IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kvetinka125
22. jan 2016

dievčatá, keď robia folikulometriu, berú aj krv? Idem teraz v nedeľu .... a potom pri IUI?

zus_ke
22. jan 2016

@kvetinka125 mne nebrali krv ....a pri iui ani krv ani sono... aspon mne teda... ja som vo stvrtok mala na folikulometrii 19 mm folik tak mi pichli pregnyl a na druhy den bolo iui 🙂

isabellita
22. jan 2016

@hranoska a dali ti aj lieky teraz? Duphaston napr.? Ci si bez liekov?

hranoska
22. jan 2016

@kvetinka125 ahoj,ani mne nebrali krv ani sono nerobili..a krv ani pri folikulometrii..prečo?

hranoska
22. jan 2016

@isabellita spýtala sa ma doktorka,ci mam duphaston.. Ja ze nie,tak mi ho predpísala,ale až dve balenia..mam brat peroralne 2x1..

kvetinka125
22. jan 2016

@hranoska lebo naposledy sa mi nevedeli krvi dorezať 😀 , nepila som vodu, tak bola krv veľmi hustá, nešla von..., že či sa mám preventívne vodou napájať...
tak super, už to máš za sebou..., aj ja by som už chcela ... nech je to šup šup
Inak tie injekcie pregnyl idú do brucha že, bolia? a samotné IUI?

hranoska
22. jan 2016

@kvetinka125 a krv kvôli hormonálnemu profilu? Lebo ten je vraj najlepšie spraviť počas ms .. Pregnyl ide do svalu a pichal mi to kamoš lekár a povedal,ze najlepšie je do zadku...pichol mi to veľmi dobre,lebo to vôbec nebolelo,akurát keď vstrekoval tu tekutinu to bolo take nepríjemne..ze asi dobre trafil mimo nejakého nervového zakončenia 🙂 vôbec sa nemáš čoho báť ;) a kedy tá čaká IUI??

kvetinka125
22. jan 2016

@hranoska hej, kvôli hormonálnemu profilu, neviem kedy IUI, ak bude všetko ok, tak tipujem okolo stredy (to mám 14. den - 15. od uplne prvého dňa, keď ešte nebola taká silná ms, mávam 28 dňový cyklus, tak som zvedavá...
a kto ti robil IUI?

alexslovakia
22. jan 2016

@usiatko308 to sme boli narovnako

zuzsat
22. jan 2016

@kvetinka125 neviem kam chodis. ale v gyn fiv beru krv potom sa pozru foliky a o 14tej si zavolas pre vysledky krvi a oni povedia kedy si mas ist dat pichnut pregnyl vecer o 22.00. nemusis sa napajat vodou. staci ked rano vypijes aspon 2 dc vody aby sa krv trosku zriedila

kvetinka125
22. jan 2016

@zuzsat chodim do Heliosu Martin, bude nedela,tak ta krv by asi ani nebola mozna...,ale asi by to bolo lepsie pre presnejsie naplanovanie...

123tana123
22. jan 2016

Kvetinka v Heliose robia aj v nedelu ja som bola minulu nedelu na sone a ludi tam bolo viac ako cez tyzden 😉

hranoska
22. jan 2016

Baby..ešte som Vám chcela napísať,ze keď som si bola vybrať duphaston,lekárnička ma upozornila,ze nesmiem žiadne grepy a grepove džúsy..ze citrusy áno len grepy nie..možno ste to vedeli,ale tak pre istotu to píšem ;) A inak my sme dnes poistili,normálne ma manžel donútil :D @butterfly333 ďakujem ;)

hranoska
22. jan 2016

@kvetinka125 ale sa čudujem, ze ti ešte nespravili hormonálny profil :/ IUI mi robila Cuľbová 🙂 inak ja mávam 26-dňový cyklus a dnes som 16DC..takze ja kým pôjdem na krv,snáď mi uz bude ms meškať ;)

kvetinka125
22. jan 2016

@hranoska to som tak nezrozumytelne napisala,myslela som to tak,ze vtedy ked mi brali krv, tak to bolo kvoli tomu horm. profilu. Som si myslela,ze sa potom pri folikulometrii berie znova... na krv ides potom do heliosu,ci k svojmu ? Preco grepy nie?

hranoska
22. jan 2016

Jaaj :D tak krv ti uz brat nebudú,nemajú prečo..na krv pôjdem asi do heliosu,ale to sa ešte môže zmeniť..možno by som šla do heliosféry aby som sa hneď mohla poďakovať ;)

hranoska
22. jan 2016

@kvetinka125 to predtym bolo tebe a do"helisféry" malo byt do "heliosu" :D musim si vypnut autocorrect :D a inak neviem preco sa grepy nemozu,to som sa nespytala..

isabellita
22. jan 2016

@hranoska a mne zas pichla kamoska lekárka do brucha, vraj je to jedno či brucho či zadok, a ona ked bola tiez kedysi na IUI tak si tiez pichla do brucha 🙂 a mne dal doki len jedno balenie Duphastonu, že len 10dni mam brat, potom do 4.dni by ak ked tak mala dojst MS..
A s tými grepmi som to nevedela, a ja som si nakúpila, práveže som ňiekde čítala že ked mas oku, je dobre si dat 🙂 ale je pravda že som ich este neošupala 🙂

hranoska
22. jan 2016

@isabellita grepy sú vraj dobre na plodný hlien,ale kedže uz mame po IUI,tak je uz neskoro na hlien 🙂 radšej by som ich nejedla 🙂 ja sa musím ešte pozrieť do papiera co mi dali ci tam je napísane koľko mam ten duphaston brat...

alexslovakia
23. jan 2016

@isabellita
@hranoska dobrý je ananásový džús, už sa tu o tom písalo a mne ho poradila kamarátka čo bola na umelom. Ja som pila ten

usiatko308
23. jan 2016

@alexslovakia ku komu chodis?

alexslovakia
23. jan 2016

@usiatko308 my ešte do centra nechodime tam pôjdeme keď sa nezadari na ivf.iui mi robí môj gynekológ v TN.

isabellita
23. jan 2016

Dievčence este zas otázka, ak mam Duphastonu brat 2x1 tabl denne s akým odstupom ich užívate? Ráno a večer? Alebo Neni to hádam že naraz 2tablety? Ja chvála bohu lieky všeobecne neužívam, tak preto neviem či to u správne chápem. Poraďte mi 🙂

hranoska
23. jan 2016

@isabellita ahoj,ráno a večer a má sa dodržiavať rovnaká hodina...ja som začala dnes a budem to o 8:00 a 20:00..aj v príbalovom letáku je napísane,ze sa to má rovnomerne rozložiť ;) ja som z tých,co čítajú aj príbalové letáky aj návody na vsetko :D

isabellita
23. jan 2016

@hranoska ja sa co sa tyka liekov aj keby ze si to 10x precitam nerozumiem tomu, ale zas viem vsetko okolo aut aj servisu 😄 no to je jedno. Dakujem za laicke vysvetlenie 👍 ja som tiez dala ze rano 9:00 a vecer 21:00 takze az taka blba nie som 😄
Inak nasla som taky link na HCG :
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

hranoska
23. jan 2016

@isabellita prepáč,možno to blbo vyznelo,ale nemyslela som to vôbec v zlom ;)

hranoska
23. jan 2016

@zus_ke ahoj,chcela som sa ťa spýtať koľko ducphastonu ti predpísali?mne až 2 krabicky..to ich mam celé vybrať,nevieš?

butterfly333
23. jan 2016

@hranoska jedno balenie je na jeden cyklus,aj mne predpisal dve balenie.

hranoska
23. jan 2016

@butterfly333 ahaaa!!cize beriem 10 dni..dakujem krásne ;)

butterfly333
23. jan 2016

@hranoska ano10dni a potom za 4dni by mala príst ms.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre