tiez som sa bala toho syndromu ale uz sa nebojim .est je visia sanca ked ho dostanes ze si tehu co ho mali su tehu...

lusina
21. okt 2008

Ahojte, ja idem 1x na IUI budúci týždeň, asi v piatok. tak uvidíme, rada by som sa pridala k tým čo to vyšlo na "prvý šup". 😀

vanesska
21. okt 2008

ahoj Lusina...ja idem tiez na IUI prvykrat a to uz teraz vo stvrtok.... tak si budeme navzajom drzat palce aby to vyslo...ked nie na prvy tak aspon na druhykrat 😉

lusina
21. okt 2008

ahoj vanesska,
dobre budem ti silno držať palce. a kam ideš? do heliosu?

bambulla
21. okt 2008

ahojte baby ja som bola tiez v heliose a vyslo to na prvy krat a drzim aj vam palceky

lusina
21. okt 2008

diki bambulka. 😉
bola by som rada, aj ked tomu moc neverím, lebo uspešnosť je fakt malá, ale som rada, že su aj také výnimky ako si ty. dodavá to silu ísť ďalej. 😉

vanesska
21. okt 2008

caute babky ja som z BA takze idem do GynFivu...no ale snaaaad by to aj tam mohlo vyjst.... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre